Menu

Projektor multimedialny NEC P525WL

Cechy produktu

  • Producent NEC 

Opis

Bezszelestny towarzysz konferencji

Po raz pierwszy skalowalne wizualizacje mogą być tak ciche. Model P525WL jest cichszy niżeli tykanie zegarka — poziom szumów w trybie eco wynosi zaledwie 22 dB.

Dzięki całkowitemu uszczelnieniu silnika w tym projektorze laserowym wyeliminowano filtry, co zezwala na pracę bez konserwacji poprzez 20 tysięcy godzin. Wszechstronne opcje podłączeń i opcjonalna obsługa WiFi przekładają się na maksymalną elastyczność i oszczędność czasu koniecznego na obsługę. Powiększona zaimplementowana funkcja MultiPresenter umożliwia bezprzewodowe współdzielenie prezentacji i ekranu na choćby 16 urządzeniach równocześnie w sali konferencyjnej (w standardzie). Technika ta jest gotowa na wyzwania przyszłości, ponieważ umożliwia przetwarzanie wejściowych sygnałów 4K przy częstotliwości 30 Hz. Prosto i cicho – tak NEC P525WL wprowadza projekcje przyszłości do sal konferencyjnych, równocześnie dbając o ograniczenie niezbędnych prac konserwacyjnych.

Podstawowe cechy

Jasność: 4000 ANSI Lumenów
Kontrast: 100 000:1
Rozdzielczość: WXGA 1280 x 800
Żywotność źródła światła: do 20000 godzin

Ważne parametry

  • Bezfiltrowa konstrukcja
  • niezwykle cicha praca
  • Laserowe źródło światła

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.