Menu

Blaupunkt BP 2.5 FHD

Cechy produktu
  • Producent Blaupunkt 
  • Przekątna ekranu 2.0 "
  • Nośnik karta microSD 
Opis

Cyfrowy rejestrator video BP2.5 FHD Full HD 1080 P/MicroSDHC

Urządzenie eksponuje się na tle pozostałych modeli, równocześnie w ofercie firmy, jak i innych, dostępnych na rynku rejestratorów, niewielkim i kompaktowym kształtem, a typowo sposobem mocowania. Zamiast konwencjonalnego uchwytu na przyssawkę, model BP2.5FHD posiada specjalny zaczep mocowany bezpośrednio do szyby za pomocą załączonej taśmy dwustronnej 3M. Rozwiązanie to pozwala na bardziej zrównoważony montaż rejestratora, obniżenie przenoszenia ewentualnych drgań oraz zmniejszenie do minimum ograniczenia pola widzenia dla kierującego pojazdem. Regulacja nachylenia obiektywu zezwala na nadzwyczajne przypasowanie obszaru nagrywania w pojazdach o praktycznie każdym kącie nachylenia przedniej szyby.

Rejestrator zapisuje obraz w rozdzielczości Full HD 1080P i dopełniające 3 tryby zapisu niższej jakości. Urządzenie rejestruje pliki w formacie MOV /H.264 i ma funkcję nagrywania w pętli. Użytkownik może wybrać długość zapisywanego pliku spośród trzech opcji: 3 minuty, 5 minut, a także 10 minut. Fabrycznie włączona opcja HDR (High Dynamic Range), a także manualna regulacja ustawień ekspozycji pozwala na zapisywanie trafnego obrazu w zmiennych warunkach oświetlenia.

BP2.5FHD również zastosowany czujnik ruchu, który może być wykorzystany do uruchamiania funkcji nagrywania. Materiał zostanie zarejestrowany tylko wtedy, gdy kamera wykryje poruszające się przedmioty przed obiektywem. Natomiast czujka przeciążenia pozwoli ochronić zapisane pliki przed ich skasowaniem albo nadpisaniem. W przypadku, gdy dochodzi do zderzenia lub ostrego hamowania aktualny fragment nagrania zostaje zapisany w taki sposób, że jego usunięcie jest osiągalne tylko z pozycji komputera. Podobnie działa funkcja SOS, która uniemożliwia skasowaniu pliku video jednak użytkownik musi tę funkcję aktywować ręcznie za pomocą przycisku na obudowie.

Rejestrator posiada możliwość monitorowania pojazdu na postoju. Po aktywowaniu funkcji Monitoring parkowania rejestrator samoczynnie włączy nagrywanie po wykryciu wstrząsów i wyłączy je po 10 sekundach. By monitoring parkowania działał poprawnie, rejestrator musi mieć naładowany wewnętrzny akumulator lub być podłączony do zasilania.

Model w dodatku tryb aparatu do realizowania zarówno pojedynczych fotografii, jak i kolekcji do 10 zdjęć o maksymalnej rozdzielczości 12M. Dzięki ręcznej regulacji ostrości, balansu bieli, wartości ISO, a także ekspozycji możliwe jest zarządzanie jakością wykonywanego ujęcia. Zarówno nagrania wideo, jak i fotografie mogą być odtwarzane na zaimplementowanym ekranie LCD o przekątnej 2.

Wewnętrzny mikrofon i głośnik pozwala rejestrować i odtwarzać także dźwięk. Za pomocą ultra szerokokątnego obiektywu o zakresie 170o z matrycą CMOS obraz może być przetwarzany, a następnie zapisywany na opcjonalnych kartach microSD o maksymalnej objętości do 64GB. Użytkownik ma możliwość wprowadzenia numeru rejestracyjnego pojazdu, w którym zamontowana jest kamera i umieszczenie go na zapisywanym materiale wideo. Port micro USB umożliwia bezpośrednie podłączenie rejestratora do komputera w celu zgrania zapisanych plików, a złącze HDMI zezwala na ich wyświetlenie przy pomocy zewnętrznych ekranów o szerokiej rozdzielczości.

Model BP2.5FHD można uruchomić ręcznie za pomocą przycisku na obudowie albo samoczynnie wraz z włączeniem zapłonu w samochodzie. W menu przystępna jest opcja opóźnienia wyłączenia urządzenia o maksymalnie 30 sekund, co zezwala na zarejestrowanie obrazu już po opuszczeniu pojazdu przez użytkownika.

Kompaktowa obudowa z gumowanym wykończeniem, postępowy klips mocujący kamerę, długi przewód zasilający pozwalający na dyskretny montaż w pojeździe, a także pokaźna funkcjonalność powodują, iż BP2.5FHD jest potrzebnym akcesorium każdego kierowcy.EAN: 4260499850821
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BP2.5 FHD
Rozdzielczość: Full HD 1080p
Kąt widzenia: 170 °
Mikrofon: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Nie
Funkcje specjalne: Wyświetlanie czasu rzeczywistego i daty
Przekątna ekranu: 2,0''
wyświetlacz dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
typ kart pamięci: microSD
kanon pamięci SD / CF: SD
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: 1 x HDMI
Akcesoria w pakiecie: Ładowarka samochodowa przewód USB Instrukcja obsługi Naklejki 3M
Kolor: Czarny
rozmiary: 82 x 100 x 40 mm
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.