Menu

Sony Projektor VPL-EX255/3300lm XGA up to 10000hrs

Cechy produktu

 • Producent Sony 
 • Jasność ANSI 3300 
 • Rozdzielczość optyczna XGA (1024 x 768) 
 • Kontrast 3300:1 
 • Technologia 3LCD 
 • Proporcje obrazu 4:3 
 • Trwałość lampy 3000 h
 • Moc lampy 210 W

Opis

VPL-EX255

przenośny projektor XGA o jasności 3 300 lumenów z łącznością bezprzewodową

Wnieś do nauki odrobinę życia dzięki temu jasnemu, energooszczędnemu, dostosowanemu do pracy bezprzewodowej, mobilnemu projektorowi, który pozostał zaprojektowany w porozumieniu z nauczycielami i jest asygnowany do współczesnych sal lekcyjnych.

Łącząc znakomitą jakość obrazu XGA z inteligentnymi funkcjami oszczędzania energii, przenośny projektor VPL-EX255 ubarwi każdą lekcję szczególnie pokaźnymi prezentacjami. Ten łatwy w obsłudze projektor przypasowany do pracy bezprzewodowej pozwala w pełni użyć zaangażowanie uczniów we współczesnych klasach z dostępem do sieci, dzięki temu jest znakomitym towarzyszem aktywnego dnia w szkole.

technologia paneli Sony BrightEra™ zagwarantuje czysty obraz w niemal każdych warunkach — przy świetle dziennym i w zaciemnionych klasach. Instalację ułatwia szeroki zestaw gniazd, a sporo trybów rzucania obrazu optymalizuje wyświetlanie z przeróżnych źródeł — od slajdów po dokumenty z komputera, zdjęcia albo nagrania wideo. Po dodaniu opcjonalnego modułu Wi-Fi uczniowie i nauczyciele mogą bezprzewodowo wyświetlać prace domowe, obrazy i grafikę z komputerów PC i maszyn mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Urządzenie zostało zaopatrzone w mnóstwo inteligentnych funkcji oszczędzania energii. Długi zalecany czas pomiędzy wymianami lampy, wynoszący 10 000 godzin, ogranicza utrudnienia w pracy i zmniejsza koszty konserwacji.

 • Energooszczędna i trwała lampa o czasie używania 10 000 godzin

  Sterownik lampy kontroluje słuszną moc lampy i umożliwia uzyskanie żywotności lampy na poziomie 10 000* godzin. Zalecany okres pomiędzy zamianami lampy został wydłużony o 43% w porównaniu z poprzednim modelem.
  *Tryb jasności lampy: niski, zgodność ze standardem IEC61947

 • nowoczesne funkcje oszczędzania energii

  progresywna technologia lampy przekłada się na funkcje zapewniające oszczędność energii. Przykładem jest funkcja innowacyjnej kontroli jasności w trybie automatycznego przyciemniania, która zagwarantuje pokaźną oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest użytkowany. Tryb Auto Lamp automatycznie dopasowuje moc światła tak, żeby odpowiadała ona parametrom wyświetlanej sceny. Gdy wymagane jest chwilowe wygaszenie obrazu, można kompletnie wyłączyć źródło światła w celu zminimalizowania zużycia energii.

 • Wysokiej jakości panel 3LCD BrightEra™ gwarantujący naturalne i żywe kolory obrazu

  ekran o rozdzielczości XGA (1024 x 768) 4:3, technika 3LCD BrightEra™ zapewniająca obraz o naturalnych i żywych kolorach i różnorodne tryby wyświetlania optymalizujące jakość obrazu powodują, iż projektor ten należy do najlepszych w swojej klasie. Dzięki zastosowaniu systemu optycznego wyświetlającego w sposób ciągły trzy kolory podstawowe projektor zapewnia rewelacyjną efektywność świetlną oraz żywe i jasne obrazy. Panele Sony BrightEra™ cechują się zwiększoną wytrzymałością na światło, wyższą rozdzielczością, wysoką jasnością oraz zwiększoną bezusterkowością. Wysoka jakość odwzorowania kolorów jest bardzo istotna w sytuacji wyświetlania obrazów w żywych barwach, takich jak materiały stosowane w klasach szkolnych.

