Menu

Projektor Sony VPL-EW578 WXGA - VPL-EW578 Darmowy odbiór w 21 miastach! Raty od 170,35 zł

Cechy produktu

 • Producent Sony 

Opis

Jasny, widoczny obraz, uniwersalny pakiet gniazd i łączy oraz niskie koszty eksploatacji

Projektor VPL-EW578 świetnie nadaje się do klas szkolnych i pokojów narad średniej wielkości.

Jest cichy, drobny i produktywny. Dzięki jasności 4300 lumenów, szerokiemu współczynnikowi kontrastu (20 000:1) i rozdzielczości WXGA zapewnia szczegółowy obraz, który należycie widać choćby w jasnym pomieszczeniu i na obszernym ekranie. Technologia 3LCD firmy Sony gwarantuje naturalną, żywą kolorystykę.

W porównaniu z poprzednimi modelami poprawiła się jakość obrazu. Nowe ustawienie balansu koloru/bieli pozwala widocznie wyświetlać tekst, a nowy tryb obrazu „Żywy" gwarantuje jeszcze bogatszą i żywszą kolorystykę.

Model VPL-EW578 perfekcyjnie sprawdza się w dzisiejszych zintegrowanych środowiskach audiowizualnych i informatycznych. Obsługuje technikę HDBaseT i jest zaopatrzony w dwa złącza HDMI, a także port USB z funkcją bezpośredniego wyświetlania z komputera (Direct USB Display). Wygodę stosowania zwiększa funkcja nadawania nazw wejściom. Dzięki niej można prędko sprawdzić na ekranie nazwę podłączonego urządzenia.

Projektor VPL-EW578 współpracuje także z siecią komputerową i zezwala na wyświetlanie prezentacji z maksymalnie czterech jednocześnie podłączonych komputerów PC/Mac. Podłączenie opcjonalnego adaptera Wi-Fi zezwala na bezprzewodowe wyświetlanie tworzyw bezpośrednio z notebooków.

Do obniżenia kosztów posiadania przyczynia się szereg energooszczędnych funkcji, a także lampa, której zalecany czas eksploatacji wynosi do 10 000 godzin. Rutynową konserwację przyspiesza i usprawnia nowy, wygodny system dostępu do lampy: od tyłu urządzenia.

 • Jasny, widoczny obraz wytwarzany przez światło o maksymalnej jasności 4300 lumenów

  Maksymalna jasność projektora VPL-EW578 (w trybie wielkiej jasności lampy) wynosi 4300 lumenów. Pozwala to na uzyskanie wyraźnego, kontrastowego obrazu w jasnych pomieszczeniach i na pokaźnym ekranach. Do wyboru są trzy tryby jasności dopasowane do zróżnicowanych warunków — od światła dziennego po zaciemnione pomieszczenie.

 • technika 3LCD BrightEra™

  efektywny system paneli 3LCD, wspomagany przez zaawansowaną technologię Sony BrightEra™, gwarantuje wysoką jasność, spójność i rozdzielczość obrazu, wierną kolorystykę oraz imponującą bezawaryjność.

 • Rozdzielczość WXGA

  Rozdzielczość WXGA (1280 x 800) i proporcje 16:10 detalowy obraz. Ułatwiają także bezpośrednie wyświetlanie obrazu z notebooka, urządzenia mobilnego czy odtwarzacza DVD.

 • znaczna moc wyjściowa dźwięku: 16 W

  zaimplementowany głośnik monofoniczny ma dużą moc wyjściową: 16 watów. Dzięki temu ścieżka dźwiękowa do filmu jest korzystnie słyszalna bez dodatkowych wzmacniaczy.

 • Energooszczędna lampa o przedłużonej żywotności — do 10 000 godzin pracy

  zaawansowana technicznie lampa jest tańsza w używaniu i wymaga ograniczonej konserwacji. Zalecany okres jej eksploatacji to około 10 000 godzin (w trybie niewielkiej jasności i w zależności od środowiska pracy projektora oraz sposobu jego użytkowania).

