Menu

Projektor Sony VPL-EW575 3LCD, WXGA (VPL-EW575) Darmowy odbiór w 21 miastach! Raty od 174,99 zł

Cechy produktu

 • Producent Sony 

Opis

Jasny, istotny obraz, uniwersalny komplet gniazd i łączy, a także niskie koszty eksploatacji

Projektor VPL-EW575 nadzwyczajnie nadaje się do klas szkolnych i pokojów narad przeciętnej wielkości.

Jest cichy, drobny i skuteczny. Dzięki jasności 4300 lumenów, dużemu współczynnikowi kontrastu (20 000:1) i rozdzielczości WXGA zapewnia detalowy obraz, który korzystnie widać choćby w jasnym pomieszczeniu i na obszernym ekranie. Technika 3LCD marki Sony zagwarantuje naturalną, żywą kolorystykę. W porównaniu z poprzednimi modelami poprawiła się jakość obrazu. Nowe ustawienie balansu koloru/bieli pozwala znacznie wyświetlać tekst, a nowy tryb obrazu „Żywy" zagwarantuje jeszcze bogatszą i żywszą kolorystykę.

Model VPL-EW575 idealnie sprawdza się w dzisiejszych zintegrowanych środowiskach audiowizualnych i informatycznych. Jest wyposażony w dwa złącza HDMI oraz port USB z funkcją bezpośredniego wyświetlania z komputera (Direct USB Display). Wygodę wykorzystywania powiększa funkcja nadawania nazw wejściom. Dzięki niej można momentalnie sprawdzić na ekranie nazwę podłączonego urządzenia.

Projektor VPL-EW575 współpracuje także z siecią komputerową i pozwala na wyświetlanie prezentacji z maksymalnie czterech jednocześnie podłączonych komputerów PC/Mac. Podłączenie opcjonalnego adaptera Wi-Fi zezwala na bezprzewodowe wyświetlanie materiałów bezpośrednio z notebooków.

Do obniżenia kosztów posiadania przyczynia się szereg energooszczędnych funkcji i lampa, której zalecany czas eksploatacji wynosi do 10 000 godzin. Rutynową konserwację przyspiesza i ułatwia nowy, komfortowy system dostępu do lampy: od tyłu urządzenia.

 • Jasny, wyraźny obraz wytwarzany poprzez światło o maksymalnej jasności 4300 lumenów

  Maksymalna jasność projektora VPL-EW575 (w trybie szerokiej jasności lampy) wynosi 4300 lumenów. Pozwala to na uzyskanie wyraźnego, kontrastowego obrazu w jasnych pomieszczeniach i na dużym ekranach. Do wyboru są trzy tryby jasności dobrane do zróżnicowanych warunków — od światła dziennego po zaciemnione pomieszczenie.

 • technika 3LCD BrightEra™

  produktywny system paneli 3LCD, wspomagany przez zaawansowaną technologię Sony BrightEra™, zapewnia wysoką jasność, spójność i rozdzielczość obrazu, wierną kolorystykę i imponującą bezawaryjność.

 • Rozdzielczość WXGA

  Rozdzielczość WXGA (1280 x 800) i proporcje 16:10 szczegółowy obraz. Upraszczają także bezpośrednie wyświetlanie obrazu z notebooka, urządzenia mobilnego czy odtwarzacza DVD.

 • szeroka moc wyjściowa dźwięku: 16 W

  zaimplementowany głośnik monofoniczny ma dużą moc wyjściową: 16 watów. Dzięki temu ścieżka dźwiękowa do filmu jest poprawnie słyszalna bez dodatkowych wzmacniaczy.

 • Energooszczędna lampa o przedłużonej żywotności — do 10 000 godzin pracy

  zaawansowana technologicznie lampa jest tańsza w użytkowaniu i wymaga ograniczonej konserwacji. Zalecany okres jej eksploatacji to około 10 000 godzin (w trybie drobnej jasności i w zależności od środowiska pracy projektora i sposobu jego wykorzystywania).