 • zróżnicowane tryby wyświetlania obrazu gwarantują jego słuszną jakość

  Projektor ma sześć trybów wyświetlania obrazu zezwalających uzyskać jego korzystną jakość: intensywny, standardowy, prezentacja, tablica, gra i kino. Dzięki połączeniu sześciu trybów obrazu i trzech trybów jasności, można ustawić najszczególniej trafną kompozycję obrazu/jasności zgodnie ze źródłem obrazu i panującymi warunkami świetlnymi, umożliwiając uzyskanie trafnego efektu.

 • Prezentacja za pośrednictwem sieci (LAN/WLAN)

  Gdy projektor jest zainstalowany w sieci LAN, prezentacje można wyświetlać z dowolnego komputera PC i Mac podłączonego do sieci. Jednocześnie można podłączyć tablet albo smartfon. Projektor zezwala na wyświetlanie plików jpg, pdf i innych obsługiwanych formatów. Do projektora można podłączyć do ośmiu komputerów PC/Mac, natomiast jednocześnie można wyświetlać obrazy z maksymalnie czterech komputerów. Dla komputerów PC/Mac jest dostępna aplikacja Projector Station for Network Presentation. Na tablety i smartfony jest dostępna aplikacja firmy Pixelworks, którą można pobrać z Internetu. Detaly można znaleźć na stronie: http://PWPresenter.pixelworks.com

 • Zdalne sterowanie przy pomocy urządzeń z systemem iOS

  Projector Remote to łatwa w obsłudze aplikacja do zdalnego sterowania projektorami Sony. Pozwala na ona także sterowanie projektorami podłączonymi do sieci. Zdalne sterowanie pozwala na obsługę projektora nieskomplikowanych w użyciu i czytelnych przycisków.

 • ekran USB

  Projektor umożliwia wyświetlanie obrazów i dźwięku* przy użyciu jednego kabla USB. Funkcja ta nie wymaga instalacji żadnych sterowników. Jest to komfortowy sposób podłączenia się do projektora, gdy priorytetem jest łatwość instalacji.

  * Może wystąpić przesunięcie czasowe pomiędzy obrazem a dźwiękiem. Gdy łatwość obsługi ma drugorzędne znaczenie, zalecane jest wykorzystanie wejścia liniowego albo HDMI.

 • Etykieta źródeł

  Etykietę źródeł, która wyświetla się w menu źródeł na ekranie, można przystosować do własnych potrzeb. Pozwala to użytkownikom jasno zrozumieć, który sprzęt jest podłączony.

 • wbudowany głośnik

  Projektor jest zaopatrzony w monofoniczny głośnik 16 W.

  System wyświetlania
  Urządzenie wyświetlające
  Obiektyw projekcyjny
  Źródło światła
  Zalecany okres do czasu zamiany lampy
  cykl czyszczenia/zamiany filtra (maks.)
  rozmiar ekranu
  Natężenie światła
  Natężenie światła barwnego
  (tryb jasności lampy: wysoka/charakterystyczna/niska)
  Współczynnik kontrastu (pełna biel/pełna czerń)
  Głośnik
  Częstotliwość skanowania obrazu
  Rozdzielczość obrazu
  System koloru
  Korekcja zniekształceń trapezowych (maks.)
  Język menu ekranowego
  WEJŚCIE WYJŚCIE
  (Komputer/wideo/sterowanie)
  Temperatura pracy / Wilgotność otoczenia podczas pracy
  Temperatura przechowywania / Wilgotność w trakcie przechowywania
  wymogi dot. Zasilania
  zużycie mocy (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  zużycie mocy (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  zużycie mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  pobór mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  Rozpraszanie ciepła
  rozmiary (szer. X wys. X dł.)
  Waga
  Akcesoria dostarczone w pakiecie
  <

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.