 • progresywne funkcje oszczędzania energii

  nowoczesna technologia lampy zezwala na użycie różnorodnych funkcji zmniejszających zużycie energii. Tryb automatycznego zniżania jasności lampy gwarantuje oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest wykorzystywany. Tryb automatyki obrazu automatycznie dostosowuje dynamiczność światła do wyświetlanego obrazu. Naciśnięcie przycisku na pilocie pozwala tymczasowo wygasić obraz i radykalnie ograniczyć zużycie mocy.

 • Cicha praca

  Niemal bezgłośna praca wentylatora nie przeszkadza widzom w takich miejscach, jak klasy czy salki spotkań.
  Tryb jasności lampy: Wysoka: 35 dB, charakterystyczna: 33 dB, niska: 28 dB

 • samoczynne włączanie zasilania

  Można zaoszczędzić czas i szybciej rozpocząć prezentację: projektor uruchamia się automatycznie po wykryciu sygnału z podłączonego komputera.

 • szybkie kończenie projekcji

  Nikt nie lubi bezczynnie czekać. Projektor można natychmiast wyłączyć i odłączyć od zasilania — bez długiego wyczekiwania na jego wystygnięcie.

 • Przesyłanie prezentacji poprzez sieć albo łącze bezprzewodowe

  Do wyświetlania prezentacji z komputera PC albo Mac można wykorzystać sieć albo łącze bezprzewodowe. Możliwe jest równoczesne wyświetlanie obrazu z maksymalnie czterech komputerów PC/Mac; z projektorem może się zespajać maksymalnie ośmiu użytkowników. Pakiet gromadzi aplikację Projector Station for Network Presentation na systemy Windows/Mac.

 • Sterowanie i zarządzanie z dowolnego komputera podłączonego do sieci

  Do zdalnego wybierania funkcji i ustawień projektora oraz kontrolowania jego stanu można zastosować dowolnego podłączonego do sieci komputera, na którym jest zainstalowany program Projector Station for Network Control dostarczany z projektorem.

 • Zdalne sterowanie przy pomocy aplikacji na urządzenia z systemem iOS/Android

  Po pobraniu do urządzenia przenośnego darmowej aplikacji Projector Remote można sterować projektorem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, używając czytelnych przycisków na ekranie smartfona lub tabletu.

 • Wyświetlanie multimediów z pamięci USB

  Po podłączeniu pamięci USB można bez użytkowania komputera wyświetlać zdjęcia, obrazy i grafikę.

 • Zgodność z HDBaseT

  Możliwość długodystansowej, cyfrowej transmisji obrazu HD, dźwięku, zasilania i sygnałów sieciowych/sterujących za pośrednictwem jednego kabla Ethernet usprawnia instalację, a także zmniejsza jej koszt.

 • Dwa wejścia HDMI

  Dwa wejścia HDMI umożliwiają podłączanie maszyn z portami HDMI, takich jak komputery czy urządzenia do strumieniowej transmisji multimediów.

 • nieskomplikowana rozbudowa systemu dzięki obsłudze sygnałów sterujących IP

  Sygnały sterujące (włączenie/wyłączenie zasilania, dobór wejścia) mogą być przekazywane z głównego projektora do dodatkowych, „pomocniczych" projektorów poprzez sieć IP.

 • Funkcja USB Display — przyłączanie komputera jednym przewodem

  Do reprodukcji obrazu i dźwięku* z komputera PC lub Mac konieczny jest jeden kabel USB — nie trzeba nawet instalować żadnych dodatkowych sterowników.
  * Może wystąpić przesunięcie czasowe między obrazem a dźwiękiem. W sytuacji gdy wymagane jest śladowe opóźnienie, zaleca się użycie wejścia liniowego lub wejścia HDMI projektora.

 • Nadawanie własnych nazw wejściom

  Można nadawać wejściom sygnału własne nazwy, takie jak „Odtwarzacz BD", „Komputer" czy „Kamera do dokumentów". Usprawnia to identyfikację podłączonych i wykorzystywanych urządzeń.

 • prosta konserwacja

  komfortowy dostęp do lampy od tyłu projektora ułatwia jej zamianę, gdy projektor jest zamontowany w uchwycie sufitowym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.