Menu

Sony Projektor VPL-EW255/3200lm WXGA up to 10000hrs

Cechy produktu

 • Producent Sony 
 • Jasność ANSI 3200 
 • Rozdzielczość optyczna WXGA (1280 x 800) 
 • Kontrast 2700:1 
 • Technologia 3LCD 
 • Proporcje obrazu 16:10 
 • Trwałość lampy 10000 h
 • Moc lampy 210 W

Opis

VPL-EW255
przenośny projektor WXGA o jasności 3200 lumenów z łącznością bezprzewodową

Wnieś do nauki odrobinę życia dzięki czemu jasnemu, energooszczędnemu, dostosowanemu do pracy bezprzewodowej, przenośnemu projektorowi, który został zaprojektowany w porozumieniu z nauczycielami i jest przeznaczony do współczesnych sal lekcyjnych.

Łącząc wspaniałą jakość panoramicznego obrazu WXGA z inteligentnymi funkcjami oszczędzania energii, mobilny projektor VPL-EW255 ubarwi każdą lekcję nad wyraz znacznymi prezentacjami. Ten łatwy w obsłudze projektor przypasowany do pracy bezprzewodowej pozwala w pełni wykorzystać zaangażowanie uczniów we współczesnych klasach z dostępem do sieci, dzięki temu jest idealnym towarzyszem intensywnego dnia w szkole.

technika paneli Sony BrightEra™ zapewnia czysty obraz w każdych warunkach — przy świetle dziennym i w zaciemnionych klasach. Instalację ułatwia wielki pakiet gniazd, a niemało trybów rzucania obrazu optymalizuje wyświetlanie z przeróżnych źródeł — od slajdów po dokumenty z komputera, fotografie lub nagrania wideo. Po dodaniu opcjonalnego modułu Wi-Fi uczniowie i nauczyciele mogą bezprzewodowo wyświetlać prace domowe, obrazy i grafikę z komputerów PC i urządzeń przenośnych, takich jak smartfony i tablety. Urządzenie zostało zaopatrzone w dużo inteligentnych funkcji oszczędzania energii. Długi zalecany czas pomiędzy wymianami lampy, wynoszący 10 000 godzin, ogranicza utrudnienia w pracy i ogranicza koszty konserwacji.

 • Energooszczędna i trwała lampa o czasie stosowania 10 000 godzin

  Sterownik lampy kontroluje adekwatną moc lampy i pozwala na uzyskanie żywotności lampy na poziomie 10 000* godzin. Zalecany okres pomiędzy zamianami lampy został wydłużony o 43% w porównaniu z poprzednim modelem.
  *Tryb jasności lampy: niski, zgodność ze standardem IEC61947

 • zaawansowane funkcje oszczędzania energii

  innowacyjna technika lampy przekłada się na funkcje gwarantujące oszczędność energii. Przykładem jest funkcja progresywnej kontroli jasności w trybie samoczynnego przyciemniania, która gwarantuje wyraźną oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest użytkowany. Tryb Auto Lamp automatycznie dostosowuje moc światła tak, by odpowiadała ona parametrom wyświetlanej sceny. Gdy wymagane jest chwilowe wygaszenie obrazu, można w pełni wyłączyć źródło światła w celu zminimalizowania zużycia energii.

 • Wysokiej jakości panel 3LCD BrightEra™ zapewniający naturalne i żywe barwy obrazu

  wyświetlacz panoramiczny o rozdzielczości WXGA (1280 × 800) 16:10, technika 3LCD BrightEra™ gwarantująca obraz o naturalnych i żywych kolorach oraz rozmaite tryby Picture Modes optymalizujące jakość obrazu powodują, że projektor należy do najkorzystniejszych w swojej klasie. Dzięki zastosowaniu systemu optycznego wyświetlającego w sposób ciągły trzy barwy podstawowe projektor zagwarantuje wspaniałą wydajność świetlną, a także żywe i jasne obrazy. Panele Sony BrightEra™ cechują się powiększoną opornością na światło, wyższą rozdzielczością, wysoką jasnością oraz rozszerzoną bezusterkowością. Wysoka jakość odwzorowania odcieni jest stanowczo znaczna w sytuacji wyświetlania obrazów w żywych odcieńch, takich jak materiały używane w klasach szkolnych.

