Menu

Projektor przenośny NEC V302W

Cechy produktu

  • Producent NEC 

Opis

Kompaktowe wymiary w połączeniu z niewielką wagą ułatwiają umieszczanie projektora serii V wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Dzięki jasności 3000 ANSI lumenów i kontrastowi 10 000:1 ten kompaktowy projektor jest zalecany do użytkowania przy ekranach o przekątnej do 115" (293 cm) w charakterystycznych warunkach biurowych. Nieprzeciętny stosunek wydajności do ceny powoduje, że projektor ten sprawdza się bardzo prawidłowo w klasach i średniej wielkości salach konferencyjnych.

idealny stosunek jakości do ceny - dzięki bogatemu zestawowi funkcji. Kompletny pakiet opcji odtwarzania mediów - wraz z głośnikami o mocy 8 W i obsługą technice 3D. Możliwości podłączeń na mnóstwo lat - w tym HDMI i obsługa sieci. 3D ready - wybiegająca w przyszłość technika DLP®-Link™ o częstotliwości 144 Hz i Top/Bottom (góra/dół) o częstotliwości 60 Hz.

parametry OPTYCZNE

MOŻLIWOŚCI przyłączanIA

FUNKCJE PILOTA

parametry ELEKTRYCZNE

cechy MECHANICZNE

ERGONOMIA

dodatkowe FUNKCJE

GREEN FEATURES

GWARANCJA

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

WYPOSAŻENIE uzupełniające

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.