Menu

Ramka potrójna brązowa DR3/46 Kontakt Simon54 RABATY

Cechy produktu

  • Producent KONTAKT-SIMON 
  • Typ potrójna 
  • Kolor brązowy 

Opis

Potrójna ramka DR3/46 serii Simon54. Przeznaczona do montażu pionowego i poziomego. 3 osobne pola ramki pozwala w jednym ciągu osadzić np. Gniazdo wtyczkowe z uziemieniem, podwójne gniazdo bez uziemienia i gniazdo RTV+SAT. Pozwala w estetyczny sposób wykończyć osprzęt modułowy i zabezpieczyć go przed zabrudzeniem. Wyprodukowana jest z tworzywa nienaturalnego, w odcieniu brązowym.

Simon54 to kolekcja o innowacyjnych kształtach i niezawodnych mechanizmach, których małe rozmiary nieskomplikowane podłączenie przewodów, a także późniejsze umieszczenie osprzętu w puszkach instalacyjnych. Bogata linia kolorystyczna ramek choćby najszczególniej wymagających odbiorców. Kontakt-Simon to światowej klasy marka osprzętu elektrycznego. W naszym sklepie elektrycznym znaleźć można takie produkty Kontakt-Simon, jak gniazda, łączniki, czy ramki wykończeniowe m.in. Kolekcji Simon10, Simon54, Simon54 Nature, Simon Basic, czy Simon Akord.

wymiary i dane producenta znaleźć można TUTAJ

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.