Menu

SONY VPL-FX500L

Cechy produktu

 • Producent Sony 
 • Jasność ANSI 7000 
 • Rozdzielczość optyczna XGA (1024 x 768) 
 • Kontrast 2500:1 
 • Technologia LCD 
 • Moc lampy 330 W

Opis

Uniwersalny projektor instalacyjny BrightEra 3LCD o nad wyraz wysokim poziomie jasności 7000 lumenów, cechujący się długi okresem eksploatacji i niewielkimi wymaganiami w zakresie konserwacji

szeroki zakres zmiany osi obiektywu i wymienne obiektywy zezwalają na bezproblemową instalację projektora w choćby niewiele dogodnych miejscach, niejednokrotnie z użyciem istniejących już komponentów montażowych. Model VPL-FX500L jest tak uniwersalny, że może zastąpić niemało aktualnie wykorzystywanych sprzętów.

wyśmienita jakość obrazu to tylko jedna z wielu korzyści, jakie zagwarantuje technologia 3LCD BrightEra marki Sony. Ograniczenie wpływu promieni UV zapewnia pokaźniejszą solidność panelu, jaśniejszy obraz ulepszone odwzorowanie kolorów.

Konserwacja jest ograniczona do absolutnego minimum. Dzięki funkcji automatycznego przełączania lamp projektor po zużyciu jednej lampy samoczynnie inicjuje używać drugiej, która jest już w nim zainstalowana.

Jednoczesne wymiany lampy i filtra zmniejszają o połowę liczbę wymaganych wizyt serwisowych.

Urządzenie VPL-FX500 to znakomity wybór w sytuacji pomieszczeń, w których wymagany jest stanowczo jasny projektor, proponujący wysokiej jakości obraz i niskie koszty utrzymania.

 • technika BrightEra

  technologia panelu BrightEra, opracowana przez firmę Sony, gwarantuje staranniejsze odwzorowywanie kolorów, pokaźniejszą jasność oraz dłuższy okres eksploatacji przy niższym całkowitym koszcie utrzymania.

 • bardzo wysoka jasność

  istotnie wysoka jasność, zapewniająca znaczny obraz choćby w szczególnie poprawnie oświetlonym otoczeniu. Nieprzeciętny do znacznych pomieszczeń

 • Obiektyw o wielkim zwiększeniu w standardzie

  charakterystyczny obiektyw z szerokim zakresem zwiększenia zapewnia pokaźniejszą swobodę wyboru miejsca instalacji projektora — w mniejszej albo obszerniejszej odległości od ekranu.

 • szeroki zakres zmiany osi obiektywu

  szeroki zakres zmiany osi obiektywu umożliwia umieszczenie projektora bliżej sufitu bądź przesunięcie go w poziomie, żeby uniknąć konstrukcyjnych przeszkód na suficie.

 • Zgodność z wieloma obiektywami

  atrybuty układu optycznego projektora można dobrać samodzielnie, wybierając jeden z obiektywów zgodnych z poprzednimi modelami.

 • System dwulampowy

  zastosowana druga lampa zagwarantuje automatyczne rozwiązanie zapasowe. Dwie lampy mogą być użytkowane naprzemiennie.

 • Synchronizacja cykli wymiany lampy i filtra

  Synchronizacja czasu wymaganej wymiany lampy i filtra redukuje o połowę liczbę wizyt potrzebnych do utrzymania projektora w słusznym stanie.

 • Mniejszy zużycie mocy

  Mniejszy pobór mocy sprzyja ograniczeniu zużycia energii i zmniejszeniu kosztów użytkowania urządzenia.

 • sporo rodzajów wejść

  przystępność wielu wejść upraszcza prowadzenie prezentacji przy użyciu dowolnego źródła — zarówno sygnału video HD 1080p, jak i cyfrowego sygnału komputerowego o maksymalnej rozdzielczości UXGA.

 • Wyjście monitora

  Wyjście monitora zewnętrznego pozwala prelegentom oglądać slajdy i filmy na mniejszym, znajdującym się w ich polu widzenia ekranie, dzięki czemu nie muszą się odwracać od widzów.

 • znaczny zakres regulacji obrazu

  obfity zakres regulacji obrazu umożliwia instalowanie projektora w widocznie większej liczbie miejsc. Instalatorzy mogą z pokaźniejszym prawdopodobieństwem skorzystać z istniejących już części montażowych albo obejść ewentualne utrudnienia konstrukcyjne w pomieszczeniu.

System wyświetlania
Urządzenie wyświetlające
Obiektyw projekcyjny
Źródło światła
Zalecany czas podmiany lampy*1
proces czyszczenia/podmiany filtra (maks.)*1
wymiar ekranu
Natężenie światła
Natężenie światła barwnego
Współczynnik kontrastu (pełna biel/pełna czerń)*2
Częstotliwość skanowania obrazu
Rozdzielczość obrazu
System koloru
Korekcja zniekształceń trapezowych (maks.)
Język menu ekranowego
WEJŚCIE WYJŚCIE (komputer/wideo/sterowanie)
Szum akustyczny
Temperatura pracy/wilgotność otoczenia podczas pracy
Temperatura przechowywania/wilgotność w trakcie przechowywania
Zasilanie
zużycie mocy
pobór mocy (w trybie czuwania)
zużycie mocy (w sieciowym trybie czuwania)
Włączono tryb czuwania / sieciowy tryb czuwania
Rozpraszanie ciepła
rozmiary (szer. X wys. X dł.)
Waga
załączone akcesoria
Akcesoria opcjonalne
Uwagi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.