Menu

Sony Projektor VPL-EW235/2700lm WXGA up to 10000hrs

Cechy produktu

 • Producent Sony 
 • Jasność ANSI 2700 
 • Rozdzielczość optyczna WXGA (1280 x 800) 
 • Kontrast 2700:1 
 • Technologia 3LCD 
 • Proporcje obrazu 16:10 
 • Trwałość lampy 10000 h
 • Moc lampy 210 W

Opis

VPL-EW235

mobilny projektor WXGA o jasności 2700 lumenów z funkcją łączności bezprzewodowej

Wnieś do nauki odrobinę życia dzięki temu jasnemu, energooszczędnemu, dostosowanemu do pracy bezprzewodowej, przenośnemu projektorowi, który został zaprojektowany w porozumieniu z nauczycielami i jest przeznaczony do współczesnych sal lekcyjnych.

Łącząc doskonałą jakość panoramicznego obrazu WXGA z inteligentnymi funkcjami oszczędzania energii, mobilny projektor VPL-EW235 ubarwi każdą lekcję szczególnie wyraźnymi prezentacjami. Ten nietrudny w obsłudze projektor przystosowany do pracy bezprzewodowej pozwala w pełni zastosować zaangażowanie uczniów we współczesnych klasach z dostępem do sieci, dzięki temu jest wyśmienitym towarzyszem intensywnego dnia w szkole.

technologia paneli Sony BrightEra™ gwarantuje czysty obraz w niemal każdych warunkach — przy świetle dziennym i w zaciemnionych klasach. Instalację usprawnia duży pakiet gniazd, a dużo trybów rzucania obrazu optymalizuje wyświetlanie z rozmaitych źródeł — od slajdów po dokumenty z komputera, zdjęcia albo nagrania wideo. Po dodaniu opcjonalnego modułu Wi-Fi uczniowie i nauczyciele mogą bezprzewodowo wyświetlać prace domowe, obrazy i grafikę z komputerów PC i maszyn mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Urządzenie zostało wyekwipowane w sporo inteligentnych funkcji oszczędzania energii. Długi zalecany czas między wymianami lampy, wynoszący 10 000 godzin, ogranicza utrudnienia w pracy i obniża koszty konserwacji.

 • Energooszczędna i trwała lampa o czasie używania 10 000 godzin

  Sterownik lampy kontroluje adekwatną moc lampy i pozwala na uzyskanie żywotności lampy na poziomie 10 000* godzin. W porównaniu z poprzednim modelem zalecany czas między podmianami lampy jest dłuższy o ponad 43%.

  * Tryb lampy: niska jasność, zgodnie ze standardem IEC61947

 • nowoczesne funkcje oszczędzania energii

  nowoczesna technologia lampy przekłada się na funkcje zapewniające oszczędność energii. Przykładem jest funkcja innowacyjnej kontroli jasności w trybie automatycznego przyciemniania, która zapewnia znaczną oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest użytkowany. Tryb Auto Lamp samoczynnie dopasowuje moc światła tak, aby odpowiadała ona parametrom wyświetlanej sceny. Gdy wymagane jest chwilowe wygaszenie obrazu, można w pełni wyłączyć źródło światła w celu zminimalizowania zużycia energii.

 • Wysokiej jakości panel 3LCD BrightEra™ zapewniający naturalne i żywe kolory obrazu

  ekran panoramiczny o rozdzielczości WXGA (1280 × 800) 16:10, technika 3LCD BrightEra™ zapewniająca obraz o naturalnych i żywych kolorach, a także rozmaite tryby Picture Modes optymalizujące jakość obrazu powodują, iż projektor należy do najlepszych w swej klasie. Dzięki zaimplementowaniu systemu optycznego wyświetlającego w sposób ciągły trzy odcienie podstawowe projektor zagwarantuje wspaniałą produktywność świetlną i żywe i jasne obrazy. Panele Sony BrightEra™ cechują się zwiększoną opornością na światło, wyższą rozdzielczością, wysoką jasnością i rozszerzoną niezawodnością. Wysoka jakość odwzorowania barw jest nad wyraz pokaźna w sytuacji wyświetlania obrazów w żywych kolorch, takich jak materiały używane w klasach szkolnych.

