Menu

Pulsoksymetr napalcowy E1067

Cechy produktu

  • Producent PERI Med 

Opis

 MEDYCZNY PULSOKSYMETR NAPALCOWY Wysokiej jakości pulsoksymetr napalcowy X1805 przeznaczony jest do pomiaru SpO2 (saturacja - steżenie tlenu w krwi) i PR (puls) u dorosłych.. Pulsoksymetr wyekwipowany jest w czytelny, kolorowy ekran OLED z prezentacją fali pletyzmograficznej.

Jest niezwykle prosty w obsłudze. Wyśmienicie nada się do zastosowań domowych i fachowych w szpitalach, przychodniach, jak również dla użytkowników indywidualnych. Pomiar dokonuje się w sposób nieinwazyjny towar automatycznie mierzy trzy pokaźne funkcje życiowe Natychmiastowy pomiar (około 2-3 sekundy) Kompaktowe rozmiary zezwalające mieć produkt za każdym razem pod ręką *skrupulatna instrukcja w języku polskim znajduje się w załączniku do tej aukcji JEST TO MODEL WYŻSZY, lepszY I O niemało LEPIEJ wytwarzanY aktualnie NAJPOPULARNIEJSZY PULSOKSYMETR W KOLORACH BIAŁO-NIEBIESKICH Wysycenie krwi tlenem (saturacja) oznaczone jest symbolem SpO2 i wyrażone w procentach.

dobra wartość saturacji u osób zdrowych wynosi 94-99%. Tętno (częstotliwość pracy serca) oznaczone jest symbolem PRbpm i wyrażone w ilości uderzeń na minutę. Korzystny zakres tętna zawiera się w granicach 60-90 uderzeń/minutę.

Index perfuzji liczony w procentach służy do oceny przepływu krwi obwodowej Najważniejsze parametry: Dokonuje pomiaru w sposób nieinwazyjny Naciskając jeden przycisk mierzysz trzy widoczne funkcje życiowe szybki pomiar (około 7 sekund) niepokaźne rozmiary, lekki i komfortowy w używaniu kolorowy ekran LCD rodzaju OLED Cztery kierunki trybu wyświetlania zmieniane jednym przyciskiem Fala przebiegu słupkowa, tzw.

fala PLETH samoczynnie wyłącza się po 8 sekundach od wyjęcia palca Urządzenie mobilne do wykorzystywania domowego lub w podróży. Zasilanie: 2 baterie typu AAA. Starcza na 20 godzin pomiarów Specyfikacja: Zakres pomiaru natlenienia krwi 35 %- 100% (rozdzielczość 1%) precyzyjność pomiaru natlenienia w zakresie 70% - 100% to 2% Zakres pomiaru pulsu 30 - 250 BPM (rozdzielczość 1BPM) dokładność pomiaru pulsu 2BPM Zakres pomiaru perfuzji 1% - 23% (rozdzielczość 1%) skrupulatność pomiaru 1% Zasilanie 3V (2x bateria AAA 1.5V) (brak w pakiecie) Waga urządzenia 50g z bateriami.

rozmiary urządzenia: 60x35x32mm barwny jasny ekran OLED Wskaźnik poziomu baterii automatyczne wyłączanie po 5 sekundach bezczynności zużycie prądu <25mA przeznaczony dla dorosłych oraz dzieci powyżej 4.

roku życia ( waga ciała obszerniejsza od 15kg) Wysoka precyzyjność pomiaru nawet w warunkach solidnego oświetlenia - odchylenie pomiaru poniżej 1% artykuł certyfikowany, poświadczony wysoką jakością. Zdjęcie pochodzi autentycznie z naszego magazynu....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.