Menu

Fox Candy ST

Cechy produktu
  • Producent Fox 
  • Kolor czarny 
  • Rodzaj prostownica 
  • Moc 47 W
  • Jonizacja tak 
Opis

 FOX CHILLOUT PROSTOWNICA DO WŁOSÓW Profesjonalna prostownica z tytanowymi i ruchomymi płytkami chroni włosy przed temperaturą, wygładza w hollywoodzkim stylu Prostownica Fox Chillout to urządzenie, które zadba o wygląd i kondycję twoich włosów.

Dzięki pływającym płytkom uniemożliwia spaleniu włosów, gdyż płytki te odchylają się w momencie zbyt dużego nacisku na włos. W dodatku indywidualna regulacja temperatury i obszerne możliwości jej ustawienia (posiada aż 5-stopniwową regulację temp.), że dobierasz temperaturę odpowiednią do typu twoich włosów.

Do cienkich i mniej podatnych na stylizację wybierzesz niższą np. 170 poziomów C. A do grubszych, bardziej niepodatnych wyższą np. 230 stopni C. Dużą zaletą płytek jest to, iż można dzięki nim nie tylko wyprostować włosy,też zakręcić na niej loki.

Nie musisz więc wydawać na lokówkę, jeśli chcesz stworzyć naturalne skręty. Dodatkowo fakt, iż płytki pokryte są tytanem, że włosy są błyszczące a łuski poodmykane. Płytki szczególnie prędko się nagrzewają, więc jeśli Ci trzeba błyskotliwej, nowej fryzury w ekspresowym tempie- Prostownica Fox Chillout jest właśnie dla ciebie.

Najważniejsze parametry prostownicy: Sterowanie temperatury przy pomocy panelu dotykowego. 5-stopniowa regulacja temperatury w zakresie 150-170-190-210-230oC, pozwala dowolnie stylizować włosy każdego rodzaju. Lustrzana płytka tytanowa powoduje, że włosy są błyszczące i gładkie.

automatyczne wyłączanie urządzenia po 60 minutach w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Ruchome, pływające płytki zezwalające świetnie prostować i kręcić włosy. Rozmiar płytki: 25x100 mm. Fachowy 3-metrowy, nieplączący się, obrotowy (360°) kabel....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.