Menu

Ramka poczwórna Kontakt-Simon 54 DRN4/93 betonowa funda mente

Cechy produktu

  • Producent Kontakt-Simon 
  • Typ poczwórna 

Opis

Ramka natynkowa Kontakt-Simon 54 DRN4/93 4-krotna betonowa funda mente Specyfikacja Ramki Simon 54 Nature Tworzywo nienaturalne, PC, Bezhalogenowe, Szkło, Beton architektoniczny Stopień ochrony:IP20/IP44 Zatrzask wymiary: wysokość:9,6cm, szerokość:30,5cm "Simon 54" to progresywna linia premium osprzętu elektro-instalacyjnego oparta o nowe, bezawaryjne i przyjazne w konstrukcji mechanizmy, eksponująca się szlachetną formą oraz bogatą kolorystyką.

Osprzęt funkcjonuje jako system ramkowy, symetryczny który pozwala na zamontowanie produktu w opcji poziomej i pionowej. Moduł instalujemy w charakterystycznej puszce F60 za pomocą szybkozłączki albo śrub. Do dyspozycji jest pełna gama modułów: łączniki,przyciski, gniazda elektryczne, gniazda teleinformatyczne, USB, głośnikowe, RTV-SAT itp.

dostępny w klasycznej bieli oraz kolorach:kremowy, srebrny mat, metalizowany, złoty mat, metalizowany, antracyt, metalizowany, brąz mat, metalizowany. Do uzyskania klasy bryzgoszczelności IP44 zastosować uszczelkę ramki

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.