Menu

Projektor Sony VPL-DX241

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

Jasny, efektywny i przystępny w użyciu projektor Sony VPL-DX241

Projektor XGA VPL-DX241 stanowi opłacalne, w pełni funkcjonalne narzędzie do wyświetlania znacznych, jasnych prezentacji w biurach, mniejszych salach spotkań i klasach szkolnych. Jest lekki, nieduży i energooszczędny. Prosto przygotować go do pracy i wiązać z innymi urządzeniami.

Projektor ma jasność 3300 lumenów i jest oparty na technologii paneli 3LCD BrightEra™. Wyświetla szczegółowy obraz o rozdzielczości XGA, który korzystnie widać nawet w jasnym pomieszczeniu.

podłączanie innych sprzętów usprawniają dwa porty HDMI, a także złącze USB z systemem zasilania napięciem 5 V. Funkcja samoczynnego uruchamiania przyspiesza rozpoczęcie prezentacji, a system prędkiego wyłączania oszczędza czas i pozwala szybciej dotrzeć na kolejne spotkanie. Kolejną funkcją usprawniającą prezentacje jest układ czasowy przypominający prelegentom, by nie nadużywali cierpliwości słuchaczy.

W obniżeniu kosztów wykorzystywania pomagają pomysłowe, energooszczędne funkcje. Uproszczona konserwacja i nad wyraz długi okres eksploatacji lampy — maksymalnie 10 000 godzin — oznaczają krótsze przerwy w pracy urządzenia w klasach, a także biurach.


Lekkość, niewielkie wymiary i stylowy wygląd

Projektor VPL-DX241 waży niespełna 3 kg i ma nieznaczne wymiary, dlatego łatwo można go przenosić ze spotkania na spotkanie albo między klasami.


Jasny, wyraźny obraz tworzony przez światło o maksymalnej jasności 3300 lumenów

obszerna jasność światła z projektora zagwarantuje korzystną widoczność prezentacji w klasach i salach spotkań.


Rozdzielczość XGA zapewniająca istotny obraz w czasie prezentacji

Rozdzielczość XGA (1024 x 768) zapewnia mnóstwo szczegółów w obrazie. Są one przydatne w trakcie wyświetlania prezentacji bezpośrednio z laptopa albo tabletu.


technika 3LCD BrightEra™

produktywny system paneli 3LCD jest wspomagany poprzez zaawansowaną technologię Sony BrightEra™. Efekt jej zastosowania przejawia się w spójnej jakości i wysokiej rozdzielczości obrazu oraz perfekcyjnej bezawaryjności.


Tryby obrazu

Do wyboru są najróżniejsze tryby obrazu, dostosowujące sposób wyświetlania do rodzaju materiału. Należy do nich tryb Żywy, w którym obraz wydaje się jaśniejszy i odznacza się dynamiczną kolorystyką.


Korekcja gamma

Funkcja regulacji krzywej gamma pozwala na wybór trzech ustawień zapewniających staranną reprodukcję przejść tonalnych, mocne odcienie i czytelny tekst.


Szybsze rozpoczynanie prezentacji

Funkcja samoczynnego uruchamiania namierza sygnał doprowadzony do wejścia HDMI lub VGA i sprawia włączenie projektora, przygotowując go do rozpoczęcia prezentacji.


łatwe wyświetlanie kopii zawartości ekranu

Po podłączeniu modułu Miracast (sprzedawanego oddzielnie) możliwa jest bezprzewodowa projekcja obrazu z notebooków, tabletów i smartfonów.


Czas prezentacji

Mówcy mogą kontrolować czas przewidziany na ich wystąpienie. Wskazanie czasu, wyświetlane w rogu ekranu, może rosnąć albo maleć.


Możliwość przeniesienia projektora bezpośrednio po wyłączeniu

System prędkiego wyłączania skraca czas studzenia wyłączanego projektora do 10 sekund. Oszczędza to czas i pozwala szybciej dotrzeć na kolejne spotkanie.


Lampa o przedłużonej żywotności do 10 000 godzin

Energooszczędny zespół lampy przyczynia się do obniżenia kosztów eksploatacji i wydłużenia okresu użytkowania lampy do niezrównanego poziomu 10 000 godzin (w trybie drobnej jasności).


Niższe koszty użytkowania

Do obniżenia kosztów eksploatacji przyczynia się szereg energooszczędnych funkcji. Tryb samoczynny dostosowuje jasność lampy do zawartości obrazu. Funkcja obniżania jasności lampy stopniowo obniża aktywność świecenia przy braku sygnału wejściowego lub po określonym czasie. Naciskając odpowiedni przycisk na pilocie, można natychmiast wygasić niepotrzebny obraz.


Wyjście audio

Gniazda audio pozwalają na podłączenie trafnych dla danego wnętrza, aktywnych głośników (sprzedawanych oddzielnie).


przystępny dostęp, prosta konserwacja

Dostęp do lampy uzyskuje się od góry projektora. Usprawnia to zamianę, gdy projektor stoi na stole lub jest podwieszony pod sufitem. Konserwację ułatwiają także wysuwany filtr powietrza i zdejmowana pokrywa chroniąca przed kurzem. Dzięki nim nie trzeba wyjmować projektora z uchwytu sufitowego.


udoskonalona ochrona dzięki blokadzie ustawień

uniemożliwia niepożądanym zmianom ustawień projektora.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.