Menu

Przecinarka Norton CP512 300 promocja (--13%)

Cechy produktu

  • Producent Norton 

Opis

Przecinarki Ręczne Norton Clipper CP512

CP512 efektywna i przystępna w obsłudze mobilna piła do cięcia. Zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie użytkownika, zapewnia czyste i prędkie przecinanie. Prawdziwa moc dla gładkiego, prędkiego przecinania z cechami przedłużającymi okres wykorzystywania przecinarki, chroniącymi przed zniszczeniem silnika i gwarantującymi bezawaryjną codzienną pracę

Długa żywotność i niewiele znaczące zapotrzebowania w zakresie konserwacji.

KORZYŚCI: -Prosty, półautomatyczny układ napinania pasa. -Wielostopniowy filtr powietrza budujący pulsujący strumień powietrza. -wyekwipowany w zewnętrzne koło regulacyjne uniemożliwiające zapychaniu się filtra. -Osłona tarczy wyprodukowana z magnezu jest lżejsza i gwarantuje uzupełniające bezpieczeństwo. -Cylinder pokryty nikasilem i wytrzymała lina rozruchowa zapewniają dłuższy okres eksploatacji narzędzia. -Pasek klinowy napędzający tarczę tnącą. -Zatyczki do zbiorników z zabezpieczeniem przed nadmiernym dokręceniem.
właściwości: -Elektroniczny gaźnik proste, 3-stopniowe uruchomienie silnika. -Koniec z dławikiem czy uruchamianiem na półgazie. -Łatwe zatrzymanie: wystarczy nacisnąć czerwony przycisk! 5-sprężynowy układ antydrganiowy. -Uchwyt z tyłu i poprawiony rozkład masy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.