Menu

Mio MiVue 731

Cechy produktu
  • Producent Mio 
Opis

wytworzona dla Twojego bezpieczeństwa nowoczesne systemy wspomagania kierowcy Dzięki powiadomieniom i przypomnieniom bezpiecznie dojedziesz do celu. MiVue™ 731 progresywne systemy wspomagania kierowcy.

Jego priorytetem jest Twoje bezpieczeństwo. A choćby gdy zamyślisz się w korku, kamerka przypomni Ci o ruszającycm przed tobą autem dzięki systemowi ''Zatrzymaj i jedź''. Zaawansowana technika mieszcząca się w minimalnej obudowie Mio MiVue 731 jest mała, smukła i solidnie skonstruowana.

Jej nieznaczne rozmiary nie zabierają widoczności poprzez przednią szybę, a brak lśniących części że można ją spokojnie zostawić w aucie bez zwracania niepotrzebnej uwagi. Dopełniające dowody dzięki wbudowanemu modułowi GPS W przeciwieństwie do większości kamer dostępnych na rynku, MiVue™ 731 zaimplementowany moduł GPS.

Dzięki takiemu rozwiązaniu unikasz dodatkowych kosztów i plątaniny kabli. Moduł GPS cały czas rejestruje Twoje położenie które potem można scalić na mapach Google wraz z odtwarzanym filmem. Kamera zapisuje też dane o szybkości z jaką się poruszasz.

Zapis prędkości można włączyć albo wyłączyć na nagraniu wedle swych preferencji. Zatrzymaj i jedź Zatrzymaj i jedź: to pionierski system wspomagające kierowcę w codziennej jeździe. System analizuje pojazd poprzedzający nasze auto i daje sygnał gdy auto to ruszy.

Pomaga on upłynnić ruch aut gdy kierowca zapatrzy się i nie zauważy ruszających przed nim aut....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.