Menu

Projektor Sony VPL-EW435 WXGA - VPL-EW435 Darmowy odbiór w 21 miastach! Raty od 104,49 zł

Cechy produktu
 • Producent Sony 
Opis

Jasny, wyraźny obraz, uniwersalny komplet gniazd i łączy i niskie koszty eksploatacji

Projektor VPL-EW435 wspaniale pasuje do klas szkolnych i pokojów narad przeciętnej wielkości.

Jest cichy, niewiele znaczący i skuteczny. Wyświetla detalowy obraz o rozdzielczości WXGA, jasności 3100 lumenów i sporym współczynniku kontrastu: 20 000:1. Technologia 3LCD marki Sony gwarantuje naturalną, żywą kolorystykę. W porównaniu z poprzednimi modelami poprawiła się jakość obrazu. Świeże ustawienie balansu koloru/bieli pozwala istotnie wyświetlać tekst, a nowy tryb obrazu „Żywy" zagwarantuje jeszcze bogatszą i żywszą kolorystykę.

Model VPL-EW435 rewelacyjnie sprawdza się w dzisiejszych zintegrowanych środowiskach audiowizualnych i informatycznych. Jest wyekwipowany w dwa złącza HDMI i port USB z funkcją bezpośredniego wyświetlania z komputera (Direct USB Display). Wygodę wykorzystywania rozszerza funkcja nadawania nazw wejściom. Dzięki niej można prędko sprawdzić na ekranie nazwę podłączonego urządzenia.

Projektor VPL-EW435 współpracuje także z siecią komputerową i pozwala na wyświetlanie prezentacji z maksymalnie czterech jednocześnie podłączonych komputerów PC/Mac. Podłączenie opcjonalnego adaptera Wi-Fi zezwala na bezprzewodowe wyświetlanie materiałów bezpośrednio z notebooków.

Do obniżenia kosztów posiadania przyczynia się szereg energooszczędnych funkcji oraz lampa, której zalecany czas eksploatacji wynosi do 10 000 godzin. Rutynową konserwację przyspiesza i usprawnia nowy, wygodny system dostępu do lampy: od tyłu urządzenia.

 • Jasne, pokaźne obrazy o maksymalnym natężeniu światła kolorowego rzędu 3 100 lumenów

  Maksymalna jasność projektora VPL-EW435 (w trybie szerokiej jasności lampy) wynosi 3100 lumenów. Pozwala to na uzyskanie znacznego, kontrastowego obrazu w jasnych pomieszczeniach i na pokaźnym ekranach. Do wyboru są trzy tryby jasności dostosowane do zróżnicowanych warunków — od światła dziennego po zaciemnione pokój.

 • technologia 3LCD BrightEra™

  efektywny system paneli 3LCD, wspomagany przez progresywną technologię Sony BrightEra™, zagwarantuje wysoką jasność, spójność i rozdzielczość obrazu, wierną kolorystykę oraz imponującą bezusterkowość.

 • Rozdzielczość WXGA

  Rozdzielczość WXGA (1280 x 800) i proporcje 16:10 szczegółowy obraz. Upraszczają też bezpośrednie wyświetlanie obrazu z notebooka, urządzenia przenośnego czy odtwarzacza DVD.

 • szeroka moc wyjściowa dźwięku: 16 W

  zaimplementowany głośnik monofoniczny ma dużą moc wyjściową: 16 watów. Dzięki czemu ścieżka dźwiękowa do filmu jest dobrze słyszalna bez dodatkowych wzmacniaczy.

 • Energooszczędna lampa o przedłużonej żywotności — do 10 000 godzin pracy

  nowoczesna technicznie lampa jest tańsza w wykorzystywaniu i wymaga ograniczonej konserwacji. Zalecany okres jej eksploatacji to około 10 000 godzin (w trybie niewiele znaczącej jasności i w zależności od środowiska pracy projektora i sposobu jego użytkowania).

