Menu

PROJEKTOR SONY VPL-DW127 WXGA 2600 ANSI 3000:1 LCD...

Cechy produktu

 • Producent Sony 
 • Jasność ANSI 2600 
 • Rozdzielczość optyczna WXGA (1280 x 800) 
 • Kontrast 3000:1 
 • Technologia 3LCD 
 • Trwałość lampy 5000 h
 • Moc lampy 210 W

Opis

VPL-DW127

Projektor biurkowy XGA 2600 lumenów

Ekonomiczny projektor biurkowy do biura i do sali lekcyjnej, proponujący podstawową wysoką sprawność i najwyższą łatwość obsługi.

Model VPL-DW127 oferuje sporo rozwiązań zoptymalizowanych pod kątem rynku biznesowego i edukacyjnego w rozsądnej cenie. Projektor jest nieduży i lekki, a prosta kompozycja ułatwia konfigurację.

technika paneli 3LCD BrightEra™ marki Sony zagwarantuje jasną i kolorową projekcję. Instalację upraszcza obfity pakiet gniazd, a mnóstwo trybów rzucania obrazu optymalizuje wyświetlanie z różnorodnych źródeł — od slajdów po dokumenty z komputera, fotografie albo nagrania video. Urządzenie zostało wyposażone w inteligentne funkcje oszczędzania energii, takie jak samoczynna funkcja oszczędzania energii. Długi zalecany czas między wymianami lampy, wynoszący 10 000 godzin, ogranicza utrudnienia w pracy i ogranicza koszty konserwacji.

 • niewiele znaczące rozmiary, niska waga i stylowa

  Model VPL-DW127 ma niewielką i lekką obudowę o wymiarach około 315 x 75 x 230,5 mm (12 13/32 x 2 15/16 x 9 1/16 cala) i wadze około 2,6 kg. Ten znikomy i lekki projektor można wygodnie nosić po sali konferencyjnej albo lekcyjnej.

 • Energooszczędna i trwała lampa o czasie stosowania 10 000 godzin

  Sterownik lampy kontroluje trafną moc lampy i pozwala na uzyskanie żywotności lampy na poziomie 10 000* godzin. Zalecany okres pomiędzy wymianami lampy został wydłużony o 43% w porównaniu z poprzednim modelem.
  *Tryb jasności lampy: niski, zgodność ze standardem IEC61947

 • nowoczesne funkcje oszczędzania energii

  nowoczesna technika lampy przekłada się na funkcje zapewniające oszczędność energii. Przykładem jest funkcja innowacyjnej kontroli jasności w trybie samoczynnego przyciemniania, która zapewnia znaczną oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest stosowany. Tryb Auto Lamp samoczynnie dostosowuje moc światła tak, żeby odpowiadała ona parametrom wyświetlanej sceny. Gdy wymagane jest chwilowe wygaszenie obrazu, można w całości wyłączyć źródło światła w celu zminimalizowania zużycia energii.

 • Wysokiej jakości panel 3LCD BrightEra™ zapewniający naturalne i żywe kolory obrazu

  wyświetlacz panoramiczny o rozdzielczości XGA (1280 × 800) 4:3, technologia 3LCD BrightEra™ gwarantująca obraz o naturalnych i żywych kolorach oraz najróżniejsze tryby Picture Modes optymalizujące jakość obrazu powodują, że projektor należy do najlepszych w swojej klasie. Dzięki zaimplementowaniu systemu optycznego wyświetlającego w sposób ciągły trzy odcienie podstawowe projektor zapewnia rewelacyjną produktywność świetlną i żywe i jasne obrazy. Panele Sony BrightEra™ znamionują się rozszerzoną niepodatnością na światło, wyższą rozdzielczością, wysoką jasnością oraz powiększoną bezusterkowością. Wysoka jakość odwzorowania odcieni jest szczególnie istotna w sytuacji wyświetlania obrazów w żywych odcieńch, takich jak materiały użytkowane w klasach szkolnych.

 • przeróżne tryby wyświetlania obrazu zapewniają jego słuszną jakość

  Projektor ma sześć trybów wyświetlania obrazu pozwalających uzyskać jego korzystną jakość: intensywny, typowy, prezentacja, tablica, gra i kino. Dzięki połączeniu sześciu trybów obrazu i trzech trybów jasności, można ustawić najmocniej słuszną kompilację obrazu/jasności zgodnie ze źródłem obrazu i panującymi warunkami świetlnymi, umożliwiając uzyskanie stosownego efektu.

 • Prezentacja za pośrednictwem sieci (LAN)

  Gdy projektor jest zainstalowany w sieci LAN, prezentacje można wyświetlać z dowolnego komputera PC i Mac podłączonego do sieci. Jednocześnie można podłączyć tablet lub smartfon. Projektor zezwala na wyświetlanie plików jpg, pdf i innych obsługiwanych formatów. Do projektora można podłączyć do ośmiu komputerów PC/Mac, natomiast równocześnie można wyświetlać obrazy z maksymalnie czterech komputerów. Dla komputerów PC/Mac jest dostępna aplikacja Projector Station for Network Presentation. Na tablety i smartfony jest dostępna aplikacja firmy Pixelworks, którą można pobrać z Internetu. Detaly można znaleźć na stronie: http://PWPresenter.pixelworks.com

 • Zdalne sterowanie za pomocą sprzętów z systemem iOS

  Projector Remote to nieskomplikowana w obsłudze aplikacja do zdalnego sterowania projektorami Sony. Zezwala na ona także sterowanie projektorami podłączonymi do sieci. Zdalne sterowanie umożliwia obsługę projektora nietrudnych w użyciu i czytelnych przycisków.

 • ekran USB

  Projektor zezwala na wyświetlanie obrazów i dźwięku* przy użyciu jednego kabla USB. Funkcja ta nie wymaga instalacji żadnych sterowników. Jest to wygodny sposób podłączenia się do projektora, gdy priorytetem jest łatwość instalacji.

  * Może wystąpić przesunięcie czasowe pomiędzy obrazem a dźwiękiem. Gdy łatwość obsługi ma drugorzędne znaczenie, zalecane jest zastosowanie wejścia liniowego lub HDMI.

 • dostosowanie nazw wejść

  Można dopasować nazwy wejść, które będą wyświetlane w menu wejść na ekranie. Umożliwia to jasne identyfikowanie przyłączanych urządzeń.

parametry techniczne
Uwagi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.