Menu

Projektor Sony VPL-DX127, 2600lm, XGA, 25001 (VPL-DX127) Darmowy odbiór w 15 miastach! Raty od 86,00 zł

Cechy produktu

 • Producent Sony 
 • Jasność ANSI 2600 
 • Rozdzielczość optyczna XGA (1024 x 768) 

Opis

VPL-DX127

Projektor biurkowy XGA 2600 lumenów

Ekonomiczny projektor biurkowy do biura i do sali lekcyjnej, oferujący podstawową wysoką produktywność i najwyższą łatwość obsługi.

Model VPL-DX127 oferuje mnóstwo rozwiązań zoptymalizowanych pod kątem rynku biznesowego i edukacyjnego w rozsądnej cenie. Projektor jest niewiele znaczący i lekki, a prosta budowa upraszcza jego rozstawienie.

technika paneli 3LCD BrightEra™ producenta Sony gwarantuje jasną i kolorową projekcję. Instalację usprawnia obszerny pakiet gniazd, a sporo trybów rzucania obrazu optymalizuje wyświetlanie z rozmaitych źródeł — od slajdów po dokumenty z komputera, zdjęcia lub nagrania video. Urządzenie zostało wyposażone w inteligentne funkcje zarządzania zasilaniem, takie jak samoczynna funkcja oszczędzania energii. Długi zalecany czas pomiędzy podmianami lampy, wynoszący 10 000 godzin, ogranicza utrudnienia w pracy i ogranicza koszty konserwacji.

 • minimalne wymiary, niska waga i wysmakowana

  Model VPL-DX127 ma niewielką i lekką obudowę o wymiarach około 315 × 75 × 230,5 mm i wadze około 2,6 kg. Ten niepokaźny i lekki projektor można komfortowo umieścić w sali konferencyjnej albo lekcyjnej, a następnie przenosić.

 • Energooszczędna i trwała lampa o czasie stosowania 10 000 godzin

  Sterownik lampy kontroluje słuszną moc lampy i zezwala na uzyskanie żywotności lampy na poziomie 10 000* godzin. Zalecany okres pomiędzy wymianami lampy pozostał wydłużony o 43% w porównaniu z poprzednim modelem.
  *Tryb jasności lampy: niski, zgodność ze standardem IEC61947

 • zaawansowane funkcje oszczędzania energii

  innowacyjna technologia lampy przekłada się na funkcje gwarantujące oszczędność energii. Przykładem jest funkcja nowoczesnej kontroli jasności w trybie samoczynnego przyciemniania, która zapewnia pokaźną oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest stosowany. Tryb Auto Lamp automatycznie dopasowuje moc światła tak, żeby odpowiadała ona parametrom wyświetlanej sceny. Gdy wymagane jest chwilowe wygaszenie obrazu, można w pełni wyłączyć źródło światła w celu zminimalizowania zużycia energii.

 • Wysokiej jakości panel 3LCD BrightEra™ gwarantujący naturalne i żywe odcienie obrazu

  wyświetlacz panoramiczny o rozdzielczości XGA (1280 × 800) 4:3, technika 3LCD BrightEra™ zapewniająca obraz o naturalnych i żywych kolorach, a także najróżniejsze tryby Picture Modes optymalizujące jakość obrazu sprawiają, iż projektor należy do najkorzystniejszych w swej klasie. Dzięki zaimplementowaniu systemu optycznego wyświetlającego w sposób ciągły trzy barwy podstawowe projektor zapewnia genialną produktywność świetlną i żywe i jasne obrazy. Panele Sony BrightEra™ charakteryzują się zwiększoną niepodatnością na światło, wyższą rozdzielczością, wysoką jasnością i rozszerzoną bezawaryjnością. Wysoka jakość odwzorowania barw jest stanowczo wyraźna w przypadku wyświetlania obrazów w żywych kolorch, takich jak materiały użytkowane w klasach szkolnych.

 • najróżniejsze tryby wyświetlania obrazu zapewniają jego trafną jakość

  Projektor ma sześć trybów wyświetlania obrazu pozwalających uzyskać jego korzystną jakość: aktywny, typowy, prezentacja, tablica, gra i kino. Dzięki połączeniu sześciu trybów obrazu i trzech trybów jasności, można ustawić najmocniej adekwatną kompilację obrazu/jasności zgodnie ze źródłem obrazu i panującymi warunkami świetlnymi, umożliwiając uzyskanie stosownego efektu.

 • Prezentacja za pośrednictwem sieci (LAN)

  Gdy projektor jest zainstalowany w sieci LAN, prezentacje można wyświetlać z dowolnego komputera PC i Mac podłączonego do sieci. Równocześnie można podłączyć tablet lub smartfon. Projektor zezwala na wyświetlanie plików jpg, pdf i innych obsługiwanych formatów. Do projektora można podłączyć do ośmiu komputerów PC/Mac, natomiast równocześnie można wyświetlać obrazy z maksymalnie czterech komputerów. Dla komputerów PC/Mac jest dostępna aplikacja Projector Station for Network Presentation. Na tablety i smartfony jest przystępna aplikacja marki Pixelworks, którą można pobrać z Internetu. Szczegóły można znaleźć na stronie: http://PWPresenter.pixelworks.com

 • Zdalne sterowanie przy pomocy sprzętów z systemem iOS

  Projector Remote to łatwa w obsłudze aplikacja do zdalnego sterowania projektorami Sony. Umożliwia ona także sterowanie projektorami podłączonymi do sieci. Zdalne sterowanie umożliwia obsługę projektora nieskomplikowanych w użyciu i czytelnych przycisków.

 • wyświetlacz USB

  Projektor umożliwia wyświetlanie obrazów i dźwięku* przy użyciu jednego kabla USB. Funkcja ta nie wymaga instalacji żadnych sterowników. Jest to komfortowy sposób podłączenia się do projektora, gdy priorytetem jest łatwość instalacji.

  * Może wystąpić przesunięcie czasowe między obrazem a dźwiękiem. Gdy łatwość obsługi ma drugorzędne znaczenie, zalecane jest zastosowanie wejścia liniowego albo HDMI.

 • przypasowanie nazw wejść

  Można przypasować nazwy wejść, które będą wyświetlane w menu wejść na ekranie. Umożliwia to jasne identyfikowanie podłączanych urządzeń.

  cechy techniczne
  Uwagi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.