Menu

Projektor ultra short Epson EB-595Wi

Cechy produktu

  • Producent Epson 

Opis

Nowy projektor producenta Epson o ultrakrótkim rzucie oferuje niesamowity poziom interakcji poprzez połączenie funkcji dotykowej z możliwością obsługi przy użyciu dwóch piór. Dzięki jasności na poziomie 3300 lumenów i rozdzielczości WXGA i budowie projektora EB-595Wi, która gwarantuje ultrakrótki rzut, można z szczególnie krótkiej odległości wyświetlać znaczne obrazy o zminimalizowanej ilości cieni i odbłysków.

Obraz wysokiej jakości
technologia 3LCD marki Epson gwarantuje wysokiej jakości obraz z żywymi i korzystnie nasyconymi kolorami, odpowiednie natężenie światła białego i barwnego, nawet w świetle dziennym, i trzykrotnie jaśniejsze odcienie najkorzystniejsze projektory innych firm 1. Rozdzielczość WXGA, zgodna z rozdzielczością i współczynnikiem proporcji obrazu ekranu większości notebooków,, a także wejście HDMI zapewniają czysty i wyraźny obraz.
Obsługa dotykowa i przy pomocy dwóch piór
umożliwia dodawanie notatek bezpośrednio na ekranie za pomocą palców. Nowe interaktywne pióra marki Epson reagują szybciej i są łatwiejsze w użyciu. Dzięki możliwości korzystania z różnorodnych atrybutów pióra mogą być wykorzystywane równocześnie przez nauczyciela i ucznia lub dwóch uczniów.
bezawaryjność
Wyświetlaj treści dłużej dzięki zwiększonej bezawaryjności i dłuższej żywotności lampy, która działa do 6000 godzin.
Oszczędność czasu
Projektor wystarczy uruchomić i podłączyć — nie wymaga nagrzewania. Dzięki trybowi nanoszenia notatek bez wykorzystania komputera może pracować bez pomocy innych maszyn. Funkcja interaktywna nie wymaga instalowania sterowników, a kalibracja realizowana jest samoczynnie.
Projektor bezprzewodowy
Dzięki łączności bezprzewodowej można z łatwością przesyłać obraz z innych maszyn za pomocą aplikacji iProjection 2.
ulepszona kontrola i współpraca
Funkcja projekcji z kilku komputerów umożliwia nauczycielom i uczniom jednoczesne udostępnianie swoich materiałów. Dzięki funkcji moderatora nauczyciele mogą zachować przy tym pełną kontrolę, ponieważ decydują, jakie treści wyświetlać.

KLUCZOWE właściwości Obraz wysokiej jakości Wysokiej jakości obrazy zapewnia technika 3LCD marki Epson. Obsługa dotykowa i przy pomocy dwóch piór umożliwia dodawanie notatek bezpośrednio na ekranie przy pomocy palców bezusterkowość zwiększona niezawodność i wydłużona żywotność lampy Oszczędność czasu starczy podłączyć i uruchomić — nie wymaga nagrzewania Projektor bezprzewodowy Dzięki łączności bezprzewodowej można z łatwością wyświetlać treści z innych sprzętów technologia

OBRAZ

UKŁAD OPTYCZNY

ZŁĄCZA

progresywnE FUNKCJE

dane OGÓLNE

INNE

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.