Menu

Projektor biznesowy Sony VPL-EX100

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

VPL-EX100EDU to idealne urządzenie do rozmaitych sal lekcyjnych i wykładowych, uwydatniające się sprawnością, prędkością, wygodą i ekonomicznością.

Projektor VPL-EX100EDU ma współczynnik projekcji 1,3–1,82 i funkcję powiększenia optycznego 1,3 x, jest uniwersalny i przystosowany do zawieszenia na niektórych istniejących już wspornikach sufitowych.

Długi czas żywotności lampy (do 6000 godzin) oraz równoczesne wymienianie lampy i filtra pozwalają zniżyć koszty konserwacji i wyjątkowo krótki czas przerw w działaniu.

Jedno naciśnięcie nowego przycisku ECO MODE na projektorze (lub na załączonym pilocie Remote Commander™) pozwala w prosty sposób uruchomić tryb ekonomiczny. Projektor VPL-EX100EDU ma trzy tryby jasności (wysoki, standardowy i niski), które pozwalają kontrolować zużycie energii i jasność projektora, a także dostosowywać je do otoczenia i aktualnych warunków.

Temu modelowi towarzyszy rozbudowany, przeznaczony specjalnie dla sektora edukacyjnego komplet pomocy technologicznej PrimeSupport, który gwarantuje uzupełniające usługi i korzyści.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.