Menu

Ramka poczwórna Kontakt-Simon 54 DRN4/95 betonowa la stryko

Cechy produktu

  • Producent Kontakt-Simon 
  • Typ poczwórna 

Opis

Ramka Kontakt-Simon 54 DRN4/95 4-krotna betonowa la stryko Specyfikacja Ramki Simon 54 Nature Tworzywo sztuczne, PC, Bezhalogenowe, Szkło, Beton architektoniczny Zatrzask Stopień ochrony:IP20/IP44 rozmiary: wysokość:9,6cm, szerokość:30,5cm "Simon 54" to nowoczesna linia premium osprzętu elektro-instalacyjnego oparta o nowe, bezusterkowe i przyjazne w konstrukcji mechanizmy, wyróżniająca się szlachetną formą i bogatą kolorystyką.

Osprzęt funkcjonuje jako system ramkowy, symetryczny który zezwala na zamontowanie artykułu w opcji poziomej i pionowej. Moduł instalujemy w charakterystycznej puszce F60 za pomocą szybkozłączki albo śrub. Do dyspozycji jest pełna gama modułów: łączniki,przyciski, gniazda elektryczne, gniazda teleinformatyczne, USB, głośnikowe, RTV-SAT itp.

przystępny w tradycyjnej bieli i kolorach:kremowy, srebrny mat, metalizowany, złoty mat, metalizowany, antracyt, metalizowany, brąz mat, metalizowany.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.