Menu

Projektor ultrakrótkoogniskowy NEC UM351Wi

Cechy produktu

  • Producent NEC 

Opis

Projektor Nec UM351Wi. Korzystaj ze nadzwyczajnych parametrów działania i równocześnie chroń środowisko. Nowoczesne funkcje ekologiczne pomagają znacznie zniżyć koszty eksploatacyjne bez pogarszania jakości i elastyczności używania. Ograniczenie cieni i odblasków daje prezenterowi więcej przestrzeni na komunikację z widzami i polepsza jakość pracy w trakcie korzystania z interaktywnych rozwiązań wykorzystujących dotyk wielokrotny.

Model UM351Wi stanowczo dobrze sprawdza się w salach lekcyjnych oraz w drobnych i średnich salach konferencyjnych.

  • Brak ceni i odblasków dzięki wyjątkowo niedługiej odległości rzutu - poprawia jakość pracy z tablicą interaktywną i daje prezenterowi więcej przestrzeni do komunikacji z uczestnikami.

  • Minimalizacja kosztów ponoszonych poprzez właściciela - dzięki długiemu okresowi trwałości lamp i niskiemu poborowi energii.

  • świeże innowacyjne funkcje Eko - mniejsze zużycie energii.

  • Łączność zapewniająca zgodność z najnowszymi technikami - dzięki licznym złączom analogowym i cyfrowym, zgodności ze standardem MHL, obsłudze sieci oraz opcjonalnej komunikacji bezprzewodowej.

  • załączony zestaw do montażu na ścianie - umożliwia prędkie i proste zainstalowanie urządzenia i jest zgodny z systemami umożliwiającymi regulację wysokości.

  • Interaktywność dotyku wielokrotnego - 255 punktów dotyku, a także autokalibracja.

  • gratisowa licencja na oprogramowanie DisplayNote Multiuser - prezentacja i współdzielenie treści i współpraca z [value 1] uczestnikami na wielu urządzeniach (dostępne do 03/201 r.).

  • parametry specjalne - AMX Beacon; samoczynny tryb ECO; automatyczny start i automatyczne wyłączanie; Licznik Carbon savings; Zarządzanie kolorem; Transmisja kontentu przez sieć; Crestron RoomView; Symulacja standardu DICOM; Funkcja Direct Power-Off; Tryb High-altitude; Gniazdo zabezpieczające typu K-Slot; Blokada klawiszy OSD; Funkcja lupy; NaViSet Administrator 2; Menu OSD w 29 językach; Timer czasu wyłączenia; Opcjalane logo użytkownika; Opcjonalne złącze WLAN; PJ LINK; Zabezpieczenie hasłem; prędki start i szybkie wyłączanie; Zdalne sterowanie i zarządzanie przez LAN i interfejs RS232; Zabezpieczenie przed nieautoryzowanym wykorzystaniem; Plansza kontrolna; wyświetlacz USB; przeglądarka na USB dla plików JPEG; Funkcja wirtualnego pilota; Korekcja koloru ściany; Funkcja 75 % AV Mute; automatyczny tryb ECO; Terminarz ECO; Dłuższa żywotność lampy; Zielony przycisk na pilocie ECO i AV mute; Inteligente system zarządzania energią; Zredukowane zużycie energii. Tylko 0,4W w trybie stand-by; Oprogramowanie do planowania trybu pracy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.