Menu

Projektor biznesowy Sony VPL-EW130

Cechy produktu
  • Producent Sony 
Opis
Projektor VPL-EX130 pozostał zaprojektowany tak, by był prosty w obsłudze, dając równocześnie wysokiej jakości obrazu i dużą jasność. W tym modelu zastosowano progresywną technologię Sony BrightEra, która zapewnia wyższą jasność, ulepszone odwzorowanie barw i zwiększoną niezawodność. Natężenie światła barwnego to 3000 lumenów, a kontrast wynosi 700:1. Taki poziom jasności w połączeniu z idealną jakością obrazu o rozdzielczości XGA (1024 x 768) zezwala na robienie jasnych i barwnych prezentacji w przeróżnych warunkach oświetleniowych.

Ważacy jedynie około 3,1 kg o nowym, stylowym i praktycznym wyglądzie projektor wyekwipowany jest w mechanizm przechylania do 8 stopni, dzięki czemu obraz zachowuje doskonałe proporcje. Regulacja wysokości i przyciski sterujące są proste w użyciu iprzystępne, dzięki czemu projektor VPL-EX130 nieprzeciętnie nadaje się do zastosowań w szkołach, na uczelniach i w firmach.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.