Menu

Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB7BK

Cechy produktu
  • Producent Blaupunkt 
  • Moc 2.4 W
Opis

Radioodtwarzacz BLAUPUNKT BB7BK czarny Tuner radiowy Boombox, to urządzenie bardzo modne wśród młodzieży. Ma jednak wielu wielbicieli również wśród starszych użytkowników. W tym mobilnym radioodtwarzaczu drzemią bowiem spore możliwości.

Model BB7BK producenta Blaupunkt to odbiornik radiowy FM z funkcją cyfrowej syntezy PLL. Oznacza to, iż dzięki wykorzystaniu funkcji samoczynnego wyszukiwania i zapisywania dostępnych stacji radiowych cykl strojenia radia jest przystępny i nie zajmuje dużo czasu.

Co więcej, w pamięci urządzenia można zapisać nawet 20 ulubionych rozgłośni radiowych. Podłącz zewnętrzne urządzenia BB7BK, wyekwipowany w odtwarzacz CD z odczytem plików MP3 i port USB do odtwarzania muzyki, jest urządzeniem, które spełni rozmaite wymagania muzyczne.

wystarczy włożyć płytę albo pendrive do czytnika, aby godzinami móc radować się ulubionymi przebojami. Obszernym atutem tego modelu jest możliwość podłączenia do niego, za pomocą wejścia audio mini-jack 3,5 mm, zewnętrznych urządzeń odtwarzających dźwięk np.

odtwarzacza MP3 czy notebooka. Użytkownik ma także do swojej dyspozycji wyjście słuchawkowe, dzięki czemu nawet głośne słuchanie muzyki nie przeszkodzi innym domownikom w powszednich zajęciach. Dla każdego Czytelny ekran LCD i nietrudna obsługa boomboxa BB7BK powodują, że jest on znakomitą propozycją dla każdego z nas.

nadzwyczajnie sprawdzi się np. Jako odtwarzacz audiobooków, który można postawić przy łóżku dziecka albo w pokoju dziadków. Niezbędny okaże się ponadto w trakcie prowadzenia lekcji na sali dydaktycznej. Dzięki zasilaniu sieciowo-bateryjnemu model BB7BK stanie na wysokości zadania także na pikniku czy w trakcie spotkania z przyjaciółmi na skateparku.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.