Menu

Sony VPL-SX236

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Trwałość lampy 10000 h

Opis

ciekawe prezentacje z użyciem tablicy interaktywnej
VPL-SX236 to przystosowany do konstrukcji na ścianie projektor do wyświetlania z niedużej odległości, który może współpracować z tablicami interaktywnymi. Mała odległość projekcji — 75 cm dla ekranu 80" — będzie zaletą w klasach i innych śladowych pomieszczeniach. Światło z projektora nie oślepia nauczyciela i nie przeszkadza mu w prowadzeniu zajęć.obniżyć wartość początkowej inwestycji, projektora można zastosować w połączeniu z tablicą interaktywną.

Źródłem światła w projektorze jest lampa o obszernej trwałości, wystarczająca na 10 000 godzin pracy. Dzięki specjalnej funkcji ograniczania jasności pozwala ona także na zmniejszenie poboru mocy. Niski całkowity koszt stosowania i szeroka funkcjonalność idą w parze z jasnością i stabilnością obrazu.

Dzięki technice 3LCD Sony BrightEra™ obraz z projektora VPL-SX236 znamionuje się żywą kolorystyką, dużą jasnością 3300 lumenów i rozdzielczością XGA. Takie cechy perfekcyjnie sprawdzają się w szkołach. Obraz na wielkim ekranie jest lepiej widoczny dla wszelkich uczniów.

Urządzenie może także posłużyć do bezprzewodowego wyświetlania prezentacji z komputera, tabletu i smartfona.

VPL-SX236 to dostosowany do montażu na ścianie projektor do wyświetlania z śladowej odległości, który może współpracować z tablicami interaktywnymi. Niewielka odległość projekcji — 75 cm dla ekranu 80" — będzie zaletą w klasach i innych niedużych pomieszczeniach. Światło z projektora nie oślepia nauczyciela i nie przeszkadza mu w prowadzeniu zajęć.zniżyć wartość początkowej inwestycji, projektora można zastosować w połączeniu z tablicą interaktywną.

Źródłem światła w projektorze jest lampa o obfitej trwałości, wystarczająca na 10 000 godzin pracy. Dzięki specjalnej funkcji ograniczania jasności pozwala ona także na zmniejszenie poboru mocy. Niski całkowity koszt użytkowania i spora funkcjonalność idą w parze z jasnością i stabilnością obrazu.

Dzięki technice 3LCD Sony BrightEra™ obraz z projektora VPL-SX236 charakteryzuje się żywą kolorystyką, dużą jasnością 3300 lumenów i rozdzielczością XGA. Takie cechy genialnie sprawdzają się w szkołach. Obraz na sporym ekranie jest lepiej widoczny dla wszelkich uczniów.

Urządzenie może także posłużyć do bezprzewodowego wyświetlania prezentacji z komputera, tabletu i smartfona.

Funkcje


śladowa odległość wyświetlania
zastosowany w projektorze obiektyw o niedużej ogniskowej pozwala wyświetlać obraz o przekątnej 80 cali z odległości zaledwie 75 cm od ekranu. Światło z projektora nie przeszkadza prowadzącemu prezentację. Obraz lepiej widzą również słuchacze, ponieważ cień rzucany poprzez prezentera jest ograniczony do zupełnego minimum.

progresywne funkcje oszczędzania energii

progresywna technologia lampy umożliwia zastosowanie przeróżnych funkcji zmniejszających zużycie energii. Tryb automatycznego zmniejszania jasności lampy gwarantuje oszczędność energii, gdy projektor pozostaje włączony, a nie jest użytkowany.

Tryb automatyki obrazu samoczynnie dostosowuje intensywność światła do wyświetlanego obrazu. Naciśnięcie przycisku na pilocie pozwala tymczasowo wygasić obraz i radykalnie ograniczyć zużycie mocy.


Jasny, wyraźny obraz wytwarzany poprzez światło o maksymalnej jasności 3300 lumenów

Maksymalna jasność projektora VPL-SX236 (w trybie szerokiej jasności lampy) wynosi 3300 lumenów. Pozwala to na uzyskanie jasnego, wyraźnego obrazu w klasach i salkach konferencyjnych. Do wyboru są trzy tryby jasności przypasowane do przeróżnych warunków — od światła dziennego po zaciemnione pokój.


