Menu

Projektor Sony VPL-EW315

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Jasność ANSI 3800 
  • Rozdzielczość optyczna WXGA (1280 x 800) 
  • Kontrast 3700:1 
  • Technologia 3LCD 
  • Moc lampy 225 W

Opis

Projektor Sony VPL-EW315 świetnie nadaje się do średnich i obszernych klas szkolnych oraz pokojów narad itp.

Jest cichy, śladowy i efektywny. Dzięki jasności 3800 lumenów i rozdzielczości WXGA zapewnia szczegółowy obraz, który należycie widać choćby w jasnym pomieszczeniu. Technika 3LCD firmy Sony zapewnia naturalną, żywą kolorystykę.

Model VPL-EW315 nadzwyczajnie sprawdza się w dzisiejszych zintegrowanych środowiskach audiowizualnych i informatycznych. Jest wyekwipowany w dwa złącza HDMI i port USB z funkcją bezpośredniego wyświetlania z komputera (Direct USB Display). Wygodę stosowania zwiększa funkcja nadawania nazw wejściom. Dzięki niej można momentalnie sprawdzić na ekranie nazwę podłączonego urządzenia.

Projektor VPL-EW315 współpracuje także z siecią komputerową i umożliwia wyświetlanie prezentacji z maksymalnie czterech równocześnie podłączonych komputerów PC/Mac. Podłączenie opcjonalnego adaptera Wi-Fi zezwala na bezpośrednie wyświetlanie tworzyw z notebooków, telefonów i tabletów. Przystępna jest także bezpłatna aplikacja, która służy do zdalnego sterowania projektorem ze smartfona albo tabletu. Na spotkania nie trzeba choćby zabierać komputera: źródłem wyświetlanej prezentacji może być pamięć USB.

Do obniżenia kosztów eksploatacji urządzenia przyczynia się szereg energooszczędnych funkcji i lampa o przedłużonej żywotności. Dodatkowym ułatwieniem przy konserwacji jest nowy system dostępu do lampy: od tyłu urządzenia.

Jasny, wyraźny obraz wytwarzany przez światło o maksymalnej jasności 3800 lumenów

Maksymalna jasność projektora VPL-EW315 (w trybie znacznej jasności lampy) wynosi 3800 lumenów. Pozwala to na uzyskanie jasnego, istotnego obrazu w pokaźniejszych klasach i salkach konferencyjnych. Do wyboru są trzy tryby jasności dostosowane do zróżnicowanych warunków — od światła dziennego po zaciemnione pokój.

technika 3LCD BrightEra™

skuteczny system paneli 3LCD, wspomagany przez zaawansowaną technologię Sony BrightEra™, zapewnia wysoką jasność, spójność i rozdzielczość obrazu, wierną kolorystykę, a także imponującą niezawodność.

Rozdzielczość WXGA

Rozdzielczość WXGA (1280 x 800) i proporcje 16:10 gwarantują szczegółowy obraz. Ułatwiają również bezpośrednie wyświetlanie obrazu z laptopa, urządzenia mobilnego czy odtwarzacza DVD.

duża moc wyjściowa dźwięku: 16 W

zastosowany głośnik monofoniczny ma dużą moc wyjściową: 16 watów. Dzięki czemu ścieżka dźwiękowa do filmu jest prawidłowo słyszalna bez dodatkowych wzmacniaczy.

Energooszczędna lampa o przedłużonej żywotności — do 10 000 godzin pracy

innowacyjna technicznie lampa jest tańsza w eksploatacji i wymaga ograniczonej konserwacji. Jej zamiana jest wymagana po mniej więcej 10 000 godzin (w sytuacji pracy w trybie minimalnej jasności).

nowoczesne funkcje oszczędzania energii

zaawansowana technologia lampy pozwala na wykorzystanie rozmaitych funkcji ograniczających zużycie energii. Tryb automatycznego zniżania jasności lampy zapewnia oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest używany. Tryb automatyki obrazu samoczynnie dopasowuje intensywność światła do wyświetlanego obrazu. Naciśnięcie przycisku na pilocie pozwala tymczasowo wygasić obraz i radykalnie zniżyć pobór mocy.

prędkie kończenie projekcji

Nikt nie lubi bezczynnie czekać. Projektor można natychmiast wyłączyć i odłączyć od zasilania — bez długiego wyczekiwania na jego wystygnięcie.

Prezentacje za pośrednictwem sieci

Prezentację można ponadto wyświetlić z podłączonego do sieci komputera PC lub Mac. Urządzenie pozwala także na wyświetlanie plików JPEG, PDF i innych przesyłanych bezprzewodowo z tabletu albo smartfona. Osiągalne jest równoczesne wyświetlanie obrazu z maksymalnie czterech komputerów PC/Mac; z projektorem może się dopasowywać maksymalnie ośmiu użytkowników. Zestaw gromadzi aplikację Projector Station for Network Presentation na systemy Windows/Mac. Na tablety i smartfony przeznaczona jest aplikacja producenta Pixelworks, którą można pobrać z Internetu. Detale można znaleźć na stronie: http://PWPresenter.pixelworks.com

Sterowanie i zarządzanie z dowolnego komputera podłączonego do sieci

Do zdalnego wybierania funkcji i ustawień projektora, a także kontrolowania jego stanu można zastosować dowolnego podłączonego do sieci komputera, na którym jest zainstalowany program Projector Station for Network Control dostarczany z projektorem.

Prezentowanie bez przewodów

Prezentacje można także wyświetlać bezprzewodowo z sprzętów przenośnych. (w przypadku systemów Microsoft Windows / Mac OS wymagany jest program Projector Station for Network Presentation. W urządzeniach z systemem iOS/Android trzeba zainstalować aplikację VueMagic.)

Zdalne sterowanie przy pomocy aplikacji na urządzenia z systemem iOS/Android

Po pobraniu do urządzenia przenośnego darmowej aplikacji Projector Remote można sterować projektorem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, używając czytelnych przycisków na ekranie smartfona albo tabletu.

Wyświetlanie multimediów z pamięci USB

Po podłączeniu pamięci USB można bez używania komputera wyświetlać fotografie, obrazy i grafikę.

Dwa wejścia HDMI

Dwa wejścia HDMI pozwalają na przyłączanie urządzeń z portami HDMI, takich jak komputery czy urządzenia do strumieniowej transmisji multimediów.

Funkcja USB Display — przyłączanie komputera jednym przewodem

Do reprodukcji obrazu i dźwięku* z komputera PC albo Mac konieczny jest jedynie jeden przewód USB — nie trzeba choćby instalować żadnych dodatkowych sterowników.
* Może wystąpić przesunięcie czasowe pomiędzy obrazem a dźwiękiem. W sytuacji gdy wymagane jest niewiele znaczące opóźnienie, zaleca się użycie wejścia liniowego lub wejścia HDMI projektora.

Nadawanie własnych nazw wejściom

Można nadawać wejściom sygnału własne nazwy, takie jak „Odtwarzacz BD", „Komputer" czy „Kamera do dokumentów". Usprawnia to identyfikację podłączonych i wykorzystywanych maszyn.

Łatwiejsza konserwacja

Dostęp do lampy uzyskuje się aktualnie od tyłu projektora. Upraszcza to zamianę lampy, gdy projektor jest zamontowany w uchwycie sufitowym.

Cicha praca

Cicha praca wentylatora nie przeszkadza widzom w takich miejscach, jak klasy czy salki spotkań.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.