Menu

Ramka na zdjęcia Yellowstone AC 10 x 15 cm biała

Cechy produktu

  • Producent STYLER 
  • Format zdjęć 10 x 15 cm

Opis

Yellowstone ramka na zdjęcie – wspomnienia w zasięgu wzroku fotografie wyzwalają w nas rozmaite emocje, niejednokrotnie z rozbawieniem wspominamy dzieciństwo i pierwsze szkolne przyjaźnie. Warto te wspomnienia podkreślić oprawiając je w stylową ramkę na zdjęcia Yellowstone.

Oszczędna stylistyka ramy powoduje, że jest nieprzeciętną ozdobą w loftowych i industrialnych wnętrzach. Prosta listwa i wybarwienie jasnej szarości ze wzorem imitującym beton, stworzą idealny duet z dodatkami w modny wzór marmurku.

Posiadasz wywołane zdjęcia w wymiarze 10x15 cm? Opraw je w ramkę Yellowstone i adekwatnie wyeksponuj na komodzie lub biurku. Przechodząc obok nich będziesz mogła z dumą podziwiać utrwalone osiągniecia swoich dzieci lub ze wzruszeniem wspominać najlepsze chwile z młodości.

Zdjęcie to także wspaniały pomysł na upominek – tym bardziej jeżeli będzie oprawione w elegancką ramkę. Poszukujesz ramki o innej szerokości, w innym wymiarze kolorze? przejrzyj szeroką ofertę ramek i innych akcesoriów dekoracyjnych....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.