Menu

Schneider SEDNA RAMKA POTRÓJNA PIONOWA

Cechy produktu

  • Producent Schneider 
  • Typ potrójna 
  • Kolor biały 

Opis

Ramka 3-krotna pionowa (ramka potrójna pionowa) w kolorze białym, kolekcji Sedna, producenta Schneider Electric, o numerze katalogowym SDN5801321 Ramka wykonana jest z materiału o zwiększonej oporności na UV dzięki czemu nie odbarwia się pod wpływem promieni słonecznych rozciągliwa ramka, dobrze przylegająca do ściany, w dodatku w sytuacji wystającej puszki (nie zlicowanej z płaszczyzną ściany) seria SEDNA Sedna Schneider Electric to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o subtelnym charakterze, który nadają serii cienkie, zaledwie kilku milimetrowe ramki zewnętrzne.

Delikatna a jednak wyrazista. Jej łagodna forma, przeróżny asortyment, a także ciekawa paleta odcieni czynią linię Sedna znakomitą alternatywą dla konwencjonalnych łączników i gniazd. Dzięki szerokiej funkcjonalności kolekcja Sedna jest nadzwyczajnym wyborem dla wszystkich tych którzy chcieliby uczynić swoje życie jeszcze bardziej wygodnym.

dostępna jest w 6 kolorach: białym, kremowym, aluminiowym, satynowym oraz grafitowym (gniazda zasilające występują w dodatku w kolorze czerwonym). Pozwala to na stworzenie z ramkami w 7 kolorach (dodatkowo w odcieniu czerwonym, a także miętowym szarym) 42 kompilacji kolorystycznych.

Prosta forma, wielki asortyment, a także szybka i łatwa instalacja to zalety tej linii. Delikatne linie i ciekawa kolorystyka. Linia Sedna to kompromis pomiędzy innowacyjnością i klasyką. Prosta forma i niepowtarzalny 8 mm płaski design to doskonały dobór dla fanów przystępnej formy.

Natomiast charakteru kolekcji dodaje kolorystyka. Sedna to 7 kolorów ramek i 6 kolorów mechanizmów. Przystępne są równocześnie odważne barwy takie jak energetyczne czerwienie, jak i neutralne barwy w postaci bieli i beżów.

Wybierz swoje barwy i stwórz świetną przestrzeń dla siebie! Sedna - szeroka funkcjonalność dla Twojej wygody. Linia Sedna to połączenie rozmaitych innowacyjnych technicznie produktów, które sprawią, że codzienne czynności, które wykonujesz będą dla Ciebie przyjemnością.

Ramki wielokrotne Sedna – jeszcze więcej wygody. Zastanawiasz się jak zorganizować przestrzeń? Ramki wielokrotne ewidentnie ułatwią Ci to zadanie! Pozwalają one na montaż kilku funkcji w jednym miejscu.

Możesz dowolnie konfigurować układ komponentów w zależności od Twoich potrzeb. Ramki wielokrotne Sedna występują w wersji od pojedynczych, aż do pięciokrotnych jednocześnie w układzie pionowym i poziomym. Atuty nowoczesny płaski zarys i atrakcyjna kolorystyka konwencjonalny zarys ramek, wyjątkowo płaska forma i różna kolorystyką powodują, iż wkomponowanie osprzętu w przestrzeń będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Galwanizowane ramki Galwanizowany materiał z powłoką antykorozyjną oraz tworzywo niepodatne na promienie UV sprawią, że produkty na długo zachowają intensywne barwy. Gładka powierzchnia kolekcja Sedna to produkty o postępowej smukłej formie z gładką powierzchnią.

dzięki czemu kurz nie osiada na ramkach i są one nieskomplikowane do utrzymania w czystości. Instynktowny i łatwy montaż Metalowa ramka montażowa oraz czytelne oznaczenia i schematy szybki i intuicyjny montaż sprzętu.

progresywne rozwiązania dla Twojego komfortu. Jakość i bezpieczeństwo Osłonięte tory prądowe, wyprofilowane wejścia kablowe, czy osłonięte pazurki to tylko z niektóre z rozwiązań, które zapewniają pełne bezpieczeństwo instalacji.

Ramki wielokrotne Sedna posiada ramki od jedno - do pięciokrotnych w konfiguracji pionowej i w poziomej, które umożliwią Ci pozbycie się nieestetycznych rozdzielaczy zewnętrznych. Atrybuty Bezpieczna łazienka z gniazdami IP44 Poczuj się pewnie i bezpiecznie w swej łazience.

Produkty ze stopniem ochrony IP44 sprawdzą się we wszelkich pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Wygodna praca w domowym biurze Ramki wielokrotne i wielki zakres funkcji pozwolą Ci wyposażyć Twoje mieszkanie lepiej, aniżeli niejedno firmowe biuro.

Pracuj i ucz się w komfortowych warunkach. Bezpieczeństwo Twojej rodziny na wyciągnięcie ręki Wszystkie gniazda linii Sedna wyposażone zostały w przesłony torów prądowych, które bronią wszelkich domowników, a zwykle dzieci poprzez porażeniem prądem.

Prosta i w pełni bezpieczna instalacja osprzętu kolekcja Sedna została zaprojektowana tak, by zapewnić Ci łatwość i bezpieczeństwo montażu. Teleskopowa konstrukcja zagwarantuje nieprzeciętne przypasowanie do nierównych powierzchni.

Nie musisz się także martwić źle zamontowanymi puszkami. Pazurki w płaszczyźnie pionowej oraz otwarte i ułożone w jednej linii zaciski ułatwiają montaż, a krystaliczne oznaczenia powodują, iż instalacja jest instynktowna i szybka.

Osłonięte tory prądowe, wyprofilowane wejścia kablowe i osłonięte pazurki gwarantują bezpieczeństwo instalacji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.