Menu

Projektor Sony VPL-SW631 LCD, WXGA 3300 ANSI (VPL-SW631) Darmowy odbiór w 19 miastach! Raty od 234,00 zł

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Trwałość lampy 10000 h

Opis

Projektor ultrakrótkoogniskowy SONY VPL-SW631 Jasny, kontrastowy projektor panoramiczny do sal lekcyjnych i konferencyjnych przeciętnej wielkości. Prosty w instalacji i tani w eksploatacji. VPL-SW631 to projektor do wyświetlania z nad wyraz znikomej odległości, który świetnie stanie na wysokości zadania w szkolnictwie i firmach.

Jest łatwy i uniwersalny w instalacji, pozwala w prosty sposób podłączać inne urządzenia, a do tego odznacza się niskimi kosztami eksploatacji. Umieszczając projektor w odległości zaledwie 47 cm od ekranu lub tablicy, można uzyskać duży, jasny obraz o przekątnej ponad 2 m, z mniejszą ilością refleksów i cieni.

progresywna technika 3LCD BrightEra™ firmy Sony zapewnia kontrastowy, panoramiczny obraz o rozdzielczości WXGA i wspaniałej stabilności barw. Projektor ma jasność 3300 lumenów, dzięki czemu prezentacje pozostają wyraźnie widoczne choćby w jasnych pomieszczeniach.

Integracja z siecią szkolną lub firmową może przebiegać jeszcze sprawniej dzięki opcjonalnemu modułowi Wi-Fi, który zezwala na bezprzewodowe udostępnianie zadań, obrazów i grafik z komputerów, smartfonów lub tabletów.

Urządzenie zostało wyekwipowane w sporo inteligentnych funkcji oszczędzania energii. Bardzo długi okres eksploatacji lampy — maksymalnie 10 000 godzin — oznacza mniejsze koszty i krótsze przestoje w pracy urządzenia w klasach i biurach.

Nowo zaprojektowany uchwyt ścienny ułatwia instalację urządzenia w pomieszczeniach o małej wysokości. Atrybuty projektora Sony VPL-SW631 Moc światła rzucanego przez lampę projektora jest na tyle silna, żeby zapewnić rewelacyjną widoczność prezentacji w każdej klasie czy sali konferencyjnej.

Można wybrać jeden z trzech trybów jasności, przypasowanych do rozmaitych warunków prezentacji – od światła dziennego po zaciemnione pomieszczenie. Wyświetlanie obrazu o przekątnej do 80″ (2,03 m) możliwe jest z odległości zaledwie 47 cm od ekranu lub tablicy.

pokaźnie ogranicza to powstawanie refleksów i cieni; oszczędza również miejsce w klasie lub salce konferencyjnej. Rozdzielczość XGA (1024 x 768) zagwarantuje wyraźny obraz pełen szczegółów. też bezpośrednie wyświetlanie obrazu z notebooka albo komputera stacjonarnego.

sprawny system projekcji 3LCD został wzbogacony o innowacyjną technologię BrightEra™ marki Sony. Różnicę widać natychmiast ponieważ wyświetlany obraz jest imponująco jasny i wyraźny, a same panele są bardziej bezawaryjne.

staranną reprodukcję przejść tonalnych, konkretne barwy i czytelny tekst zapewnia nowa funkcja regulacji krzywej gamma. Długa żywotność lampy wpływa na mniejsze oczekiwania konserwacyjne, które przyczyniają się do obniżenia kosztów utrzymania projektora w całym okresie użytkowania i do wydłużenia eksploatacji.

Czyszczenie filtra i podmianę lampy wykonuje się w tym samym momencie, co w dodatku obniża liczbę planowych wizyt serwisowych. Innowacyjna technika lampy przekłada się na szereg funkcji zapewniających oszczędność energii.

Gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest wykorzystywany – tryb automatycznego przyciemniania zapewnia istotną oszczędność energii,. Tryb Auto Picture samoczynnie dopasowuje natężenie światła do wyświetlanego obrazu.

Tryb wyłączania obrazu przyciemnia wyświetlany obraz, gdy nie jest on konieczny, w celu zminimalizowania poboru energii. Zmodernizowane oprogramowanie Network Presentation (w komplecie) upraszcza wyświetlanie prezentacji z podłączonego do sieci komputera PC lub Mac: do nawiązania łączności wystarcza jedno kliknięcie.

jednocześnie możliwe jest wyświetlanie obrazu z maksymalnie czterech komputerów PC/Mac; a z projektorem może się integrować maksymalnie ośmiu użytkowników. Po dodaniu opcjonalnego modułu USB sieci bezprzewodowej IFU-WLM3 możliwe jest bezprzewodowe wyświetlanie prezentacji z tabletu lub smartfona, przy użyciu aplikacji VueMagic producenta Pixelworks (https://www.vuemagic.com/?q=node/17) Po pobraniu aplikacji Projector Remote for iOS można sterować projektorem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, używając iPhone'a lub iPada.

Po podłączeniu pamięci USB można wyświetlać zdjęcia, obrazy albo materiały graficzne bez zapotrzebowania stosowania komputera. Do reprodukcji obrazu i dźwięku* z komputera PC albo Mac konieczny jest tylko jeden przewód USB — nie trzeba choćby instalować żadnych dodatkowych sterowników.* Może wystąpić przesunięcie czasowe pomiędzy obrazem a dźwiękiem.

w przypadku gdy wymagane jest nieznaczne opóźnienie, zaleca się wykorzystanie wejścia liniowego albo wejścia HDMI projektora. Nadawania nazw wejściom to nowa funkcja, która usprawnia kontrolę nad różnorodnymi źródłami sygnału i pozwala wyświetlić na ekranie nazwę podłączonego komputera, kamery, odtwarzacza BD/DVD i innych urządzeń.

Nie trzeba uzupełniać projektora dodatkowym systemem dźwiękowym ponieważ urządzenie emituje bogaty dźwięk z wydajnego głośnika o mocy 16 W. Funkcje zoom i zmiana osi obiektywu ułatwiają instalację w każdej klasie, czyniąc ją łatwą i bezproblemową.

spora ilość wejść zezwala na przyłączanie różnorodnych sprzętów: komputerów, odtwarzaczy DVD, mikrofonów i innych. Nowo zaprojektowany uchwyt ścienny upraszcza instalację i zapewnia uzupełniającą uniwersalność w pomieszczeniach o drobnej wysokości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.