Menu

Mio MiVue 733

Cechy produktu
 • Producent Mio 
Opis

Rejestrator samochodowy MiVue 733 (WiFi)

Koniec zmartwień za kierownicą
Drogi są niebezpieczne, często są wyjątkowo zatłoczone, a szybki ruch tworzy dopełniające zagrożenie. Zwiększa się nie tylko ilość wypadów, ale także wyłudzeń związanych z kolizjami. Kamera MiVue 733 WIFI zarejestruje każdy kilometr trasy, gwarantując dowody ewentualnych zdarzeń na drodze, a także gwarantując dodatkowy spokój kierowcy.

Nagrywanie wideo w wysokiej jakości Full HD
Kamera MiVue 733 WIFI, wytworzona z myślą o uchwyceniu każdego detalu, nagrywa w jakości Full 1080p HD z prędkością 30 kl./s. Jej kąt widzenia wynosi 130°, a jasność obiektywu to F2.0 (mnie= lepiej). W każdej sekundzie zapisywanych jest 30 klatek wideo, co zagwarantuje wyraźny, czytelny i bezdyskusyjny materiał. Nagrywanie rozpoczyna się wraz z uruchomieniem silnika: kamera pokładowa MiVue 733 WIFI inicjuje rejestrację w momencie ruszenia i zapisuje wszystko to co dzieje się przed maską auta.

Łączność poprzez WIFI szybki i bezprzewodowy przesył informacji
Możesz prosto i prędko przesyłać pliki do aplikacji MiVue Pro na smartfon. W ten sposób stworzysz kopię zapasową swoich nagrań, którą możesz bezpiecznie przechowywać w telefonie.

Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze
Wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa na drodze. Dlatego również nasza kamera MiVue 733 WIFI została wyekwipowana w systemy polepszające bezpieczeństwo na drodze. Kamera MiVue 733 WIFI jest wyekwipowana w zaawansowane systemy wspomagania kierowcy, w tym układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu (LDWS), układ ostrzegania przed kolizją z przodu (FCWS) oraz ostrzeżenie o przemęczeniu. Wszystkie te funkcje gwarantują dodatkowy spokój podczas jazdy. Gdy zintegrowany trzyosiowy czujnik przeciążenia wykryje nagłe zmiany ruchu,nagranie jest natychmiastowo zabezpieczone i nie można go nadpisać.

zastosowany moduł GPS rejestruje lokalizację i prędkość
Lokalizacja GPS i szybkość są zapisywane w każdym nagraniu; to ważny dowód dotyczący jazdy. W przeciwieństwie do innych kamer pokładowych dostępnych obecnie na rynku, tutaj cały moduł GPS znajduje się we wnętrzu urządzenia. Zapis szybkości można włączyć lub wyłączyć na nagraniu.

Funkcje:

 • ekran 2,7 (6,9 cm) nieszablonowa łatwość użycia i intuicyjna obsługa
 • Nagrywanie Full HD 1080p z płynnością 30 klatek na sekundę (FPS) w technice H.264 pliki mają mniejszy wymiar i bez utraty jakości nagrań.
 • wbudowane WIFI łatwe przesyłanie nagrań do smartfona w celu wykonania kopii zapasowej albo udostępnienia w serwisach społecznościowych za pośrednictwem aplikacji MiVue Pro.
 • spory kąt widzenia 130° uchwyci każdy detal w krytycznych momentach dzięki technologii szerokiego zakresu dynamiki
 • Jasność obiektywu F2.0 (mniej = lepiej) przekazuje więcej światła do matrycy, by zapewnić wyższą jakość nagrania, zwłaszcza w słabym oświetleniu
 • wbudowany moduł GPS samoczynnie rejestruje dane dotyczące jazdy, w tym prędkość, szerokość i długosc geograficzną, wysokość i kierunek. Zapis szybkości może być widoczny na nagraniu albo ukryty jeśli tego chcemy.
 • progresywne systemy wspomagania kierowcy FCWS (układ ostrzegania przed kolizją z przodu), LDWS (układ ostrzegania o opuszczeniu pasa ruchu) i FA (ostrzeżenie o przemęczeniu)
 • 3 osiowy czujnik G nagrywa kierunek i siłę przeciążenia
 • Uchwyt obrotowy możliwość prostego ustawienia pod dowolnym kątem w celu gromadzenia dokumentacji video
 • Tryb parkingowy aktywuje nagrywanie awaryjne w przypadku wykrycia ruchu i/albo wstrząsu np. Uderzenie w auto gdy kierowcy nie ma w aucie.
 • Karta Micro SD zalecana klasa 10 micro SD maks. 128 GB pojemności


EAN: 4713264280434
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 5415N5830001
Rozdzielczość: Full HD 1080p
liczba klatek na sekundę: 30
Kąt widzenia: 130 °
Mikrofon: Tak
Aparat fotograficzny: Tak
Nagrywanie w pętli: Tak
Detekcja ruchu: Tak
GPS: Tak
Funkcje specjalne: samoczynne uruchomienie System opuszczenia pasa ruchu Alert przemęczenia kierowcy czujka wstrząsu czujnik ruchu
Przekątna ekranu: 2,7''
ekran dotykowy: Nie
Czytnik kart pamięci: Tak
typ kart pamięci: microSD
kanon pamięci SD / CF: SD
Format zapisu: MOV
Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
Zasilanie: Ładowarka samochodowa
Akcesoria w komplecie: Mio MiVue 733 WIFI Ładowarka samochodowa Uchwyt mocujący do szyby (przyssawka) Podręcznik użytkownika (QSG)
Kolor: Czarny
Waga: 100 g
wymiary: 52.5 x 87.8 x 31.9 mm
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.