 • różne tryby wyświetlania obrazu gwarantują jego adekwatną jakość

  Projektor ma sześć trybów wyświetlania obrazu pozwalających uzyskać jego prawidłową jakość: intensywny, charakterystyczny, prezentacja, tablica, gra i kino. Dzięki połączeniu sześciu trybów obrazu i trzech trybów jasności, można ustawić najszczególniej słuszną kombinację obrazu/jasności zgodnie ze źródłem obrazu i panującymi warunkami świetlnymi, umożliwiając uzyskanie słusznego efektu.

 • Prezentacja za pośrednictwem sieci (LAN/WLAN)

  Gdy projektor jest zainstalowany w sieci LAN, prezentacje można wyświetlać z dowolnego komputera PC i Mac podłączonego do sieci. Jednocześnie można podłączyć tablet albo smartfon. Projektor umożliwia wyświetlanie plików jpg, pdf i innych obsługiwanych formatów. Do projektora można podłączyć do ośmiu komputerów PC/Mac, natomiast jednocześnie można wyświetlać obrazy z maksymalnie czterech komputerów. Dla komputerów PC/Mac jest przystępna aplikacja Projector Station for Network Presentation. Na tablety i smartfony jest dostępna aplikacja firmy Pixelworks, którą można pobrać z Internetu. Szczegóły można znaleźć na stronie: http://PWPresenter.pixelworks.com

 • Zdalne sterowanie przy pomocy sprzętów z systemem iOS

  Projector Remote to przystępna w obsłudze aplikacja do zdalnego sterowania projektorami Sony. Pozwala na ona także sterowanie projektorami podłączonymi do sieci. Zdalne sterowanie pozwala na obsługę projektora prostych w użyciu i czytelnych przycisków.

 • ekran USB

  Projektor umożliwia wyświetlanie obrazów i dźwięku* przy użyciu jednego kabla USB. Funkcja ta nie wymaga instalacji żadnych sterowników. Jest to komfortowy sposób podłączenia się do projektora, gdy priorytetem jest łatwość instalacji.

  * Może wystąpić przesunięcie czasowe między obrazem a dźwiękiem. Gdy łatwość obsługi ma drugorzędne znaczenie, zalecane jest wykorzystanie wejścia liniowego albo HDMI.

 • Etykieta źródeł

  Etykietę źródeł, która wyświetla się w menu źródeł na ekranie, można przypasować do własnych potrzeb. Pozwala to użytkownikom jasno zrozumieć, który sprzęt jest podłączony.

 • wbudowany głośnik

  Projektor jest zaopatrzony w monofoniczny głośnik 16 W

  System wyświetlania
  Urządzenie wyświetlające
  Obiektyw projekcyjny
  Źródło światła
  Zalecany okres do czasu podmiany lampy
  proces czyszczenia/zamiany filtra (maks.)
  rozmiar ekranu
  Natężenie światła
  Natężenie światła barwnego
  (tryb jasności lampy: wysoka/standardowa/niska)
  Współczynnik kontrastu (pełna biel/pełna czerń)
  Głośnik
  Częstotliwość skanowania obrazu
  Rozdzielczość obrazu
  System koloru
  Korekcja zniekształceń trapezowych (maks.)
  Język menu ekranowego
  WEJŚCIE WYJŚCIE
  (Komputer/wideo/sterowanie)
  Temperatura pracy / Wilgotność otoczenia w trakcie pracy
  Temperatura przechowywania / Wilgotność w trakcie przechowywania
  kryteria dot. Zasilania
  pobór mocy (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  zużycie mocy (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  zużycie mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  zużycie mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  Rozpraszanie ciepła
  wymiary (szer. X wys. X dł.)
  Waga
  Akcesoria dostarczone w pakiecie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.