Menu

Projektor multimedialny Epson EB-L200SW

Cechy produktu
  • Producent Epson 
Opis

Projektor Epson EB-L200SW

Model EB-L200SW w standardzie gwarantuje wyśmienitą jakość obrazu i szereg dodatkowych funkcji, by dać użytkownikom więcej w asygnowanym budżecie. Opcje konstrukcji na ścianie, suficie albo blacie tworzą sprężyste miejsca pracy. Wielki wymiar obrazu oznacza, że zawartość można oglądać pod każdym kątem, a uczestnicy mogą udostępniać treści bezpośrednio z własnych sprzętów, co gwarantuje perfekcyjną współpracę.

Dzięki EB-L200SW użytkownicy nie są już ograniczeni do jednego wymiaru wyświetlacza, z jasnymi, sporymi, skalowalnymi opcjami do 120 cali. W przeciwieństwie do monitorów obraz z projektora nie ma cieni, oślepiającego światła ani martwych punktów, a laserowe źródło światła o wysokiej jasności 3800 lumenów może działać też gdy oświetlenie otoczenia jest wysokie. Obsługa wielu ekranów sprawia, że współpraca jest nietrudna i instynktowna, a funkcja dzielenia ekranu zezwala na wyświetlanie do czterech sprzętów wejściowych na jednym sporym obrazie.

Wrażenia z oglądania są bardziej wciągające, a dużo opcji połączeń polepsza wyjątkowy obraz i jakość dźwięku wbudowanego głośnika. Podłączając opcjonalny wizualizer producenta Epson, możesz prosto wyświetlać na żywo obrazy obiektów 3D z niesamowitą szczegółowością – dla wszystkich w danym pomieszczeniu.

Podstawowe atrybuty

Jasność: 3800 lumenów
Kontrast: 2 500 000: 1
Rozdzielczość : WXGA (1280x800)
Żywotność źródła światła: do 20.000 godzin

Ważne właściwości

technika 3LCD, Ciekłokrystaliczna migawka RGB

Oglądanie pod każdym kątem: Bez ograniczonych kątów, cieni, oślepiającego światła i martwych punktów

dużo opcji współpracy: łączność za pomocą prywatnych urządzeń (BYOD), kamer do wideokonferencji i nie tylko

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.