Menu

Radio Technisat DigitRadio 306 (0000/4991) Darmowy odbiór w 19 miastach!

Cechy produktu
  • Producent TechniSat 
Opis
Radio DAB+

Radio cyfrowe (DAB/DAB+) z radiem FM
Pamięć 20 stacji (10 DAB+ / 10 FM)
Złącze słuchawkowe (jack 3,5 mm)
Drewniana pokrywa z przodem stworzonym z aluminium
Moc wyjściowa 5 W RMS


DigitRadio 306
Radio które tak dobrze wygląda! Radio DigitRadio 306 z funkcją DAB+/FM istotnie wytworny design, a także pozostało wykonane wysokiej jakości aluminium. Za pomocą DAB+ korzystaj z wszystkich usług przystępnych w obszarze nadawania, cyfrowych stacji radiowych dla uzyskania najlepszej jakości dźwięku, radio dysponuje pamięcią do 10 ulubionych stacji. Muzyka jest odtwarzana efektownie poprzez głośnik zaimplementowany w drewnianej obudowie z systemem Bassreflex. Do wejścia AUX-IN można podłączyć przeróżne źródła muzyki, jak np. Odtwarzacz MP3. Równocześnie można użyć gniazda słuchawkowego do przystępnego podłączania zewnętrznych maszyn wejściowych. Dodatkowo radio DigitRadio 306 ma funkcję budzenia z wyłącznikiem czasowym i funkcja drzemki. Na podświetlonym wyświetlaczu LCD można znaleźć wszystkie ważne informacje.

DAB+
Wolny od szumów, niezwykle stabilny odbiór sygnału w genialnej cyfrowej jakości – to oferuje radio cyfrowe DAB+. Oprócz regionalnej oferty programowej FM radio DAB+ odbiera dziesiątki krajowych programów radiowych w najlepszej cyfrowej jakości. Do tego dochodzą liczne krajowe i regionalne stacje radiowe, które zwiększają ofertę radiową o dalsze kanały. Czasochłonne wyszukiwanie i ustawianie programów radiowych należy już do przeszłości. Starczy wybrać nazwę żądanej stacji, ponieważ radio cyfrowe TechniSat DAB+ wyświetla wszystkie odbierane programy radia cyfrowego w formie listy.

FM/RDS
umożliwia odbiór klasycznych stacji radiowych FM w Twojej okolicy. Dzięki funkcji RDS (Radio Data System) masz też dostęp do zaawansowanych danych o stacji i do alternatywnych częstotliwości dodatkowych dla słuchanej stacji FM.

Zegar
Oprócz informacji na temat kanałów i programów zaimplementowany wyświetlacz prezentuje jeszcze godzinę. Aktualna godzina jest automatycznie przekazywana na drodze elektronicznej razem z odbieranymi programami, więc jest zawsze korzystnie ustawiona.

Budzik / wyłącznik czasowy
Urządzenie jest wyekwipowane w ergonomiczny wyłącznik czasowy z możliwością ustawienia wielu czasów wyłączania. Dzięki czemu można przyjemnie zakończyć wieczór, nie martwiąc się o wyłączenie radia. Zintegrowana funkcja radiobudzika oferuje budzenie za pomocą ulubionej audycji radiowej.

Wyposażenie:
Budzik · Obsługa zbliżeniowa · Funkcja drzemki · Funkcja samoczynnego wyłączania (timera)

informacje technologiczne:
Funkcje systemu HiFi: DAB+,UKW,AUX · Głębokość netto: 145 mm · Interfejsy wejściowe: Audio, stereo (3.5 mm jack) · Interfejsy wyjściowe: Słuchawki (jack 3,5 mm) · Kolor: czarny · Pamięć programów: 20 · typ radia (kategoryzacja): DAB+ Radio · typ zasilania: Zasilacz, zintegrowany · Szerokość netto: 220 mm · Tuner radiowy: DAB+ · Waga netto: 1.83 kg · Wykonanie (Radia): Radio · Wysokość netto: 136 mm · Zasilanie: Zasilanie z sieci elektrycznej

przesyłka obejmuje:
TechniSat DigitRadio 306,Zasilacz,Instrukcja obsługi

Wskazówki:
Cyfrowe radio DAB+Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.