 • najróżniejsze tryby wyświetlania obrazu gwarantują jego optymalną jakość

  Projektor ma sześć trybów wyświetlania obrazu pozwalających uzyskać jego korzystną jakość: intensywny, charakterystyczny, prezentacja, tablica, gra i kino. Dzięki połączeniu sześciu trybów obrazu i trzech trybów jasności, można ustawić najbardziej słuszną kombinację obrazu/jasności zgodnie ze źródłem obrazu i panującymi warunkami świetlnymi, umożliwiając uzyskanie trafnego efektu.

 • Prezentacja za pośrednictwem sieci (LAN/WLAN)

  Gdy projektor jest zainstalowany w sieci LAN, prezentacje można wyświetlać z dowolnego komputera PC i Mac podłączonego do sieci. Równocześnie można podłączyć tablet albo smartfon. Projektor umożliwia wyświetlanie plików jpg, pdf i innych obsługiwanych formatów. Do projektora można podłączyć do ośmiu komputerów PC/Mac, natomiast jednocześnie można wyświetlać obrazy z maksymalnie czterech komputerów. Dla komputerów PC/Mac jest przystępna aplikacja Projector Station for Network Presentation. Na tablety i smartfony jest przystępna aplikacja marki Pixelworks, którą można pobrać z Internetu. Detaly można znaleźć na stronie: http://PWPresenter.pixelworks.com

 • Zdalne sterowanie przy pomocy urządzeń z systemem iOS

  Projector Remote to nietrudna w obsłudze aplikacja do zdalnego sterowania projektorami Sony. Zezwala na ona także sterowanie projektorami podłączonymi do sieci. Zdalne sterowanie zezwala na obsługę projektora przystępnych w użyciu i czytelnych przycisków.

 • wyświetlacz USB

  Projektor umożliwia wyświetlanie obrazów i dźwięku* przy użyciu jednego kabla USB. Funkcja ta nie wymaga instalacji żadnych sterowników. Jest to wygodny sposób podłączenia się do projektora, gdy priorytetem jest łatwość instalacji.

  * Może wystąpić przesunięcie czasowe między obrazem a dźwiękiem. Gdy łatwość obsługi ma drugorzędne znaczenie, zalecane jest wykorzystanie wejścia liniowego lub HDMI.

 • Etykieta źródeł

  Etykietę źródeł, która wyświetla się w menu źródeł na ekranie, można dostosować do własnych potrzeb. Pozwala to użytkownikom jasno zrozumieć, który sprzęt jest podłączony.

 • wbudowany głośnik

  Projektor jest wyposażony w monofoniczny głośnik 16 W.

  System wyświetlania
  Urządzenie wyświetlające
  Obiektyw projekcyjny
  Źródło światła
  Zalecany okres do czasu podmiany lampy
  cykl czyszczenia/podmiany filtra (maks.)
  wymiar ekranu
  Natężenie światła
  Natężenie światła barwnego
  (tryb lampy: wysoki/typowy/niski)
  Współczynnik kontrastu (pełna biel/pełna czerń)
  Głośnik
  Częstotliwość skanowania obrazu
  Rozdzielczość obrazu
  System koloru
  Korekcja zniekształceń trapezowych (maks.)
  Język menu ekranowego
  WEJŚCIE WYJŚCIE (komputer/wideo/sterowanie)
  Temperatura pracy / Wilgotność otoczenia w trakcie pracy
  Temperatura przechowywania / Wilgotność w trakcie przechowywania
  oczekiwania dot. Zasilania
  pobór mocy (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  zużycie mocy (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  zużycie mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  zużycie mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  Rozpraszanie ciepła
  rozmiary (szer. X wys. X dł.)
  Waga
  Akcesoria dostarczone w ze

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.