Menu

Sony VPL-SW636C

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Trwałość lampy 10000 h

Opis

Jasny, kontrastowy projektor panoramiczny do sal lekcyjnych i konferencyjnych średniej wielkości. Prosty w instalacji, wyekwipowany w lepsze funkcje interaktywne i tani w eksploatacji.

VPL-SW636C to projektor do wyświetlania z nad wyraz niewiele znaczącej odległości, który świetnie sprawdzi się w szkolnictwie i firmach. Jest nietrudny i uniwersalny w instalacji, pozwala korzystać z ulepszonych funkcji interaktywnych i proste przyłączanie innych urządzeń, a do tego odznacza się niskimi kosztami eksploatacji.

Umieszczając projektor w odległości zaledwie 47 cm od ekranu albo tablicy, można uzyskać znaczny, jasny obraz o przekątnej ponad 2 m, z mniejszą ilością refleksów i cieni.

progresywna technika 3LCD BrightEra™ marki Sony gwarantuje kontrastowy, panoramiczny obraz o rozdzielczości WXGA i wspaniałej stabilności odcieni. Projektor ma jasność 3300 lumenów, dzięki temu prezentacje pozostają widocznie widoczne nawet w jasnych pomieszczeniach.

Integracja z siecią szkolną lub firmową

Integracja może przebiegać jeszcze produktywniej dzięki opcjonalnemu modułowi Wi-Fi, który umożliwia bezprzewodowe udostępnianie zadań, obrazów i grafik z komputerów, smartfonów albo tabletów. Obsługa dwóch piór, dzięki której uczeń i nauczyciel mogą razem pisać na ekranie, nakłania do współpracy i upraszcza cykl nauczania. Specjalny tryb zezwala na rysowanie, wprowadzanie zmian czy dodawanie adnotacji bez zastosowania komputera.

Urządzenie zostało wyposażone w dużo inteligentnych funkcji oszczędzania energii. Wyjątkowo długi okres eksploatacji lampy — maksymalnie 10 000 godzin — oznacza mniejsze koszty i krótsze przestoje w pracy urządzenia w klasach oraz biurach. Nowo zaprojektowany uchwyt ścienny usprawnia instalację urządzenia w pomieszczeniach o nieznacznej wysokości.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.