Menu

Radio BLAUPUNKT HR5BR

Cechy produktu
  • Producent Blaupunkt 
  • Rodzaj radia cyfrowe 
Opis

Radioodtwarzacz FM / MP3 / microSD / USB / AUX To małe urządzenie zaimplementowany tuner FM z cyfrową syntezą PLL oraz możliwością wprowadzenia do pamięci aż 50 stacji radiowych, co daje użytkownikowi możliwość prędkiego wybrania ulubionej rozgłośni radiowej.

W tylnej części tego ergonomicznego radioodtwarzacza umieszczone zostało gniazdo umożliwiające odtwarzanie plików MP3 z kart microSD, a także wszystkich przenośnych pamięci USB, dzięki temu w każdej chwili możemy posłuchać wybranego utworu ze swojej biblioteki muzycznej.

Dla każdego Odtwarzacz jest kompatybilny z nośnikami o maksymalnej objętości 32 GB, co umożliwia odsłuchiwanie znacznych zbiorów plików z ulubioną muzyką. Oprócz wyżej wymienionych slotów przystępne jest także gniazdo minijack AUX umożliwiające podłączenie zewnętrznych źródeł dźwięku.

zastosowany w urządzeniu biały wyświetlacz LCD zezwala na luźny odczyt aktualnej godziny. Radioodtwarzacz zaimplementowany zegar z funkcją podwójnego alarmu, który może być realizowany za pomocą ulubionej stacji radiowej albo brzęczyka.

Zdalne sterowanie załączony pilot zdalnego sterowania ewidentnie usprawnia obsługę urządzenia, podobnie jak wielkie pokrętło do regulacji głośności i instynktownie rozlokowane przyciski na przednim panelu. HR5BR wbudowany wzmacniacz o mocy wyjściowej 3 W RMS.

W połączeniu ze skutecznym głośnikiem, odpowiednią obudową oraz pasywną membraną zamontowaną w tylnej części urządzenia, zagwarantuje to nad wyraz korzystny dźwięk, jak na tak kompaktowe gabaryty. Drewniane komponenty wykończenia obudowy wraz z wysokiej jakości materiałem sztucznym i stonowaną kolorystyką tworzą niebanalny efekt „postępowej klasyki", dzięki któremu radioodtwarzacz ten może być rewelacyjnym dodatkiem do każdego wnętrza.

Urządzenia dostarczone są z 5 V zasilaczem sieciowym.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.