Trwała, energooszczędna lampa na 10 000 godzin pracy
zaawansowana technicznie lampa jest tańsza w eksploatacji i wymaga ograniczonej konserwacji. Jej podmiana jest wymagana po mniej więcej 10 000 godzin (w przypadku pracy w trybie drobnej jasności).


Niski koszt eksploatacji
Specjalna funkcji zniżania jasności pozwala na zmniejszenie poboru mocy i wydłużenie okresu eksploatacji lampy. Niski całkowity koszt używania i spora funkcjonalność idą w parze z jasnością i stabilnością obrazu.


Przycisk trybu ECO

Aby błyskawicznie uzyskać dostęp do ustawień funkcji energooszczędnych, wystarczy nacisnąć przycisk ECO MODE na projektorze albo dostarczonym pilocie.


technologia 3LCD BrightEra™

wydajny system paneli 3LCD jest wspomagany poprzez zaawansowaną technikę Sony BrightEra™. Efekt jej wykorzystania przejawia się w dużej jasności, spójności i rozdzielczości obrazu, wiernej kolorystyce i imponującej niezawodności.


różne tryby obrazu

Aby uzyskać stosowną jakość obrazu niezależnie od jego źródła, można wybrać jeden z sześciu trybów wyświetlania: dynamiczny, charakterystyczny, prezentacja, tablica itp.

W połączeniu z trzema trybami jasności pozwalają one dobrać ustawienie do typu obrazu i warunków wyświetlania.


Prezentacje za pośrednictwem sieci

Prezentację można dodatkowo wyświetlić z podłączonego do sieci komputera PC albo Mac. Urządzenie pozwala także na wyświetlanie plików JPEG, PDF i innych przesyłanych bezprzewodowo z tabletu lub smartfona. Osiągalne jest równoczesne wyświetlanie obrazu z maksymalnie czterech komputerów PC/Mac; z projektorem może się wiązać maksymalnie ośmiu użytkowników. Pakiet gromadzi aplikację Projector Station for Network Presentation na systemy Windows/Mac.

Na tablety i smartfony przeznaczona jest aplikacja marki Pixelworks, którą można pobrać z Internetu. Szczegóły można znaleźć na stronie: http://PWPresenter.pixelworks.com


Sterowanie i zarządzanie z dowolnego komputera podłączonego do sieci

Do zdalnego wybierania funkcji i ustawień projektora, a także kontrolowania jego stanu można zastosować dowolnego podłączonego do sieci komputera, na którym jest zainstalowany program Projector Station for Network Control dostarczany z projektorem.


Prezentowanie bez przewodów

Prezentacje można także wyświetlać bezprzewodowo z urządzeń mobilnych. (w sytuacji systemów Microsoft Windows / Mac OS wymagany jest program Projector Station for Network Presentation. W urządzeniach z systemem iOS/Android trzeba zainstalować aplikację VueMagic.)


Zdalne sterowanie przy użyciu telefonu iPhone, iPada lub telefonu z Androidem

Po pobraniu do urządzenia mobilnego gratisowej aplikacji Projector Remote można sterować projektorem z dowolnego miejsca w pomieszczeniu, używając czytelnych przycisków na ekranie smartfona albo tabletu.


Łatwe połączenie z komputerem za pomocą pojedynczego kabla USB

Do reprodukcji obrazu i dźwięku z komputera PC lub Mac niezbędny jest tylko jeden przewód USB — nie trzeba nawet instalować żadnych dodatkowych sterowników.

* Może wystąpić przesunięcie czasowe pomiędzy obrazem a dźwiękiem. W sytuacji gdy wymagane jest nieznaczne opóźnienie, zaleca się wykorzystanie wejścia liniowego albo wejścia HDMI projektora.


Wyświetlanie multimediów z pamięci USB

Po podłączeniu pamięci USB można bez wykorzystywania komputera wyświetlać zdjęcia, obrazy i grafikę.


Personalizowane nazwy wejść
Można nadawać wejściom sygnału własne nazwy, takie jak „Odtwarzacz BD", „Komputer" czy „Kamera do dokumentów". Ułatwia to identyfikację podłączonych i używanych sprzętów.

Dyskretny, stylowy wygląd wtapiający się w wygląd wnętrza
stylowa, nowoczesna sylwetka projektora nie rzuca się w oczy i pasuje do aranżacji każdej klasy, sali szkoleniowej i pokoju spotkań.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.