 • progresywne funkcje oszczędzania energii

  innowacyjna technika lampy umożliwia zastosowanie najróżniejszych funkcji zmniejszających zużycie energii. Tryb samoczynnego zmniejszania jasności lampy zapewnia oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest wykorzystywany. Tryb automatyki obrazu samoczynnie dopasowuje aktywność światła do wyświetlanego obrazu. Naciśnięcie przycisku na pilocie pozwala tymczasowo wygasić obraz i radykalnie ograniczyć pobór mocy.

 • Cicha praca

  Niemal bezgłośna praca wentylatora nie przeszkadza widzom w takich miejscach, jak klasy czy salki spotkań.
  Tryb jasności lampy: Wysoka: 35 dB, standardowa: 33 dB, niska: 29 dB

 • automatyczne włączanie zasilania

  Można zaoszczędzić czas i szybciej rozpocząć prezentację: projektor uruchamia się automatycznie po wykryciu sygnału z podłączonego komputera.

 • szybkie kończenie projekcji

  Nikt nie lubi bezczynnie czekać. Projektor można natychmiast wyłączyć i odłączyć od zasilania — bez długiego wyczekiwania na jego wystygnięcie.

 • Przesyłanie prezentacji poprzez sieć lub łącze bezprzewodowe

  Do wyświetlania prezentacji z komputera PC albo Mac można użyć sieć lub łącze bezprzewodowe. Możliwe jest równoczesne wyświetlanie obrazu z maksymalnie czterech komputerów PC/Mac; z projektorem może się jednoczyć maksymalnie ośmiu użytkowników. Komplet gromadzi aplikację Projector Station for Network Presentation na systemy Windows/Mac.

 • Sterowanie i zarządzanie z dowolnego komputera podłączonego do sieci

  Do zdalnego wybierania funkcji i ustawień projektora oraz kontrolowania jego stanu można wykorzystać dowolnego podłączonego do sieci komputera, na którym jest zainstalowany program Projector Station for Network Control dostarczany z projektorem.

 • Zdalne sterowanie przy pomocy aplikacji na urządzenia z systemem iOS/Android

  Po pobraniu do urządzenia mobilnego darmowej aplikacji Projector Remote można sterować projektorem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, używając czytelnych przycisków na ekranie smartfona lub tabletu.

 • Wyświetlanie multimediów z pamięci USB

  Po podłączeniu pamięci USB można bez wykorzystywania komputera wyświetlać fotografie, obrazy i grafikę.

 • Dwa wejścia HDMI

  Dwa wejścia HDMI umożliwiają przyłączanie sprzętów z portami HDMI, takich jak komputery czy urządzenia do strumieniowej transmisji multimediów.

 • łatwa rozbudowa systemu dzięki obsłudze sygnałów sterujących IP

  Sygnały sterujące (włączenie/wyłączenie zasilania, dobór wejścia) mogą być przekazywane z głównego projektora do dodatkowych, „pomocniczych" projektorów przez sieć IP.

 • Funkcja USB Display — przyłączanie komputera jednym przewodem

  Do reprodukcji obrazu i dźwięku* z komputera PC lub Mac potrzebny jest jeden kabel USB — nie trzeba nawet instalować żadnych dodatkowych sterowników.
  * Może wystąpić przesunięcie czasowe między obrazem a dźwiękiem. W sytuacji gdy wymagane jest minimalne opóźnienie, zaleca się wykorzystanie wejścia liniowego albo wejścia HDMI projektora.

 • Nadawanie własnych nazw wejściom

  Można nadawać wejściom sygnału własne nazwy, takie jak „Odtwarzacz BD", „Komputer" czy „Kamera do dokumentów". Ułatwia to identyfikację podłączonych i wykorzystywanych urządzeń.

 • nietrudna konserwacja

  wygodny dostęp do lampy od tyłu projektora upraszcza jej podmianę, gdy projektor jest zamontowany w uchwycie sufitowym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.