Menu

Radio Technisat DigitRadio 20 białe (0001/4987) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent TechniSat 
  • Rodzaj radia cyfrowe 
Opis
Radio kuchenne, do zabudowy DAB+

Radio cyfrowe (DAB+) oraz radio FM z funkcją RDS
Wyświetlanie godziny i daty
Przycisk bezpośredniego wyboru, regulatora czasowego
wyświetlacz OLED
Pamięć 20 ulubionych stacji (10x DAB / 10x FM)
Pokrętło głośności i regulacji wytwarzane a aluminium
Zewnętrzne złącze antenowe
Może być wykorzystywane jako radio kuchenne do zabudowy albo system wolnostojący

Radio DigitRadio 20 jest genialnym radiem DAB+ dla wszelkich, którzy posiadają wyjątkowo niedużo miejsca do montażu, np w kuchni. Radio może być zamontowane pod blatem w kuchni, co pozwala zaoszczędzić cenne miejsce w szufladach lub na półce (sprzęt montażowy jest zawarty w dostawie). Funkcja czasomierza pozwala na przygotowanie posiłków, w kuchni.dodatkowo w innych pomieszczeniach, radio DigitRadio 20 ze wytwornym wyświetlaczem OLED prezentuje się wspaniale. Oczywiście radio można na dodatek zamontować w pozycji wolnostojącej. Przy pomocy złącza antenowego urządzenie może uzyskać jeszcze lepszy odbior z anteny zewnętrznej.

DAB+
Wolny od szumów, niezwykle zrównoważony odbiór sygnału w wyśmienitej cyfrowej jakości – to proponuje radio cyfrowe DAB+. Oprócz regionalnej oferty programowej FM radio DAB+ odbiera dziesiątki krajowych programów radiowych w najkorzystniejszej cyfrowej jakości. Do tego dochodzą liczne krajowe i regionalne stacje radiowe, które powiększają ofertę radiową o dalsze kanały. Czasochłonne wyszukiwanie i ustawianie programów radiowych należy już do przeszłości. Wystarczy wybrać nazwę żądanej stacji, ponieważ radio cyfrowe TechniSat DAB+ wyświetla wszystkie odbierane programy radia cyfrowego w formie listy.

FM/RDS
pozwala na odbiór konwencjonalnych stacji radiowych FM w Twojej okolicy. Dzięki funkcji RDS (Radio Data System) masz jeszcze dostęp do zaawansowanych informacji o stacji, a także do alternatywnych częstotliwości dodatkowych dla słuchanej stacji FM.

Zegar
Oprócz informacji na temat kanałów i programów zastosowany ekran pokazuje także godzinę. Aktualna godzina jest automatycznie przekazywana na drodze elektronicznej razem z odbieranymi programami, więc jest zawsze prawidłowo ustawiona.

Korektor
Ręczne sterowanie / regulacja tonów wysokich i niskich, by indywidualnie i optymalne łączyć obraz dźwięku.

dane techniczne:
Funkcje systemu HiFi: AUX,DAB+,UKW · Głębokość produktu: 164 mm · Interfejsy wejściowe: antena 75 Om,audio, stereo (jack 3,5 mm) · Interfejsy wyjściowe: słuchawki (jack 3,5 mm) · Kolor: czarny · Pamięć programów: 20 · wariant radia: DAB+ Radio kuchenne,Radio do zabudowy · Szerokość artykułu: 224 mm · Tuner radiowy: DAB+,FM · rodzaj radia: Radio kuchenne,Radio do zabudowy · Waga: 1.5 kg · Wysokość towaru: 70 mm · Zasilanie: z sieci elektrycznej · Źródło zasilania: Zasilacz, zintegrowany

dostawa obejmuje:
Technisat DigitRadio 20,Antena,Akcesoria montażowe,Instrukcja obsługi.

Wskazówki:
Cyfrowe radio DAB+Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.