Menu

Projektor Sony VPL-EW345 - MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI - Odbiór Salon Warszawa lub Kurier 24H. Zadzwoń i Zamów: 504-586-559 !

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Jasność ANSI 4200 
  • Rozdzielczość optyczna WXGA (1280 x 800) 
  • Kontrast 3700:1 
  • Technologia 3LCD 
  • Proporcje obrazu 16:10 
  • Trwałość lampy 1610 h
  • Moc lampy 225 W

Opis

Projektor Sony VPL-EW345 doskonale pasuje do przeciętnych i znacznych klas szkolnych oraz pokojów narad itp.

Jest cichy, nieduży i skuteczny. Dzięki jasności 4200 lumenów i rozdzielczości WXGA zagwarantuje szczegółowy obraz, który dobrze widać choćby w jasnym pomieszczeniu. Technika 3LCD firmy Sony zapewnia naturalną, żywą kolorystykę.

Model VPL-EW345 idealnie sprawdza się w dzisiejszych zintegrowanych środowiskach audiowizualnych i informatycznych. Jest zaopatrzony w dwa złącza HDMI, a także port USB z funkcją bezpośredniego wyświetlania z komputera (Direct USB Display). Wygodę używania zwiększa funkcja nadawania nazw wejściom. Dzięki niej można ekspresowo sprawdzić na ekranie nazwę podłączonego urządzenia.

Projektor VPL-EW345 współpracuje także z siecią komputerową i zezwala na wyświetlanie prezentacji z maksymalnie czterech równocześnie podłączonych komputerów PC/Mac. Podłączenie opcjonalnego adaptera Wi-Fi pozwala na bezpośrednie wyświetlanie materiałów z notebooków, telefonów i tabletów. Dostępna jest także darmowa aplikacja, która służy do zdalnego sterowania projektorem ze smartfona albo tabletu. Na spotkania nie trzeba choćby zabierać komputera: źródłem wyświetlanej prezentacji może być pamięć USB.

Do obniżenia kosztów eksploatacji urządzenia przyczynia się szereg energooszczędnych funkcji i lampa o przedłużonej żywotności. Dodatkowym ułatwieniem przy konserwacji jest nowy system dostępu do lampy: od tyłu urządzenia.

Jasny, pokaźny obraz produkowany poprzez światło o maksymalnej jasności 4200 lumenów

Maksymalna jasność projektora VPL-EW345 (w trybie obszernej jasności lampy) wynosi 4200 lumenów. Pozwala to na uzyskanie jasnego, widocznego obrazu w pokaźniejszych klasach i salkach konferencyjnych. Do wyboru są trzy tryby jasności przypasowane do różnorodnych warunków — od światła dziennego po zaciemnione pomieszczenie.

technika 3LCD BrightEra™

sprawny system paneli 3LCD, wspomagany przez zaawansowaną technologię Sony BrightEra™, zapewnia wysoką jasność, spójność i rozdzielczość obrazu, wierną kolorystykę, a także imponującą niezawodność.

Rozdzielczość WXGA

Rozdzielczość WXGA (1280 x 800) i proporcje 16:10 zapewniają szczegółowy obraz. Upraszczają również bezpośrednie wyświetlanie obrazu z notebooka, urządzenia przenośnego czy odtwarzacza DVD.

duża moc wyjściowa dźwięku: 16 W

zaimplementowany głośnik monofoniczny ma dużą moc wyjściową: 16 watów. Dzięki temu ścieżka dźwiękowa do filmu jest korzystnie słyszalna bez dodatkowych wzmacniaczy.

Energooszczędna lampa o przedłużonej żywotności — do 10 000 godzin pracy

innowacyjna technicznie lampa jest tańsza w eksploatacji i wymaga ograniczonej konserwacji. Jej zamiana jest wymagana po mniej więcej 10 000 godzin (w przypadku pracy w trybie minimalnej jasności).

progresywne funkcje oszczędzania energii

zaawansowana technologia lampy umożliwia użycie przeróżnych funkcji zmniejszających zużycie energii. Tryb automatycznego zniżania jasności lampy gwarantuje oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest stosowany. Tryb automatyki obrazu samoczynnie dopasowuje intensywność światła do wyświetlanego obrazu. Naciśnięcie przycisku na pilocie pozwala tymczasowo wygasić obraz i radykalnie zniżyć zużycie mocy.

prędkie kończenie projekcji

Nikt nie lubi bezczynnie czekać. Projektor można natychmiast wyłączyć i odłączyć od zasilania — bez długiego wyczekiwania na jego wystygnięcie.

Prezentacje za pośrednictwem sieci

Prezentację można też wyświetlić z podłączonego do sieci komputera PC lub Mac. Urządzenie pozwala także na wyświetlanie plików JPEG, PDF i innych przesyłanych bezprzewodowo z tabletu albo smartfona. Osiągalne jest równoczesne wyświetlanie obrazu z maksymalnie czterech komputerów PC/Mac; z projektorem może się konsolidować maksymalnie ośmiu użytkowników. Komplet mieści aplikację Projector Station for Network Presentation na systemy Windows/Mac. Na tablety i smartfony asygnowana jest aplikacja firmy Pixelworks, którą można pobrać z Internetu. Detale można znaleźć na stronie: http://PWPresenter.pixelworks.com

Sterowanie i zarządzanie z dowolnego komputera podłączonego do sieci

Do zdalnego wybierania funkcji i ustawień projektora i kontrolowania jego stanu można wykorzystać dowolnego podłączonego do sieci komputera, na którym jest zainstalowany program Projector Station for Network Control dostarczany z projektorem.

Prezentowanie bez przewodów

Prezentacje można także wyświetlać bezprzewodowo z urządzeń mobilnych. (w przypadku systemów Microsoft Windows / Mac OS wymagany jest program Projector Station for Network Presentation. W urządzeniach z systemem iOS/Android trzeba zainstalować aplikację VueMagic.)

Zdalne sterowanie przy pomocy aplikacji na urządzenia z systemem iOS/Android

Po pobraniu do urządzenia przenośnego bezpłatnej aplikacji Projector Remote można sterować projektorem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, używając czytelnych przycisków na ekranie smartfona albo tabletu.

Wyświetlanie multimediów z pamięci USB

Po podłączeniu pamięci USB można bez używania komputera wyświetlać fotografie, obrazy i grafikę.

Dwa wejścia HDMI

Dwa wejścia HDMI umożliwiają podłączanie sprzętów z portami HDMI, takich jak komputery czy urządzenia do strumieniowej transmisji multimediów.

Funkcja USB Display — podłączanie komputera jednym kablem

Do reprodukcji obrazu i dźwięku* z komputera PC albo Mac niezbędny jest wyłącznie jeden przewód USB — nie trzeba choćby instalować żadnych dodatkowych sterowników.
* Może wystąpić przesunięcie czasowe między obrazem a dźwiękiem. W sytuacji gdy wymagane jest znikome opóźnienie, zaleca się użycie wejścia liniowego albo wejścia HDMI projektora.

Nadawanie własnych nazw wejściom

Można nadawać wejściom sygnału własne nazwy, takie jak „Odtwarzacz BD", „Komputer" czy „Kamera do dokumentów". Usprawnia to identyfikację podłączonych i stosowanych sprzętów.

Łatwiejsza konserwacja

Dostęp do lampy uzyskuje się aktualnie od tyłu projektora. Usprawnia to podmianę lampy, gdy projektor jest zamontowany w uchwycie sufitowym.

Cicha praca

Cicha praca wentylatora nie przeszkadza widzom w takich miejscach, jak klasy czy salki spotkań.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.