Menu

Projektor przenośny NEC V302X

Cechy produktu
  • Producent NEC 
Opis

Projektor Nec V302X. Kompaktowe rozmiary w połączeniu z niewielką wagą usprawniają umieszczanie projektora linii V wszędzie tam, gdzie jest potrzebny.Dzięki jasności 3000 ANSI lumenów i kontrastowi 10 000:1 ten kompaktowy projektor jest zalecany do stosowania przy ekranach o przekątnej do 110" (280 cm) w typowych warunkach biurowych.

perfekcyjny stosunek efektywności do ceny powoduje, że projektor ten sprawdza się nad wyraz prawidłowo w klasach i średniej wielkości salach konferencyjnych.

  • znakomity stosunek jakości do ceny - dzięki bogatemu zestawowi funkcji.

  • Kompletny zestaw opcji odtwarzania mediów - wraz z głośnikami o mocy 8 W i obsługą technice 3D.

  • Możliwości podłączeń na sporo lat - w tym HDMI oraz obsługa sieci.

  • 3D ready - wybiegająca w przyszłość technika DLP ®-Link™ o częstotliwości 144 Hz i Top/Bottom (góra/dół) o częstotliwości 60 Hz.

  • parametry szczególne - 3D Ready DLP®-Link™ o częstotliwości 144 Hz i Top/Bottom (góra/dół) o częstotliwości 60 Hz; Sześciosegmentowe koło barw; samoczynny Start; Technologie BrilliantColor™ i VIDI; Licznik Carbon savings; Crestron RoomView; Ręczna, pionowa korekcja efektu trapezowego (V= ±40°); Długi czas życia lampy; NaViSet Administrator 2; Timer czasu wyłączenia; Plug & Play; prędki start i prędkie wyłączenie; Funkcja wirtualnego pilota; Inteligente system zarządzania energią

atrybuty OPTYCZNE

MOŻLIWOŚCI podłączanIA

FUNKCJE PILOTA

parametry ELEKTRYCZNE

właściwości MECHANICZNE

ERGONOMIA

uzupełniające FUNKCJE

GREEN FEATURES

GWARANCJA

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA

WYPOSAŻENIE dodatkowe

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.