Menu

Panasonic RC-D8EG-K, czarny

Cechy produktu
  • Producent Panasonic 
Opis

Radiobudzik Panasonic RC-D8EG-K DAB+ nietrudne znajdowanie stacji radiowych Przyciski wyboru stacji umożliwiają zaprogramowanie do 10 stacji FM i DAB+, a następnie bezpośredni wybór ulubionej stacji przez naciśnięcie przycisku.

Funkcja samoczynnego dostrajania usprawnia znalezienie stacji. Wygodne ładowanie smartfona Radio D8 jest zaopatrzone w wyjście zasilania prądem stałym na tylnym panelu. Zezwala na proste ładowanie smartfona za pomocą przewodu USB równocześnie w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz.Funkcja ładowania nie obsługuje wszelkich modeli smartfonów.Dotyczy zasilacza sieciowego.

zaopatrzone w zegar z dwoma budzikami Radio D8 jest zaopatrzone w zegar z dwoma budzikami – doskonała funkcja, gdy członkowie rodziny wstają o najróżniejszych porach. Dzięki zegarowi, budzikowi, wyłącznikowi zegarowemu i przyciskowi drzemki można idealnie zadbać o swój sen.

ciekawa, przychylna dla użytkownika konstrukcja Dzięki dużemu wyświetlaczowi LCD odczytanie godziny jest łatwe. Wszystkie ważne przyciski zostały umieszczone w jednym miejscu na górnym panelu. Ich budowa ułatwia naciskanie.

nad wyraz przycisk drzemki jest łatwy do znalezienia!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.