 • nowoczesne funkcje oszczędzania energii

  nowoczesna technika lampy zezwala na użycie najróżniejszych funkcji zniżających zużycie energii. Tryb samoczynnego ograniczania jasności lampy zapewnia oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest używany. Tryb automatyki obrazu automatycznie dostosowuje dynamiczność światła do wyświetlanego obrazu. Naciśnięcie przycisku na pilocie pozwala tymczasowo wygasić obraz i radykalnie zniżyć pobór mocy.

 • Cicha praca

  Niemal bezgłośna praca wentylatora nie przeszkadza widzom w takich miejscach, jak klasy czy salki spotkań.
  Tryb jasności lampy: Wysoka: 35 dB, standardowa: 33 dB, niska: 29 dB

 • automatyczne włączanie zasilania

  Można zaoszczędzić czas i szybciej rozpocząć prezentację: projektor uruchamia się samoczynnie po wykryciu sygnału z podłączonego komputera.

 • szybkie kończenie projekcji

  Nikt nie lubi bezczynnie czekać. Projektor można natychmiast wyłączyć i odłączyć od zasilania — bez długiego wyczekiwania na jego wystygnięcie.

 • Przesyłanie prezentacji poprzez sieć albo łącze bezprzewodowe

  Do wyświetlania prezentacji z komputera PC lub Mac można zastosować sieć lub łącze bezprzewodowe. Realne jest równoczesne wyświetlanie obrazu z maksymalnie czterech komputerów PC/Mac; z projektorem może się bratać maksymalnie ośmiu użytkowników. Pakiet gromadzi aplikację Projector Station for Network Presentation na systemy Windows/Mac.

 • Sterowanie i zarządzanie z dowolnego komputera podłączonego do sieci

  Do zdalnego wybierania funkcji i ustawień projektora oraz kontrolowania jego stanu można wykorzystać dowolnego podłączonego do sieci komputera, na którym jest zainstalowany program Projector Station for Network Control dostarczany z projektorem.

 • Zdalne sterowanie za pomocą aplikacji na urządzenia z systemem iOS/Android

  Po pobraniu do urządzenia mobilnego bezpłatnej aplikacji Projector Remote można sterować projektorem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, używając czytelnych przycisków na ekranie smartfona albo tabletu.

 • Wyświetlanie multimediów z pamięci USB

  Po podłączeniu pamięci USB można bez stosowania komputera wyświetlać zdjęcia, obrazy i grafikę.

 • Dwa wejścia HDMI

  Dwa wejścia HDMI pozwalają na podłączanie sprzętów z portami HDMI, takich jak komputery czy urządzenia do strumieniowej transmisji multimediów.

 • nieskomplikowana rozbudowa systemu dzięki obsłudze sygnałów sterujących IP

  Sygnały sterujące (włączenie/wyłączenie zasilania, dobór wejścia) mogą być przekazywane z głównego projektora do dodatkowych, „pomocniczych" projektorów poprzez sieć IP.

 • Funkcja USB Display — przyłączanie komputera jednym kablem

  Do reprodukcji obrazu i dźwięku* z komputera PC lub Mac potrzebny jest jeden przewód USB — nie trzeba choćby instalować żadnych dodatkowych sterowników.
  * Może wystąpić przesunięcie czasowe pomiędzy obrazem a dźwiękiem. W sytuacji gdy wymagane jest niewielkie opóźnienie, zaleca się zastosowanie wejścia liniowego lub wejścia HDMI projektora.

 • Nadawanie własnych nazw wejściom

  Można nadawać wejściom sygnału własne nazwy, takie jak „Odtwarzacz BD", „Komputer" czy „Kamera do dokumentów". Upraszcza to identyfikację podłączonych i używanych sprzętów.

 • prosta konserwacja

  komfortowy dostęp do lampy od tyłu projektora ułatwia jej podmianę, gdy projektor jest zamontowany w uchwycie sufitowym.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.