Menu

PROFESJONALNY PRZYMIAR DO ŁAT B.PRO REX

Opis

profesjonalny przymiar do łat B.Pro Rex Każdy dekarz zgodzi się z tym, że przy pokryciach rodzaju blachodachówka czy dachówka-karpiówka jest to szczególnie istotny element. Każde przesunięcie łat sprawia problem z dobrym przykryciem dachu.

Nie ma wątpliwości co do tego,w trakcie rozmierzania łat klasycznymi narzędziami(miara, własnoręcznie zrobione przymiary) w odległościach pomiędzy rozstawem łat często zdarzają się pomyłki.

Co prawda taka dokładność nie jest potrzebna przy pokryciu dachu dachówką ceramiczną (do 2 cm tolerancji pomiędzy łatami, w zależności od producenta), jednak precyzja w ustawieniu łat ułatwia prace montażowe i prawidłowo świadczy o wykonawcy.

widoczną rolę odgrywają zatem mistrzowskie przymiary do łat. Urządzenia tego typu gwarantują nie tylko bardzo precyzyjny rozstaw łat, lecz dzięki małej wadze i prostocie w obsłudze istotnie przyśpieszają ten cykl.

Przymiar do łat B.PRO REX w połączeniu z gwoździarką pozwala skrócić czas konstrukcji łat na dachu o 50%. Dlaczego warto wybrać przymiar do łat B.Pro Rex? Dzięki swojej unikatowej charakterystyce i bezawaryjności przymiar do łat B.Pro Rex genialnie spełni oczekiwania we wszelkiego rodzaju pracach dekarskich i wykończeniowych, co przełoży się na znaczącą udoskonalenie wydajności, a co za tym idzie na obniżenie kosztów operacyjnych.

Przymiar do łat B.Pro Rex jest: niezawodny - dzięki prostej konstrukcji, precyzyjny - dzięki zastosowaniu pomiarowej skali milimetrowej, lekki i trwały, nieskomplikowany w obsłudze

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.