Menu

NORTON CLIPPER CP512 iLUBE RĘCZNA PRZECINARKA 70184647560 promocja (--59%)

Cechy produktu

  • Producent NORTON 

Opis

Przecinarki Ręczne Norton Clipper CP512 iLube

Prosty, półautomatyczny układ napinania pasa.

KORZYŚCI -Prosty, półautomatyczny układ napinania pasa. -Wielostopniowy filtr powietrza tworzący pulsujący strumień powietrza. -wyekwipowany w zewnętrzne koło regulacyjne zapobiegające zapychaniu się filtra. -Osłona tarczy stworzona z magnezu jest lżejsza i gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo. -Cylinder pokryty nikasilem i wytrzymała lina rozruchowa gwarantują dłuższy okres eksploatacji narzędzia. -Pasek klinowy napędzający tarczę tnącą. -Zatyczki do zbiorników z zabezpieczeniem przed nadmiernym dokręceniem.
cechy -Elektroniczny gaźnik proste, 3-stopniowe uruchomienie silnika. -Koniec z dławikiem czy uruchamianiem na półgazie. -Łatwe zatrzymanie: wystarczy nacisnąć czerwony przycisk! -5-sprężynowy układ antydrganiowy. -Uchwyt z tyłu i poprawiony rozkład masy.iLube®: Bez potrzeby użytkowania mieszanek paliwowych dla 2-suwów. -wystarczy wlać zwykłe paliwo i olej do silników dwusuwowych!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.