Menu

Radio TECHNISAT DigitRadio 305 Klassik Edition Biały

Cechy produktu
  • Producent TechniSat 
Opis

stylowa konstrukcja TECHNISAT DigitRadio 305 Klassik Edition zapewnia miłą pobudkę każdego dnia. To radio o zwartej i kompaktowej budowie, w uniwersalnym białym kolorze. Z myślą o komfortowej obsłudze i komfortowym korzystaniu z urządzenia wszystkie pokaźne części takie jak przyciski sterujące, a także wyświetlacz zostały umieszczone na przednim panelu.

Pamięć 10 stacji TECHNISAT DigitRadio 305 Klassik Edition pozostał zaopatrzony w radio cyfrowe Band III z zakresem fal radiowych FM/DAB/DAB+. Użytkownik może ustawić do 10 ulubionych stacji. Częstotliwość fal radiowych DAB/DAB+ wynosi 174 - 240 MHz, a fal FM 87.5 - 108 MHz.

System RDS wyświetla na wyświetlaczu uzupełniające dane od nadawcy np. Tytuł i wykonawcę obecnie nadawanego utworu. Wyświetlacz LCD Radio posiada czytelny ekran o rozdzielczości 68 x 26,5 pixeli i z kontrolą podświetlania ''Local dimming''.

na dodatek TECHNISAT DigitRadio 305 Klassik Edition proponuje funkcję drzemki, podwójny alarm, a także wyłącznik czasowy tzw. Sleep timer. Urządzenie zasilane jest sieciowo. Posiada wejście audio/AUX in i wejście Jack 3,5 mm umożliwiające podłączenia słuchawek, smarfona, a także odtwarzacza MP3 czy CD....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.