Menu

Projektor Sony VPL-SX631 LCD, XGA, 3300 ANSI (VPL-SX631) Darmowy odbiór w 19 miastach! Raty od 193,00 zł

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Trwałość lampy 10000 h

Opis

Projektor ultrakrótkoogniskowy SONY VPL-SX631 Projektor Sony VPL-SX631 to jasny i kontrastowy projektor do sal lekcyjnych i konferencyjnych średniej wielkości. Tani w eksploatacj i prosty w instalacji. Projektor VPL-SX631 wyświetla pokaźny obraz z wyjątkowo minimalnej odległości, który genialnie sprawdzi się w edukacji i rozrywce.

Prosta i uniwersalna instalacja łatwe przyłączanie innych sprzętów. Z odległości zaledwie 44 cm od ekranu lub tablicy, można uzyskać, jasny wyraźny obraz o przekątnej ponad 2 m, z mniejszą ilością refleksów i cieni.

3LCD BrightEra™ firmy Sony to zaawansowana technika, która zapewnia kontrastowy obraz o rozdzielczości XGA i znakomitej stabilności odcieni. Jasność 3300 lumenów sprawia, że prezentacje pozostają wyraźnie widoczne nawet w jasnych pomieszczeniach.

Dzięki opcjonalnemu modułowi Wi-Fi, integracja z siecią szkolną lub firmową może przebiegać jeszcze efektywniej. Umożliwia on bezprzewodowe udostępnianie zadań, obrazów i grafik z komputerów, smartfonów albo tabletów.

Projektor wyekwipowano w mnóstwo inteligentnych funkcji oszczędzania energii. Niezwykle długi okres eksploatacji lampy — maksymalnie 10 000 godzin — oznacza niższe koszty i krótsze przestoje w pracy urządzenia w klasach oraz biurach.

Nowo zaprojektowany uchwyt ścienny ułatwia instalację urządzenia w pomieszczeniach o śladowej wysokości. Właściwości projektora Sony VPL-SX631 Moc światła rzucanego przez lampę projektora jest na tyle silna, aby zapewnić doskonałą widoczność prezentacji w każdej klasie czy sali konferencyjnej.

Można wybrać jeden z trzech trybów jasności, dobranych do przeróżnych warunków prezentacji – od światła dziennego po zaciemnione pomieszczenie. Wyświetlanie obrazu o przekątnej do 80″ (2,03 m) realne jest z odległości zaledwie 44 cm od ekranu lub tablicy.

istotnie ogranicza to powstawanie refleksów i cieni; oszczędza również miejsce w klasie albo salce konferencyjnej. Rozdzielczość XGA (1024 x 768) zagwarantuje wyraźny obraz pełen szczegółów. również bezpośrednie wyświetlanie obrazu z notebooka albo komputera stacjonarnego.

skuteczny system projekcji 3LCD został wzbogacony o innowacyjną technologię BrightEra™ producenta Sony. Różnicę widać natychmiast ponieważ wyświetlany obraz jest imponująco jasny i wyraźny, a same panele są bardziej niezawodne.

staranną reprodukcję przejść tonalnych, konkretne kolory i czytelny tekst zagwarantuje nowa funkcja regulacji krzywej gamma. Długa żywotność lampy wpływa na mniejsze kryteria konserwacyjne, które przyczyniają się do obniżenia kosztów utrzymania projektora w całym okresie używania i do wydłużenia eksploatacji.

Czyszczenie filtra i zamianę lampy wykonuje się w tym samym momencie, co na dodatek ogranicza liczbę planowych wizyt serwisowych. Innowacyjna technologia lampy przekłada się na szereg funkcji zapewniających oszczędność energii.

Gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest wykorzystywany – tryb samoczynnego przyciemniania zapewnia istotną oszczędność energii,. Tryb Auto Picture automatycznie dostosowuje natężenie światła do wyświetlanego obrazu.

Tryb wyłączania obrazu przyciemnia wyświetlany obraz, gdy nie jest on niezbędny, w celu zminimalizowania poboru energii. Zmodernizowane oprogramowanie Network Presentation (w komplecie) upraszcza wyświetlanie prezentacji z podłączonego do sieci komputera PC albo Mac: do nawiązania łączności wystarcza jedno kliknięcie.

równocześnie osiągalne jest wyświetlanie obrazu z maksymalnie czterech komputerów PC/Mac; a z projektorem może się dopasowywać maksymalnie ośmiu użytkowników. Po dodaniu opcjonalnego modułu USB sieci bezprzewodowej IFU-WLM3 osiągalne jest bezprzewodowe wyświetlanie prezentacji z tabletu lub smartfona, przy użyciu aplikacji VueMagic producenta Pixelworks (https://www.vuemagic.com/?q=node/17) Po pobraniu aplikacji Projector Remote for iOS można sterować projektorem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, używając iPhone'a lub iPada.

Po podłączeniu pamięci USB można wyświetlać zdjęcia, obrazy albo materiały graficzne bez potrzeby wykorzystywania komputera. Do reprodukcji obrazu i dźwięku* z komputera PC albo Mac niezbędny jest tylko jeden kabel USB — nie trzeba choćby instalować żadnych dodatkowych sterowników.* Może wystąpić przesunięcie czasowe pomiędzy obrazem a dźwiękiem.

w przypadku gdy wymagane jest nieznaczne opóźnienie, zaleca się wykorzystanie wejścia liniowego albo wejścia HDMI projektora. Nadawania nazw wejściom to nowa funkcja, która upraszcza kontrolę nad najróżniejszymi źródłami sygnału i pozwala wyświetlić na ekranie nazwę podłączonego komputera, kamery, odtwarzacza BD/DVD i innych sprzętów.

Nie trzeba uzupełniać projektora dodatkowym systemem dźwiękowym ponieważ urządzenie emituje bogaty dźwięk z wydajnego głośnika o mocy 16 W. Funkcje zoom i zmiana osi obiektywu upraszczają instalację w każdej klasie, czyniąc ją łatwą i bezproblemową.

wielka liczba wejść pozwala na przyłączanie rozmaitych sprzętów: komputerów, odtwarzaczy DVD, mikrofonów i innych. Nowo zaprojektowany uchwyt ścienny upraszcza instalację i gwarantuje dodatkową uniwersalność w pomieszczeniach o małej wysokości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.