Menu

Blaupunkt BP 3.0 FHD

Cechy produktu
  • Producent Blaupunkt 
  • Przekątna ekranu 2.7 "
  • Nośnik karta microSD 
Opis

BP3.0 videoREJESTRATOR
Urządzenie zaimplementowany moduł GPS, dzięki któremu osiągalna jest rejestracja przebiegu trasy, czas w jakim dany odcinek został pokonany i prędkość z jaką poruszał się pojazd. Przystępne na stronie www.blaupunkt.com oprogramowanie z wyjątkowo czytelnym interfejsem użytkownika, zezwala na późniejsze analizowanie zapisanego materiału. Zapisane informacje są zsynchronizowane z nagraniem video co pozwala udokumentować kiedy, gdzie i z jaką szybkością poruszał się pojazd zaopatrzony w ten rejestrator.

BP 3.0 posiada szerokokątny obiektyw 140 stopni, co umożliwia przechwycenie praktycznie całego widoku przed pojazdem. Zastosowany przetwornik CMOS o wartości 2 mega pikseli odpowiada za wysoką jakość i szczegółowość obrazu. Urządzenie nagrywa w standardzie Full HD i posiada 4 tryby rozdzielczości video: 1920x1080(30fps) / 1280x720(60fps) / 1280x720(30fps) / 640x480(30fps). Użytkownik dostaje do dyspozycji 2,7 ekran HD TFT LCD, na którym wyświetlany jest nagrywany materiał w czasie rzeczywistym. Może on dodatkowo posłużyć do oglądania nagrań archiwalnych.

Rejestrator ma funkcję nagrywania w pętli i możliwość ustawienia długości pliku w zakresie 1, 3 lub 5 minut. Dzięki czemu, gdy na karcie pamięci zabraknie wolnego miejsca urządzenie samoczynnie polikwiduje najstarsze zapisane pliki i zastąpi je aktualnym nagraniem. Aby zapobiec utracie ważnego fragmentu nagrania przystępna jest funkcja SOS, która chroni dany plik przed samoczynnym skasowaniem. Plik zapisany w trybie SOS może zostać usunięty poprzez użytkownika podczas edycji materiału na komputerze. W dodatku urządzenie zaopatrzone jest w czujnik przeciążenia, który dodatkowo zabezpiecza nagrania przed skasowaniem w trakcie zderzenia albo kolizji. Dzięki funkcji monitorowania parkingu, możliwe jest rejestrowanie obrazu w trakcie postoju auta na parkingu. Do prawidłowej pracy urządzenia wymagane jest śladowe oświetlenie o wartości 1 LUX.

BP 3.0 posiada funkcję detekcji ruchu, dzięki czemu rejestrator włącza zapis tylko wtedy, gdy przed obiektywem rejestratora odszuka się ruchomy obiekt. Funkcja ta może także posłużyć do włączania rejestratora. Oprócz tego dostępna jest opcja automatycznego włączania kamery w momencie włączenia zapłonu, warunkiem jest podłączony przewód zasilający. Realne jest ponadto uruchamianie manualne przy pomocy przycisku na obudowie. Po przełączeniu rejestratora w tryb aparatu można wykonywać fotografie o rozdzielczości 12M / 8M / 5M / 3M / 2M / 1.2M / VGA.

Rejestrator zastosowany mikrofon i głośnik, co zezwala na zapis nie tylko obrazujeszcze dźwięku w trakcie pracy urządzenia. Znajdujący się na bocznej ściance obudowy slot kart micro SD obsługuje nośniki o maksymalnej pojemności 64 GB. Urządzenie zasilane jest poprzez gniazdo micro USB przy pomocy dostarczonej ładowarki samochodowej. Na obudowie znajduje się też gniazdo mini HDMI do przesyłania wysokiej jakości sygnału audio wideo do kompatybilnych zewnętrznych sprzętów.

Wraz z urządzeniem dostarczony jest uchwyt do zamocowania na przedniej szybie, ładowarka z długim kablem pozwalającym na dyskretny montaż, przewód USB i oprogramowanie do odczytu danych zapisanych poprzez moduł GPS.EAN: 4260275273134
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT BP3.0FHD
Rozdzielczość: Full HD 1080p
ilość klatek na sekundę: 30
Kąt widzenia: 140 °
Mikrofon: Tak
Tryb nocny: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Tak
Funkcje specjalne: - sensor przeciążenia- Monitorowanie parkingu- Wyświetlanie numeru tablicy rejestracyjnej
Przekątna ekranu: 2,7''
ekran dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
typ kart pamięci: microSD
standard pamięci SD / CF: SDXC
Komunikacja bezprzewodowa: Nie
Złącza: microUSB
Zasilanie: - zaimplementowany akumulator- Ładowanie przez port microUSB
Akcesoria w komplecie: - Uchwyt do zamocowania na przedniej szybie- Ładowarka z długim kablem zezwalającym na dyskretny montaż - przewód USB oraz oprogramowanie do odczytu danych zapisanych poprzez moduł GPS
Kolor: Czarny
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.