Menu

SONY VPL-FX30

Cechy produktu

 • Producent Sony 
 • Jasność ANSI 4200 
 • Rozdzielczość optyczna XGA (1024 x 768) 
 • Kontrast 2000:1 
 • Technologia LCD 
 • Moc lampy 275 W

Opis

Projektor instalacyjny LCD XGA o jasności 4200 lumenów z znacznymi możliwościami regulacji i technologią BrightEra, zapewniającą wyższą jakość kolorów i dłuższy okres eksploatacji

Pracując z jasnością 4200 ANSI lumenów i rozdzielczością XGA, projektor VPL-FX30 stanowi uniwersalne rozwiązanie do szerokiej gamy zastosowań. Dzięki projekcji detalowego, ostrego obrazu na ekranie o przekątnej do 600", a także wielkim możliwościom regulacji ten nieprzeciętny projektor można instalować w prawie każdym obiekcie.

VPL-FX30 to najnowsze projektory producenta Sony, w których wykorzystano technologię BrightEra. Technika BrightEra zagwarantuje wyższą bezusterkowość dzięki konkretnemu rozszerzeniu oporności panelu LCD na światło ultrafioletowe. Technika BrightEra przewyższa inne rozwiązania paneli LCD, umożliwiając rozszerzenie współczynnika otworu przesłony. Gwarantuje to widocznie jaśniejszy obraz, bez mankamentów, które mogą pojawiać się w innego rodzaju systemach o wysokiej jasności.

VPL-FX30 to bezawaryjne narzędzie, które pozwoli prowadzić mistrzowskie prezentacje każdego dnia poprzez niemało lat. Dzięki pełnemu wyposażeniu we wszystkie niezbędne wejścia i wyjścia (łącznie z portem sieciowym) można bez problemów go podłączać i z łatwością nim zarządzać.

Długi okres eksploatacji, niski koszt posiadania i wysoka jakość obrazu. VPL-FX30 to znakomity powód, by sięgnąć po rozwiązanie firmy Sony.

 • technologia BrightEra

  technologia panelu BrightEra, opracowana poprzez producenta Sony, zagwarantuje precyzyjniejsze odwzorowywanie odcieni, obszerniejszą jasność, a także dłuższy okres eksploatacji przy niższym całkowitym koszcie utrzymania.

 • Wysoka jasność

  Wysoka jasność, gwarantująca istotniejszy obraz choćby w prawidłowo oświetlonym otoczeniu. Stosowny do obszerniejszych pomieszczeń

 • Obiektyw o sporym powiększeniu w standardzie

  standardowy obiektyw z szerokim zakresem powiększenia zapewnia pokaźniejszą swobodę wyboru miejsca instalacji projektora — w mniejszej lub pokaźniejszej odległości od ekranu.

 • szeroki zakres zmiany osi obiektywu

  spory zakres zmiany osi obiektywu zezwala na umieszczenie projektora bliżej sufitu bądź przesunięcie go w poziomie, żeby uniknąć konstrukcyjnych przeszkód na suficie.

 • Wymienne obiektywy

  dobór różnych obiektywów gwarantuje większą uniwersalność.

 • Długi czas do zamiany lampy

  Mniej wizyt personelu serwisowego dzięki dłuższemu czasowi między zamianami lampy.

 • Synchronizacja cykli zamiany lampy i filtra

  Synchronizacja czasu wymaganej podmiany lampy i filtra redukuje o połowę liczbę wizyt niezbędnych do utrzymania projektora w optymalnym stanie.

 • Mniejszy zużycie mocy

  Mniejszy pobór mocy sprzyja ograniczeniu zużycia energii i zmniejszeniu kosztów wykorzystywania urządzenia.

 • dużo wariantów wejść

  dostępność wielu wejść ułatwia prowadzenie prezentacji przy użyciu dowolnego źródła — zarówno sygnału wideo HD 1080p, jak i cyfrowego sygnału komputerowego o maksymalnej rozdzielczości UXGA.

 • Wyjście monitora

  Wyjście monitora zewnętrznego pozwala prelegentom oglądać slajdy i filmy na mniejszym, znajdującym się w ich polu widzenia ekranie, dzięki czemu nie muszą się odwracać od widzów.

  System projekcji albo technika projekcji
  Urządzenie wyświetlające
  Obiektyw do projekcji*1
  Źródło światła
  Zalecany czas podmiany lampy*1
  proces czyszczenia/zamiany filtra (maks.)*2
  Wielkość ekranu*1
  Natężenie światła
  Natężenie światła barwnego
  Współczynnik kontrastu (pełna biel/pełna czerń)*3
  Częstotliwość skanowania obrazu
  Rozdzielczość obrazu
  System koloru
  Korekcja zniekształceń trapezowych (maks.)
  Język menu ekranowego
  WEJŚCIE WYJŚCIE (komputer/wideo/sterowanie)
  Szum akustyczny
  Temperatura pracy/wilgotność otoczenia w trakcie pracy
  Temperatura przechowywania/wilgotność w trakcie przechowywania
  Zasilanie
  pobór mocy
  pobór mocy (w trybie czuwania)
  pobór mocy (w sieciowym trybie czuwania)
  Włączono tryb czuwania / sieciowy tryb czuwania
  Rozpraszanie ciepła
  wymiary (szer. X wys. X dł.)
  Waga
  dołączone akcesoria
  Akcesoria opcjonalne
  Uwagi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.