Menu

Sony VPL-DX142

Cechy produktu

 • Producent Sony 
 • Jasność ANSI 3200 
 • Rozdzielczość optyczna XGA (1024 x 768) 
 • Kontrast 3000:1 
 • Technologia 3LCD 
 • Proporcje obrazu 4:3 
 • Trwałość lampy 10000 h
 • Moc lampy 210 W

Opis

VPL-DX142

Projektor biurkowy XGA 3200 lumenów

Ekonomiczny projektor biurkowy do biura i do sali lekcyjnej, proponujący wysoką produktywność i najwyższą łatwość obsługi.

Model VPL-DX142 za rozsądną cenę proponuje dużo rozwiązań zoptymalizowanych pod kątem rynku biznesowego i edukacyjnego. Projektor jest lekki i ma śladowe wymiary, co w połączeniu z prostą konstrukcją zagwarantuje możliwość łatwej konfiguracji.

Dzięki technice paneli 3LCD BrightEra™ firmy Sony wyświetlany obraz jest jasny i pełen kolorów. Instalację usprawnia wielki zestaw gniazd, a niemało trybów rzucania obrazu optymalizuje wyświetlanie z różnych źródeł — od slajdów po dokumenty z komputera, fotografie lub nagrania wideo. Urządzenie zostało zaopatrzone w inteligentne funkcje oszczędzania energii, takie jak samoczynna funkcja oszczędzania energii. Długi zalecany czas pomiędzy wymianami lampy, wynoszący 10 000 godzin, ogranicza utrudnienia w pracy i zniża koszty konserwacji.

 • niepokaźne rozmiary, niska waga i szykowna

  Model VPL-DX142 ma niewielką i lekką obudowę o rozmiarach około 315 x 75 x 230,5 mm i waży około 2,5 kg. Ten znikomy i lekki projektor można komfortowo nosić po sali konferencyjnej lub lekcyjnej.

 • Energooszczędna i trwała lampa o czasie wykorzystywania 10 000 godzin

  Sterownik lampy kontroluje słuszną moc lampy i zezwala na uzyskanie żywotności lampy na poziomie 10 000* godzin. W porównaniu z poprzednim modelem zalecany czas pomiędzy zamianami lampy jest dłuższy o ponad 43%.
  * Tryb lampy: niska jasność, zgodnie ze standardem IEC61947.

 • progresywne funkcje oszczędzania energii

  zaawansowana technika lampy przekłada się na funkcje zapewniające oszczędność energii. Przykładem jest funkcja nowoczesnej kontroli jasności w trybie samoczynnego przyciemniania, która gwarantuje znaczną oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest użytkowany. Tryb Auto Lamp automatycznie dopasowuje moc światła tak, aby odpowiadała ona parametrom wyświetlanej sceny. Gdy wymagane jest chwilowe wygaszenie obrazu, można w pełni wyłączyć źródło światła w celu zminimalizowania zużycia energii.

 • Wysokiej jakości panel 3LCD BrightEra™ gwarantujący naturalne i żywe barwy obrazu

  ekran o rozdzielczości XGA (1024 x 768) 4:3, technika 3LCD BrightEra™ gwarantująca obraz o naturalnych i żywych kolorach oraz najróżniejsze tryby wyświetlania optymalizujące jakość obrazu powodują, iż projektor ten należy do najlepszych w swojej klasie. Dzięki zaimplementowaniu systemu optycznego wyświetlającego w sposób ciągły trzy barwy podstawowe projektor zapewnia znakomitą efektywność świetlną i żywe i jasne obrazy. Panele Sony BrightEra™ znamionują się rozszerzoną wytrzymałością na światło, wyższą rozdzielczością, wysoką jasnością oraz zwiększoną niezawodnością. Wysoka jakość odwzorowania odcieni jest wyjątkowo wyraźna w sytuacji wyświetlania obrazów w żywych barwach, takich jak materiały użytkowane w klasach szkolnych.

 • przeróżne tryby wyświetlania obrazu gwarantują jego stosowną jakość

  Projektor oferuje sześć trybów wyświetlania, które pozwalają wybrać żądaną jakość obrazu: aktywny, charakterystyczny, prezentacja, tablica, do gier, a także kinowy. Dzięki połączeniu sześciu trybów obrazu i trzech trybów jasności można ustawić najistotniej optymalną kompozycję parametrów obrazu/jasności zgodnie ze źródłem obrazu i panującymi warunkami oświetleniowymi, by uzyskać optymalny obraz.

  System wyświetlania
  Urządzenie wyświetlające
  Obiektyw projekcyjny
  Źródło światła
  Zalecany okres do czasu zamiany lampy
  proces czyszczenia/podmiany filtra (maks.)
  wymiar ekranu
  Natężenie światła
  Natężenie światła barwnego
  (tryb jasności lampy: wysoka/charakterystyczna/niska)
  Współczynnik kontrastu (pełna biel/pełna czerń)
  Głośnik
  Częstotliwość skanowania obrazu
  Rozdzielczość obrazu
  System koloru
  Korekcja zniekształceń trapezowych (maks.)
  Język menu ekranowego
  WEJŚCIE WYJŚCIE
  (Komputer/video/sterowanie)
  Temperatura pracy / Wilgotność otoczenia w trakcie pracy
  Temperatura przechowywania / Wilgotność w trakcie przechowywania
  wymagania dot. Zasilania
  zużycie mocy (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  zużycie mocy (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  pobór mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 100 V do 120 V)
  zużycie mocy w trybie czuwania (prąd przemienny o napięciu od 220 V do 240 V)
  Rozpraszanie ciepła
  wymiary (szer. X wys. X dł.)
  Waga
  Akcesoria dostarczone w zestawie
  Akcesoria opcjonalne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.