Menu

Philips HP 8374

Cechy produktu
  • Producent Philips 
  • Kolor różowy 
  • Rodzaj prostownica 
Opis

Charakterystyka technologia MoistureProtect Diagnozuje włosy 30x na sekundę i dobiera do nich taką temperaturę, żeby utrzymały naturalne nawilżenie. Płytki pokryte powłoką tytanową szybkie i sprawne prostowanie włosów.

Funkcja jonizacji sprawia, że włosy są gładkie, pełne blasku i nie elektryzują się. Cyfrowy wyświetlacz LED upraszcza sterowanie pracą prostownicy. Prędkie nagrzewanie Gotowa do kreacji w zaledwie 15 sekund.

Ruchome płytki Uginają się, gdy nacisk na włosy jest zbyt spory, chroniąc je przed zniszczeniem. Poznaj prostownicę MoistureProtect HP8374/00 spektakularne, ZDROWE WŁOSY pięknie wygładzone, pełne blasku włosy to zasługa prostownicy, która nie tylko stylizuje,na dodatek pielęgnuje.

technologia MoistureProtect broni je przed utratą ich naturalnego nawilżenia. BEZPIECZNA DLA WŁOSÓW sensor MoistureProtect diagnozuje włosy 30 razy na sekundę,samoczynnie dobrać adekwatną temperaturę pracy urządzenia.

ekspresowo PROSTUJE WŁOSY Dzięki tytanowym płytkom błyskawicznie wyprostujesz włosy, nie uszkadzając ich. JEDWABIŚCIE GŁADKIE WŁOSY Funkcja jonizacji poprawi kondycję Twoich włosów. Sprawi, iż nie będą się puszyć ani elektryzować.

perfekcyjnA DLA TWOICH WŁOSÓW W zależności od tego w jakim stanie są Twoje włosy, możesz dobrać słuszną temperaturę prostowania: 200/175/150ºC. Wyśmienicie przypasowana temperatura to taka, która wygładzi pasmo po paśmie jednym pociągnięciem.

Cyfrowy wyświetlacz ułatwi Ci kontrolowanie ustawień prostownicy. TYTANOWA powłoka PŁYTEK I ŁAGODNA STYLIZACJA W mgnieniu oka wyprostujesz włosy, dzięki płytkom pokrytym znakomitej jakości tytanową warstwą, która zapewnia najlepsze przewodzenie ciepła.

na dodatek, ruchome płytki regulują nacisk na włosy, chroniąc ich strukturę przed zniszczeniem i ograniczając prawdopodobieństwo ich złamania. W opakowaniu Poznaj inne produkty z serii MoistureProtect Linia MoistureProtect została produkowana w dbałości o przepiękne i zdrowe włosy.

Znając ich potrzeby zadbaliśmy o to, aby zachować ich naturalne nawilżanie i uniemożliwiać uszkodzeniom....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.