Menu

Sony VPL-DX147

Cechy produktu

 • Producent Sony 
 • Proporcje obrazu 4:3 
 • Trwałość lampy 3000 h

Opis

VPL-DX147

Projektor biurkowy XGA 3200 lumenów

Ekonomiczny projektor biurkowy do biura i do sali lekcyjnej, oferujący podstawową wysoką wydajność i najwyższą łatwość obsługi.

Model VPL-DX147 proponuje za rozsądną cenę niemało rozwiązań zoptymalizowanych pod kątem zastosowań biznesowych i edukacyjnych. Projektor jest lekki i ma niepokaźne wymiary, co w połączeniu z prostą konstrukcją zagwarantuje możliwość nieskomplikowanej konfiguracji.

Dzięki technice paneli 3LCD BrightEra™ marki Sony wyświetlany obraz jest jasny i pełen odcieni. Instalację upraszcza wielki pakiet gniazd, a niemało trybów rzucania obrazu optymalizuje wyświetlanie z najróżniejszych źródeł — od slajdów po dokumenty z komputera, zdjęcia lub nagrania video. Urządzenie zostało wyekwipowane w inteligentne funkcje oszczędzania energii, takie jak automatyczna funkcja oszczędzania energii. Długi zalecany czas pomiędzy podmianami lampy, wynoszący 10 000 godzin, ogranicza utrudnienia w pracy i obniża koszty konserwacji.

 • niewielkie rozmiary, niska waga i gustowna

  Model VPL-DX147 ma niewielką i lekką obudowę o rozmiarach około 315 x 75 x 230,5 mm i waży około 2,6 kg. Ten nieznaczny i lekki projektor można komfortowo nosić po sali konferencyjnej lub lekcyjnej.

 • Energooszczędna i trwała lampa o czasie stosowania 10 000 godzin

  Sterownik lampy kontroluje stosowną moc lampy i pozwala na uzyskanie żywotności lampy na poziomie 10 000* godzin. Zalecany okres pomiędzy wymianami lampy został wydłużony o 43% w porównaniu z poprzednim modelem.
  *Tryb jasności lampy: niski, zgodność ze standardem IEC61947

 • nowoczesne funkcje oszczędzania energii

  zaawansowana technika lampy przekłada się na funkcje zapewniające oszczędność energii. Przykładem jest funkcja progresywnej kontroli jasności w trybie samoczynnego przyciemniania, która zagwarantuje widoczną oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest używany. Tryb Auto Lamp automatycznie dostosowuje moc światła tak, by odpowiadała ona parametrom wyświetlanej sceny. Gdy wymagane jest chwilowe wygaszenie obrazu, można całkowicie wyłączyć źródło światła w celu zminimalizowania zużycia energii.

 • Wysokiej jakości panel 3LCD BrightEra™ zapewniający naturalne i żywe odcienie obrazu

  wyświetlacz panoramiczny o rozdzielczości XGA (1280 × 800) 4:3, technologia 3LCD BrightEra™ zapewniająca obraz o naturalnych i żywych kolorach, a także rozmaite tryby Picture Modes optymalizujące jakość obrazu sprawiają, że projektor należy do najlepszych w swej klasie. Dzięki zastosowaniu systemu optycznego wyświetlającego w sposób ciągły trzy barwy podstawowe projektor zagwarantuje świetną wydajność świetlną, a także żywe i jasne obrazy. Panele Sony BrightEra™ cechują się powiększoną opornością na światło, wyższą rozdzielczością, wysoką jasnością oraz powiększoną bezusterkowością. Wysoka jakość odwzorowania odcieni jest wyjątkowo wyraźna w przypadku wyświetlania obrazów w żywych odcieńch, takich jak materiały użytkowane w klasach szkolnych.

 • zróżnicowane tryby wyświetlania obrazu zapewniają jego adekwatną jakość

  Projektor ma sześć trybów wyświetlania obrazu pozwalających uzyskać jego prawidłową jakość: aktywny, charakterystyczny, prezentacja, tablica, gra i kino. Dzięki połączeniu sześciu trybów obrazu i trzech trybów jasności, można ustawić najbardziej stosowną kompozycję obrazu/jasności zgodnie ze źródłem obrazu i panującymi warunkami świetlnymi, umożliwiając uzyskanie trafnego efektu.

 • Prezentacja za pośrednictwem sieci (LAN)

  Gdy projektor jest zainstalowany w sieci LAN, prezentacje można wyświetlać z dowolnego komputera PC i Mac podłączonego do sieci. Równocześnie można podłączyć tablet lub smartfon. Projektor pozwala na wyświetlanie plików jpg, pdf i innych obsługiwanych formatów. Do projektora można podłączyć do ośmiu komputerów PC/Mac, natomiast równocześnie można wyświetlać obrazy z maksymalnie czterech komputerów. Dla komputerów PC/Mac jest dostępna aplikacja Projector Station for Network Presentation. Na tablety i smartfony jest dostępna aplikacja firmy Pixelworks, którą można pobrać z Internetu. Szczegóły można znaleźć na stronie: http://PWPresenter.pixelworks.com

 • Zdalne sterowanie za pomocą urządzeń z systemem iOS

  Projector Remote to nietrudna w obsłudze aplikacja do zdalnego sterowania projektorami Sony. Pozwala na ona także sterowanie projektorami podłączonymi do sieci. Zdalne sterowanie zezwala na obsługę projektora przystępnych w użyciu i czytelnych przycisków.

 • ekran USB

  Projektor umożliwia wyświetlanie obrazów i dźwięku* przy użyciu jednego kabla USB. Funkcja ta nie wymaga instalacji żadnych sterowników. Jest to wygodny sposób podłączenia się do projektora, gdy priorytetem jest łatwość instalacji.

  * Może wystąpić przesunięcie czasowe między obrazem a dźwiękiem. Gdy łatwość obsługi ma drugorzędne znaczenie, zalecane jest użycie wejścia liniowego lub HDMI.

 • dopasowanie nazw wejść

  Można przystosować nazwy wejść, które będą wyświetlane w menu wejść na ekranie. Umożliwia to jasne identyfikowanie przyłączanych maszyn.

  parametry techniczne
  Uwagi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.