Menu

Sony VPL-DX122

Cechy produktu

 • Producent Sony 
 • Jasność ANSI 2600 
 • Rozdzielczość optyczna XGA (1024 x 768) 
 • Kontrast 3000:1 
 • Technologia 3LCD 
 • Proporcje obrazu 4:3 
 • Trwałość lampy 10000 h
 • Moc lampy 210 W

Opis

VPL-DX122

Projektor biurkowy XGA 2600 lumenów

Ekonomiczny projektor biurkowy do biura i do sali lekcyjnej, proponujący wysoką sprawność i najwyższą łatwość obsługi.

Model VPL-DX122 proponuje za rozsądną cenę sporo rozwiązań zoptymalizowanych pod kątem zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Projektor jest lekki i ma drobne rozmiary, co w połączeniu z prostą konstrukcją zagwarantuje możliwość nieskomplikowanej konfiguracji.

Dzięki technologii paneli 3LCD BrightEra™ marki Sony wyświetlany obraz jest jasny i pełen kolorów. Instalację upraszcza duży zestaw gniazd, a sporo trybów rzucania obrazu optymalizuje wyświetlanie z rozmaitych źródeł — od slajdów po dokumenty z komputera, zdjęcia albo nagrania wideo. Urządzenie pozostało wyekwipowane w inteligentne funkcje oszczędzania energii, takie jak automatyczna funkcja oszczędzania energii. Długi zalecany czas pomiędzy zamianami lampy, wynoszący 10 000 godzin, ogranicza utrudnienia w pracy i ogranicza koszty konserwacji.

 • niewielkie rozmiary, niska waga i wytworna

  Model VPL-DX122 ma niewielką i lekką obudowę o wymiarach około 315 x 75 x 230,5 mm i waży około 2,5 kg. Ten nieznaczny i lekki projektor można wygodnie nosić po sali konferencyjnej lub lekcyjnej.

 • Energooszczędna i trwała lampa o czasie używania 10 000 godzin

  Sterownik lampy kontroluje stosowną moc lampy i pozwala na uzyskanie żywotności lampy na poziomie 10 000* godzin. W porównaniu z poprzednim modelem zalecany czas między podmianami lampy jest dłuższy o ponad 43%.
  * Tryb lampy: niska jasność, zgodnie ze standardem IEC61947.

 • zaawansowane funkcje oszczędzania energii

  nowoczesna technika lampy przekłada się na funkcje gwarantujące oszczędność energii. Przykładem jest funkcja innowacyjnej kontroli jasności w trybie samoczynnego przyciemniania, która zagwarantuje pokaźną oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest użytkowany. Tryb Auto Lamp samoczynnie dostosowuje moc światła tak, aby odpowiadała ona parametrom wyświetlanej sceny. Gdy wymagane jest chwilowe wygaszenie obrazu, można w pełni wyłączyć źródło światła w celu zminimalizowania zużycia energii.

 • Wysokiej jakości panel 3LCD BrightEra™ gwarantujący naturalne i żywe barwy obrazu

  ekran o rozdzielczości XGA (1024 x 768) 4:3, technologia 3LCD BrightEra™ gwarantująca obraz o naturalnych i żywych kolorach, a także różne tryby wyświetlania optymalizujące jakość obrazu powodują, że projektor ten należy do najkorzystniejszych w swojej klasie. Dzięki zastosowaniu systemu optycznego wyświetlającego w sposób ciągły trzy odcienie podstawowe projektor gwarantuje wspaniałą sprawność świetlną, a także żywe i jasne obrazy. Panele Sony BrightEra™ znamionują się zwiększoną wytrzymałością na światło, wyższą rozdzielczością, wysoką jasnością oraz zwiększoną niezawodnością. Wysoka jakość odwzorowania odcieni jest szczególnie widoczna w sytuacji wyświetlania obrazów w żywych odcieńch, takich jak materiały wykorzystywane w klasach szkolnych.

 • różnorodne tryby wyświetlania obrazu zapewniają jego słuszną jakość

  Projektor proponuje sześć trybów wyświetlania, które pozwalają wybrać żądaną jakość obrazu: dynamiczny, charakterystyczny, prezentacja, tablica, do gier, a także kinowy. Dzięki połączeniu sześciu trybów obrazu i trzech trybów jasności można ustawić najistotniej adekwatną kompozycję parametrów obrazu/jasności zgodnie ze źródłem obrazu i panującymi warunkami oświetleniowymi, by uzyskać trafny obraz.

  System wyświetlania
  Urządzenie wyświetlające
  Obiektyw projekcyjny
  Źródło światła
  Zalecany okres do czasu wymiany lampy
  proces czyszczenia/wymiany filtra (maks.)
  rozmiar ekranu
  Natężenie światła
  Natężenie światła barwnego
  (tryb jasności lampy: wysoka/standardowa/niska)
  Współczynnik kontrastu (pełna biel/pełna czerń)
  Głośnik
  Częstotliwość skanowania obrazu
  Rozdzielczość obrazu
  System koloru
  Korekcja zniekształceń trapezowych (maks.)
  Język menu ekranowego
  WEJŚCIE WYJŚCIE
  (Komputer/wideo/sterowanie)
  Temperatura pracy / Wilgotność otoczenia podczas pracy
  Temperatura przechowywania / Wilgotność podczas przechowywania
  wymogi dot. Zasilania
  zużycie mocy (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  zużycie mocy (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  pobór mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  zużycie mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  Rozpraszanie ciepła
  wymiary (szer. X wys. X dł.)
  Waga
  Akcesoria dostarczone w zestawie
  Akcesoria opcjonalne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.