Menu

Projektor Sony VPL-DW122, WXGA, 2600Lm, 25001 ( VPL-DW122 ) (VPL-DW122) Darmowy odbiór w 15 miastach! Raty od 85,00 zł

Cechy produktu

 • Producent Sony 
 • Jasność ANSI 2600 
 • Rozdzielczość optyczna WXGA (1280 x 800) 
 • Technologia LCD 
 • Moc lampy 210 W

Opis

VPL-DW122

Projektor biurkowy WXGA 2600 lumenów

Ekonomiczny projektor biurkowy do biura i do sali lekcyjnej, proponujący podstawową wysoką skuteczność i najwyższą łatwość obsługi.

Model VPL-DW122 proponuje za rozsądną cenę sporo rozwiązań zoptymalizowanych pod kątem zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Projektor jest lekki i ma nieznaczne wymiary, co w połączeniu z prostą konstrukcją zapewnia możliwość nietrudnej konfiguracji.

Dzięki technice paneli 3LCD BrightEra™ firmy Sony wyświetlany obraz jest jasny i pełen barw. Instalację usprawnia obszerny komplet gniazd, a sporo trybów rzucania obrazu optymalizuje wyświetlanie z przeróżnych źródeł — od slajdów po dokumenty z komputera, fotografie albo nagrania wideo. Urządzenie zostało wyekwipowane w inteligentne funkcje oszczędzania energii, takie jak samoczynna funkcja oszczędzania energii. Długi zalecany czas między zamianami lampy, wynoszący 10 000 godzin, ogranicza utrudnienia w pracy i zmniejsza koszty konserwacji.

 • nieduże rozmiary, niska waga i elegancka

  Model VPL-DW122 ma niewielką i lekką obudowę o rozmiarach około 315 x 75 x 230,5 mm i waży około 2,5 kg. Ten niepokaźny i lekki projektor można komfortowo nosić po sali konferencyjnej albo lekcyjnej.

 • Energooszczędna i trwała lampa o czasie użytkowania 10 000 godzin

  Sterownik lampy kontroluje trafną moc lampy i pozwala na uzyskanie żywotności lampy na poziomie 10 000* godzin. W porównaniu z poprzednim modelem zalecany czas pomiędzy wymianami lampy jest dłuższy o ponad 43%.
  * Tryb lampy: niska jasność, zgodnie ze standardem IEC61947.

 • zaawansowane funkcje oszczędzania energii

  nowoczesna technika lampy przekłada się na funkcje zapewniające oszczędność energii. Przykładem jest funkcja innowacyjnej kontroli jasności w trybie automatycznego przyciemniania, która gwarantuje wyraźną oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest wykorzystywany. Tryb Auto Lamp samoczynnie dopasowuje moc światła tak, aby odpowiadała ona parametrom wyświetlanej sceny. Gdy wymagane jest chwilowe wygaszenie obrazu, można w całości wyłączyć źródło światła w celu zminimalizowania zużycia energii.

 • Wysokiej jakości panel 3LCD BrightEra™ zapewniający naturalne i żywe kolory obrazu

  ekran panoramiczny o rozdzielczości WXGA (1280 × 800) 16:10, technologia 3LCD BrightEra™ gwarantująca obraz o naturalnych i żywych kolorach, a także zróżnicowane tryby Picture Modes optymalizujące jakość obrazu sprawiają, że projektor należy do najkorzystniejszych w swej klasie. Dzięki zaimplementowaniu systemu optycznego wyświetlającego w sposób ciągły trzy kolory podstawowe projektor zapewnia świetną sprawność świetlną, a także żywe i jasne obrazy. Panele Sony BrightEra™ cechują się zwiększoną opornością na światło, wyższą rozdzielczością, wysoką jasnością i zwiększoną bezusterkowością. Wysoka jakość odwzorowania odcieni jest nad wyraz znaczna w przypadku wyświetlania obrazów w żywych barwach, takich jak materiały używane w klasach szkolnych.

 • przeróżne tryby wyświetlania obrazu gwarantują jego stosowną jakość

  Projektor proponuje sześć trybów wyświetlania, które pozwalają wybrać żądaną jakość obrazu: intensywny, typowy, prezentacja, tablica, do gier oraz kinowy. Dzięki połączeniu sześciu trybów obrazu i trzech trybów jasności można ustawić najistotniej trafną kompozycję parametrów obrazu/jasności zgodnie ze źródłem obrazu i panującymi warunkami oświetleniowymi, aby uzyskać trafny obraz.

  System wyświetlania
  Urządzenie wyświetlające
  Obiektyw projekcyjny
  Źródło światła
  Zalecany okres do czasu zamiany lampy
  proces czyszczenia/podmiany filtra (maks.)
  rozmiar ekranu
  Natężenie światła
  Natężenie światła barwnego
  (tryb jasności lampy: wysoka/standardowa/niska)
  Współczynnik kontrastu (pełna biel/pełna czerń)
  Głośnik
  Częstotliwość skanowania obrazu
  Rozdzielczość obrazu
  System koloru
  Korekcja zniekształceń trapezowych (maks.)
  Język menu ekranowego
  WEJŚCIE WYJŚCIE
  (Komputer/wideo/sterowanie)
  Temperatura pracy / Wilgotność otoczenia w trakcie pracy
  Temperatura przechowywania / Wilgotność podczas przechowywania
  oczekiwania dot. Zasilania
  pobór mocy (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  zużycie mocy (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  zużycie mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  zużycie mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  Rozpraszanie ciepła
  wymiary (szer. X wys. X dł.)
  Waga
  Akcesoria dostarczone w zestawie
  Akcesoria opcjonalne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.